reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

MALAPRALINKA bardzo trzymamy za ciebie kciuki!!

az sie wystraszylam bo ja we wtorek mam usg.....
napisz jak sie czulas czy czulas sie w ciazy? i czy mialas dolegliwosci??
Ja poronilam w 6 tyg.i tez bylo puste jajo(w pazdzierniku)....chyba teraz bym sie zalamala jagby bylo cos nie tak:((
Odliczam dni do usg ale tez panicznie sie boje :-(
Ulzy mi dopiero jak lekarz powie ze z dzidzia wszystko okey!

Ja nadalm mam mdlosci juz nie takie wielkei ale mam....
MILEGO DNIA ZAKOCHANYCH!!!
OD MEZA DOSTALAM ROZYCZKE A CORCIA MISIA DUZEGO Z SERDUSZKIEM A MY MEZOWI ZROBILISMY LAURKE:))





Cly czas sie czulam i nic ac nic nie plamilam, codziennie mnie sie kazdy lekarz pyta czy plamie..
Beta niby rosnie ale w ciagu 2ch dni uroslo tylko tysiac..
Nie wiem sama, podobno lasce obok w sali to spadala zupelnie...
Zbacze chyba jutro,ewentualnie we wtorek, bo jutro znowu mi krew beda pobierali..

Dziekuje Kochane ze jestescie ze mna i za slowa wsparcia
 
reklama
Witam kochane :-)
Ja tez sobie dzis pospałam;-)do 10.30:szok:
Malapralinka trzymaj sie dzielnie, życze Ci zeby wszystko sie dobrze skończyło:tak:
 
Dziewczyny jak u was z wagą? Ja nic nie tyje i zaczynam sie troche martwić, bo to juz koniec 9 tyg a ja nic nie przytyłam wrecz przeciwnie schudłam 2kg i waga nie chce drgnąć w góre. Mam mdłosci i wymioty ale zaraz nadrabiam jedzeniem bo jestem ciagle głodna, mysle ze nawet wiecej jem niz przed ciażą:zawstydzona/y:Ogólnie jestem drobniutką osóbką wiec pare kg by sie przydało, wszyscy mówia gdzie ja zmieszcze dzieciatko w brzuchu... ale mam problem, co nie?
 
Dziewczyny jak u was z wagą? Ja nic nie tyje i zaczynam sie troche martwić, bo to juz koniec 9 tyg a ja nic nie przytyłam wrecz przeciwnie schudłam 2kg i waga nie chce drgnąć w góre. Mam mdłosci i wymioty ale zaraz nadrabiam jedzeniem bo jestem ciagle głodna, mysle ze nawet wiecej jem niz przed ciażą:zawstydzona/y:Ogólnie jestem drobniutką osóbką wiec pare kg by sie przydało, wszyscy mówia gdzie ja zmieszcze dzieciatko w brzuchu... ale mam problem, co nie?


magi w pierwszym 3symestrze waga moze spasc,to normalne, nadrobisz niedlugo. ja tez jestem drobna, a mialam wielgachny brzuch i malenstwo znalazlo sobie miejsce,kosztem mojej przepuchliny:sorry: przytylam 16kg


mam pytanie macie zamiiar skorzystac z pomocy douli, ja tak , bo wczesniej nie bylo takiej mozliwosci, tj nie bylo zadnej douli w polsce a sie naslyszlam o tej cudownej roli bardzo popularnej zza oceanem;-)

tym roku pierwsze duole w polsce wyszly na swiatlo dzienne:tak:
cudowna sprawa,moja kolezanka zostala doula i mam zamiar skorzystac z jej pomocy, masaze, treningi relaksacyje i duzy spokoj jej aury;-)

poszukajcie w swoich miastach:-)

Doula


pralinka- 3maj sie cieplo i czekamy na dobre wiesci
 
Ostatnia edycja:
Magi78 nie martw sie ja mimo ,iz nie mam mdlosci tez schudlam o 2 kg, za jakis czas nadrobimy z +, ja schudlam z nerwow , bo plamilam i zaden lekarz nie podjal sie wysilku zbadac dlaczego, tylko ciagle wysylali mnie na usg czy zarodek jest zywy, co ja sie naplakalam i naprzezywalam na tych usg to moje
Malamalinka nie znamy sie jeszcze ale trzymam za ciebie kciuki, wierze ze bedzie dobrze, bo musi byc)))
 
reklama
Doula to pewnie super pomoc duchowa i ogolnie-techniczna jak moge to tak ująć. Ale mysle ze nie robi tego za darmo:-(co? A w moim np przypadku kazdy grosz sie liczy, bo mój niedawno zmienił prace i startuje od nowa z pensja a do tego drogie studia
 
Do góry