reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Mycha81 ostatnia mialam 09.12.09 wedlug usg tez wychodzi 9 tydzien, no nic moze zle wcisnelam
ja w czwartek mam badania toxo, mocz, morfologia no i wr ,bo z ta moja grupa krwi to co 2 miesiace robie na przeciwciala , a usg mam 24 (chyba juz zalapie sie na genetyczne)i 25 lutego wizyta, widze ze nie tylko ja tak przezywam kazda wizyte
 
reklama
Mycha81 ostatnia mialam 09.12.09 wedlug usg tez wychodzi 9 tydzien, no nic moze zle wcisnelam
ja w czwartek mam badania toxo, mocz, morfologia no i wr ,bo z ta moja grupa krwi to co 2 miesiace robie na przeciwciala , a usg mam 24 (chyba juz zalapie sie na genetyczne)i 25 lutego wizyta, widze ze nie tylko ja tak przezywam kazda wizyte
ja ostatnią @ miałam 5.12 i według suwaczka wychodzi mi 10tydz i 2 dzień,także mysle ze musiałaś coś żle nacisnąc:)
a sama jestem ciekawa który tydzien wyjdzie na usg
 
Mycha81 ostatnia mialam 09.12.09 wedlug usg tez wychodzi 9 tydzien, no nic moze zle wcisnelam
ja w czwartek mam badania toxo, mocz, morfologia no i wr ,bo z ta moja grupa krwi to co 2 miesiace robie na przeciwciala , a usg mam 24 (chyba juz zalapie sie na genetyczne)i 25 lutego wizyta, widze ze nie tylko ja tak przezywam kazda wizyte

Faktycznie, zle ten twój suwaczek pokazuje :tak: Spróbuj więc jeszcze raz sobie to ustawić.

Zanlazłam fajne ciuszki ciążowe na allegro tzn. chodzi przedewszystkim o spodnie - bo z nimi zawsze jest problem. Niedługo będę musiałam sobie coś zakupić :tak: Ciekawe jak w rzeczywistości one leżą, sprzedają się jak widzę bardzo ładnie :tak:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6522743
 
Dzień dobry kobietki! :-)
Ja właśnie po śniadanku, chyba dzisiaj pierwszy raz napiję się kawki. Wróciłam po weekendzie u mamy i w domku syf :-) Ach co ten mój kochany by beze mnie zrobił :rofl2: A że lenia mam strasznego (dzień jak co dzień) To muszę się czymś wspomóc, żeby sobie poradzić z tym nieładem ;-)
Ogólnie weekend bardzo miły, uwielbiam Mazury a moja rodzinna miejscowość emanuje takim spokojem, domek nad samym jeziorkiem, nic tylko odpoczywać, coś czuje że w wakacje będę tam stałym gościem :-)
Nabrałam dużo pozytywnej energii :-D
 
Poproszę T. aby mi sprawił takie spodnie na dzień kobiet :-)
Na razie mam spodnie ciążowe, ogrodniczki oraz jeansy, w które się mieszczę no i dresy ciążowe po domciu.
Ja dziś wyspana, ale znów bez apetytu kompletnie jem jem jak bym papier jadła.
 
dzień dobry dziewczyny, u mnie też gigantyczny leń ale pomimo tego posprzątałam i teraz muszę coś ugotować moim dzieciaczkom jak wrócą z przedszkola...pomysłów brak...jak czytam o waszych wizytach u gina to jakoś mi nieswojo bo ja pierwszą wizytę mam 23.02. pewnie najpóźniej z was :tak: o usg nie wspomnę...

Zanlazłam fajne ciuszki ciążowe na allegro tzn. chodzi przedewszystkim o spodnie - bo z nimi zawsze jest problem. Niedługo będę musiałam sobie coś zakupić :tak: Ciekawe jak w rzeczywistości one leżą, sprzedają się jak widzę bardzo ładnie :tak:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6522743[/QUOTE]

moja opinia jest taka, że na wiosnę takie spodnie na brzuch są ok ale na lato jak dla mnie odpadają, córkę rodziłam w sierpniu i w takich spodniach na brzuch było mi okropnie gorąco właśnie w brzuch a do tego przy dopasowanym t-shirt'cie wszystko się odznaczało....osobiście preferuję wszystko pod brzuch :tak:
 
wiecie co nie wiem o co chodzi z tym suwaczkiem , na tym pokazuje mi 10 tydzien na innym jak chcialam zrobic to bylo 9 tydzien , bo dni mi sie zgadzaja
Sylwia, bo to zależy, jak dany suwaczek liczy, bądź kalendarz. Przyjmuje się jednak, że pierwszy dzień ostatniej miesiączki to pierwszy dzień ciąży i tak patrzą na to lekarze i zgodnie z tym Twój suwaczek jet ok. Jeśli liczysz od zapłodnienia to wtedy jakieś +/- 2 tyg. mniej Ci wyjdzie:tak:Ja miałam 13.12 ostatni pierwszy dzień miesiączki- to była niedziela, wiec łatwo mi liczyć, że w każdą niedzielę zaczynam nowy tydzień i dokładnie 14 lutego zaczęłam 10 tydz.;-):tak::tak::tak:Wiek na usg, zgadza mi się dokładnie z tym, jaki mam wg. ostatniej miesiączki;-)
 
lilu02 ojej to strasznie późno chyba!! A ja się martwiłam, że tylko ja będę miała USG bardzo późno bo gdzieś za dwa tygodnie... :eek: Ogólnie wizyt miałam już 4. A w środę idę zobaczyć jak wyniki krwi i moczu... Oby wszystko było ok.
 
reklama
Witam sie przedpoludniowo ;)
Jesli chodzi o spodnie to na mnie niestety juz wszystkie moje jeansy za ciasne. Musze zastanowic sie nad kupnem nowych, na razie pozostaja legginsy i spodnice na gumce:-) Slyszalam o spodniach ciazowych z h&m ze sa rewelacyjne i rosna razem z mama :-) Co Wy na to? Macie jakie opinie? Pozdrawiam serdecznie;-)
 
Do góry