reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

lilu02 ojej to strasznie późno chyba!! A ja się martwiłam, że tylko ja będę miała USG bardzo późno bo gdzieś za dwa tygodnie... :eek: Ogólnie wizyt miałam już 4. A w środę idę zobaczyć jak wyniki krwi i moczu... Oby wszystko było ok.

Co do usg, to ja dzisiaj przy trzeciej wizycie (wspomne ze druga nie byla planowana, a wystapily plamienia i popedzilam do lekarza) bede miala trzecie usg. Trzecie zdjecie do albumu :-) Oby wszystko bylo "jak z obrazka" .Pozdrawiam i trzymam kciuki za inne dzisiejsze (i nie tylko) zdjątka :-)
 
reklama
Misiaaka też słyszałam bardzo dobre opinie na temat tych spodni, myślę, że poczynię kroki w celu ich kupna, jednak na razie wszystkie moje spodnie są dobre, powiedziałabym nawet, że trochę za duże się zrobiły, dziwne :eek:
 
Witam się! weekend udany, nawet fajnie się czułam a wczoraj wepchnęłam w siebie pół pysznej pizzy:rofl2: było mi tak dobrze, że dawno się tak super nie czułam:tak: ehhhhh tylko jednak trochę się przejadłam i pomęczyło mnie.ale było warto;-)
Co do spodni ciążowych...moja kumpela miała ciuchy właśnie na brzuch i strasznie była niezadowolona bo było gorąco. Rodziłyśmy końcem sierpnia i dla mnie krótkie spodenki pod brzuch były idealne..a i tak ciężko było mi znieść upały:no: Mam jedne podobne dresy na brzuch ale też niewypał, bo brzuch musi być już naprawde pokaźny, żeby ateriał ładnie opinał. Na iwosnę będzie jak znalazł:tak:
 
Witam Was dziewczyny, jaki ja miałam weekend!!!! :eek: Co zjadłam to kibelek :wściekła/y: I spałam w dzień po 4 godziny!!!! Szok :szok: Wcześniej tak nie miałam, owszem w pierwszej ciąży bywały drzemki ale to w trzecim trymestrze a teraz??!! Myślałam że mnie wymioty już nie dopadną, bo druga ciąża i takie tam, a tu suprise :zawstydzona/y: Kto by pomyśłał, prawie pierwszy trymestr na boku a ja dopiero wpadłam w taki stan??!! Ile to potrwa?? Dziś w pracy trochę lepiej ale ledwo co mogę coś do ust włożyc :eek: Masakra to jakaś jest... Jutro mam ginka, zobaczymy co powie, mam nadzieję że wsio oki...
A co do spodni, to ja takie miałam w poprzedniej ciąży i teraz też już przymierzałam i mieszczę się :tak: także pewnie i teraz w nich pochodzę. Bardzo fajne, rewelacja, co prawda trzeba się do nich przyzwyczaic jak ktoś nie nosił biodrówek bo są bardzo nisko krojone, no ale mają dużą wstawkę z rosnącego materiału, także faktycznie mogą posłużyc na całą ciążę. Co prawda w lecie to raczej zmiana garderoby ale na teraz i wiosnę można ponosic.
 
lilu02 ojej to strasznie późno chyba!! A ja się martwiłam, że tylko ja będę miała USG bardzo późno bo gdzieś za dwa tygodnie... :eek: Ogólnie wizyt miałam już 4. A w środę idę zobaczyć jak wyniki krwi i moczu... Oby wszystko było ok.
z całą pewnością wizytę mam jako ostatnia z wrześniówek ale tak mi wypadło zalezy mi na konkretnym lekarzu, który bije rekordy popularności w mojej okolicy więc mam, jak dotąd wszystko u mnie ok więc nie martwię się, poza tym to moja 3 ciąża i jestem jakaś spokojniejsza niż w poprzednich co nie znaczy,że myślę o zdrowiu mojej dziecinki;-)wizyty to się poprostu DOCZEKAĆ NIE MOGĘ!!!!

Co do spodni ciążowych H&M jeansy sa odlotowe, co prawda też z pasem na brzuch ale tak szyte że tyłek wygląda super kobieco i nie jest wystający jak w innych fasonach..boooooskie:)
H&M MAMA - swietnie proste jeansy r 40 idealne (919169192) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
H&M Mama - kolekcja jesień-zima 2009/10, Odzież ciążowa > H&M Mama - kolekcja jesień-zima 2009/10

UWIELBIAM TEN SKLEP!!!A teraz będę kupować jeszcze dla niuniu...super:):):)( jestem h&m-ową zakupoholiczką :-D :-D :-D)
 
ja nie miałam z h&m, ale generalnie spodnie ciążowe to świetna sprawa, zazwyczaj rosną z mamą, bo oprócz elastycznego pasa, mają jeszcze z boku lub z tyłu gumkę na guziczek, tylko nie wiem, jak latem, bo ja kończyłam ciąże zimą, to ten elastyczny pas mnie nie drażnił, a nawet chronił..ale jak to się sprawdza latem..nie wiem..ja latem chyba się na sukienusie i lniane spodnie przerzucę;-)

Lilu nie martw się, u mojego lekarza jest już grafik na kwiecień, na szczęście mam już na te trzy miesiące zarezerwowane terminy wizyt, za dwa tygodnie na maj będę się zapisywać;-);-);-);-);-)więc też jest ciekawie:tak:
 
Ostatnia edycja:
ja nie miałam z h&m, ale generalnie spodnie ciążowe to świetna sprawa, zazwyczaj rosną z mamą, bo oprócz elastycznego pasa, mają jeszcze z boku lub z tyłu gumkę na guziczek, tylko nie wiem, jak latem, bo ja kończyłam ciąże zimą, to ten elastyczny pas mnie nie drażnił, a nawet chronił..ale jak to się sprawdza latem..nie wiem..ja latem chyba się na sukienusie i lniane spodnie przerzucę;-)

Lilu nie martw się, u mojego lekarza jest już grafik na kwiecień, na szczęście mam już na te trzy miesiące zarezerwowane terminy wizyt, za dwa tygodnie na maj będę się zapisywać;-);-);-);-);-)więc też jest ciekawie:tak:
w takim razie ilość pacjentek jest wyznacznikiem profesjonalizmu i jakości usług danego lekarza :-D :-D no to warto czekać...
co do sukienek na czas letni znalazłam to i....spóźniłam się z ofertą...sprzedane a szkoda chciałam kupić....
>LOLA<MAMA LICIOUS CASSY M NEW! GRATIS! (906086858) - Aukcje internetowe Allegro
 
Dziewczyny a tak z innej beczki, to czy oprocz internetu i czasopism korzystałyscie z jakiejs fachowej literatury godnej polecenia? Zamierzam cos zakupic ale tyyyyyyle tego ze trudno sie zdecydowac ;-) Ps. Widzialyscie ta stronke? Az sie poplakalam te zdjecia sa taaakie wzruszajace ;)
ebrzuszek.pl - Ci
 
Oj u nas z ginekologami też tragedia.Najlepsza cały luty na urlopie, druga chora na zwolnieniu został stary dziadzio bardzo miły no i jakaś młoda ginka na zastępstwie i do końca marca terminy zajęte jedynie mamy zaciążone z pilnym problemem zostaną jakoś wciśnięte na w miarę szybki termin a reszta musi czekać niestety.
Mi osobiście obojętne jaki lekarz będzie prowadził moją ciąże akurat trafiłam na starszego pana i jestem zadowolona bynajmniej ma doświadczenie i jest bardzo kontaktowy.
Zobaczę się z nim 18 lutego założy mi w końcu kartę ciąży i da skierowanie na 1 w tej ciąży badania.
Dla mnie bardziej ważną role odgrywa położna, która będzie mi towarzyszyła mi na sali porodowej niż gin z którym widuje się raz w miesiącu ok 5 min :-D
Moja ulubiona położna prowadzi u nas Szkołę Rodzenia i po raz 3 będę się u niej uczyć :-)
Zeszłym razem na porodówce się nie spotkałyśmy z moja ulubiona położną, bo urodziłam w poniedziałek o 5.50 a Pani Basia zaczynała dyżur o 7 więc synuś się pośpieszył a na dodatek głupia baba na porodówce wlała do wanny wode za zimna i się kapnęła jak wanna była prawie pełna i już nie zdążyła wodę wypuścić i nalać taką w której mój maluszek mógłby się urodzic i w ten sposób przez ludzka nieuwagę zostałam pozbawiona porodu we wodzie :wściekła/y:
Tym razem sama dopilnuje temperatury wody w wannie bo marzy mi się tak jak z 1 dzieckiem poród we wodzie :tak:
 
reklama
Pysia23 a jakie sa ogolne "normy" dopuszczajace porod w wodzie i na jakim etapie ciazy mozna stwierdzic czy mozna rodzic w wodzie czy nie? Tez mysle nad porodem w wodzie.:-)
 
Do góry