reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Ludzie! Napisałam posta i mi go wcięło. Więc w skrócie: była u mnie mama przez 2 tygodnie ale już pojechała i jest ciężej. Mała dziś miała noc niespokojną, usnęła gdzieś po 4 i spała do wpół do dziewiątej. Zastanawiam się czy przy takim wietrze dziś iść z nią na spacer. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
reklama
Ludzie! Napisałam posta i mi go wcięło. Więc w skrócie: była u mnie mama przez 2 tygodnie ale już pojechała i jest ciężej. Mała dziś miała noc niespokojną, usnęła gdzieś po 4 i spała do wpół do dziewiątej. Zastanawiam się czy przy takim wietrze dziś iść z nią na spacer. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Witam!:-)

Czyżbym była dziś pierwsza????????:szok::szok::szok::szok::szok:

A mnie dziś w nocy trzy razy odeszły wody, no i non stop miałam skurcze - szkoda, że tylko we śnie!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Dziś okropnie boli podbrzusze, no i ospała jestem na dal! Czuje jakby to nie była końcówka, tylko początek ciąży. Mam nadzieję, że nie czekają mnie kolejne 9 mies.:-D

A jak tam pozostałe ciężaróweczki? Mam nadzieję, że jeszcze nie wygrałamw konkursie na ostatnią rozpakowaną?

Magi już pewnie w szpitalu! Powodzenia dla niej! Aby jak najszybciej tuliła synka!

Wszystkim życzę miłego dnia!
 
Witam!:biggrin2:



A mnie dziś w nocy trzy razy odeszły wody, no i non stop miałam skurcze - szkoda, że tylko we śnie!:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Dziś okropnie boli podbrzusze, no i ospała jestem na dal! Czuje jakby to nie była końcówka, tylko początek ciąży. Mam nadzieję, że nie czekają mnie kolejne 9 mies.:-D

A jak tam pozostałe ciężaróweczki? Mam nadzieję, że jeszcze nie wygrałamw konkursie na ostatnią rozpakowaną?

Magi już pewnie w szpitalu! Powodzenia dla niej! Aby jak najszybciej tuliła synka!

Wszystkim życzę miłego dnia!
 
Ludzie! Napisałam posta i mi go wcięło. Więc w skrócie: była u mnie mama przez 2 tygodnie ale już pojechała i jest ciężej. Mała dziś miała noc niespokojną, usnęła gdzieś po 4 i spała do wpół do dziewiątej. Zastanawiam się czy przy takim wietrze dziś iść z nią na spacer. Pozdrawiam serdecznie.
 
Witam przy kawusi!
Dzięki za dobre słowa!
Dalej mam dołka ale dzięki Wam kochane mniejszego. Przez ten paluch zawaliły mi sie plany bo zawsze w październiku pomagam Mężusiowi w sprzedaży i szykowaniu chryzantem. Wielkopolanki zapraszam do nas po kwiaty na groby bliskich.

Magi trzymaj sie i do zobaczenia!
Beniaminko co tam nowego u słodkiej Julci? Uściski dla Was!
Wielkopolanki słyszałyście może jakieś opinie o szpitalu w Puszczykowie?
Dziewczynom w dwupaku życzy szybkiego porodu!:-)
 
Ludzie! Napisałam posta i mi go wcięło. Więc w skrócie: była u mnie mama przez 2 tygodnie ale już pojechała i jest ciężej. Mała dziś miała noc niespokojną, usnęła gdzieś po 4 i spała do wpół do dziewiątej. Zastanawiam się czy przy takim wietrze dziś iść z nią na spacer. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
witam z rana:tak:
boshe jaka tu cisza panuje,widac ze mamuski mają co robic przy maleństwach:-p a jeszcze kilka dni temu narzekałysmy na nude:-D ja korzystam z okazji ze Julka spi i zagladam co u was? Dzisiaj jestem mega wyspana mała obudziła sie tylko raz w nocy o 3.15,zauwazyłam tez ze mała zaczyna sie najadac mlekiem z cyca,juz drugie karmienie obeszło sie bez modyfikowanego;-) dzisiaj obiecałam sobie ze sie wezme za siebie tzn wyprostuje włoski,zrobie henne itd, i bede piekna:-D:-D:-D ogólnie jestem zadowolona bo widze ze mój brzuszek chudnie no i cała reszta tez ale do wagi sprzed ciązy musze schudnać jeszcze 16 kg:no::no::no: nie wiem jak ja to zrobie,ale grunt to pozytywne myslenie:tak:nic uciekam sie umyc bo połozna dzisiaj przychodzi sciagnac szwy,juz sie boje:baffled:
dziewczyny czy wam tez powychodziły hemoroidy??? bo mi straszie i tak sie zastanawiam czy to cholerstwo sie wchłonie i jeszcze jedno pytanko czy mozna uzywac kremów wyszczuplajacych czy tez ujedrniajacych typu vichy?
 
reklama
Ale tu dzis cisza i spokuj. No tak w koncu nas w 2 paku zostalo niewiele a reszta mamus ma nowe obowiazki i czasu brak. Ja czekam na porod jak dziecko na gwiazdkowy prezent, tylko ze moj gwiazdor cos sie spoznia. Dzieci ida rano do szkoly wracaja po 15, odkad jest mama to wogole we wszystkim mnie wyrecza i czas dluzy mi sie jeszcze bardziej brrrrrr.
 
Do góry