reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Tosia, Kasiale helloo!
Dagna no ciekawe kiedy nas dopadnie ta godz 0 ? wstałam wkoncu z wyra i mam uczucie ze mi mały zaraz wypadnie, no i dalej kłucie czuje ale takie co jest non stop, a wczoraj tak mnie atakował ten ból znienacka przy ruchach małego...hmmmm moze to dzis? oj jak bym chciała.
 
reklama
Kasialle - podziwiam Was - multimamusie, że sobie tak dobrze radzicie! A jakieś małe wpadki wszystkim się zdarzają, nawet najlepszym, więc synek na pewno zrozumie!

Tosia, małpka - cmokas!

Magi - mam nadzieję, że się u Ciebie dzisiaj ruszy - trzymam kciukasy! Końcówka ciąży jest koszmarna! 2 dni temu zobaczyłam moje pierwsze rozstępy, a tak ładnie się trzymałam bez nich, ale skóra już solidnie naciągnięta i po bokach zaczęła puszczać... i eh - paskudne toto.
 
Małpko hej, hej!
Dagna ja planowałam do Ciebie pisac z porodówki,bo Ty jeszcze w dwupaku jako jedna z nielicznych co sie czesto udziela na bb, a wyglada na to ze bedziemy rodzic o tym samym czasie. Ta mnie synus przytrzymał, noo!
Do kogo ja teraz napisze jak reszta do których mam numery to juz wypakowane i nie maja czasu na bb, co zrozumiałe...chyba jak wróce ze szpitala to dam sama znac..hiii
Co do rozstepów u mnie ani jedego, ale zauwazyłam ze łuszczy mi sie linia negra od pepka w kierunku spojenia łonowego..hyy?
 
Magi - spokojnie możesz pisać do mnie, ja pewnie się szybko nie wypakuję, a jakby co to dam znać, że nie mogę przekazywać wiadomości! Mój stary się śmieje, że najważniejsze jest BB jak dostaję sms-a i lecę do komputera ;-)

Właśnie wklepałam sms-a od Pysi - jej pozytywne podjeście mnie rozwala! :-)
 
Magdah! Mam nadzieję, że nie wytrzymamy do 1 października!
OBY!!!!!!!!

Hej laseczki!
Znowu mam dołka. Wczoraj nakrzyczałam na Męża że mnie olewa i całą uwage skupia na Anielce a ja dalej potrzebuje przytulasków i innych form okazywania że mnie kocha. Mógły sie wysilić i kupić mi coś ładnego albo zabrać do knajpki na kolacje. Taka sie czuje zepchnięta na boczny tor.


[Magdah pewnie sie rozpakujesz do października. Już lada dzień a może i dziś poczujesz sączące sie wody po nóżce.
SKRZACIKU! Zwykle takie pretensje, odczucia to w drugą stronę... Dzięki za wsparcie!

Magdah długo sie nie odzywałas po ktg juz myslałam ze rodzisz ;)


To teraz ja sie troche tu pozale na dolegliwosci. Mianowicie, wczoraj miałam takie kłucia w grazynce ze az kucałam z bólu, przy tym mały szalał. Chyba sie strasznie wbija w kanał czy co? powiedzcie jak to jest?
Dzis tez mnie kłuje nawet jak leze i mały spokojny...ciekawe czy to juz blisko poród a to jakies symptomy bo juz zaczynam sie niepokoic ze to tak sie wszystko wydłuza.
No niestety nie...
Mój gin tłumaczył mi, że to maluch wstawia głowę w kanał. U pierwiastek trwa to ok. 14 dni, u wieloródek może to być kwestia kilku godzin-kilku dni...

Magdah - to u na pewnie będzie tak samo jak u Beniaminki! Onionek też kiedyś pisała, że w nocy z piątku na sobotę na ktg nic, a w sobotę rano Maciuś już się pchał na świat (mam nadzieję, że nie pokręciłam ;-)). Rany - ten 1 październik mnie przeraził, ale zerknęłam w kalendarz i to przyszły piątek :-)Czyli w sumie niedługo, ale ten czas leci... mi lekarka też każe przychodzić na ktg raz w tygodniu... ale jak w ten wtorek nic nie będzie na ktg, to już w kolejny wtorek mam prowokację.
Wolałabym szybciej... Jak każda z nas już w tej chwili. Przeterminowana jeszcze nie jestem, ale...

Słuchaj, ale to znaczy, że on "świeżutki" jest, więc spokojnie go spacyfikujesz po porodzie!
 
Mój gin tłumaczył mi, że to maluch wstawia głowę w kanał. U pierwiastek trwa to ok. 14 dni, u wieloródek może to być kwestia kilku godzin-kilku dni...

Słuchaj, ale to znaczy, że on "świeżutki" jest, więc spokojnie go spacyfikujesz po porodzie!

O widzisz... jak mała wstawia głowę w kanał to SUPER! Chociaż u mnie to już tyle trwa, że albo ta moja mała nierozgarnięta po mamusi, albo sama nie wiem ;-)

Co do rozstępów, to wydaje mi się, że wcześniej ich nie miałam, ale mogłam też cholera przeoczyć - teraz mam za dużo luster w domu i zaczynam dostrzegać różne rzeczy, których wolałabym nie widzieć ;-)
 
help!!!!!!!!!!!!!!

mam malo pokarmu:-:)-(,mala sie nienajada, zalamana jestem, tak bardzo chcialam karmic piersia, ale w nocy dziecko glodne, wiec musze dzis kupic mleko i dokarmic:no::no::no:
 
reklama
hej, hej !

Caluski wszystkie Mamuski:)))))

Dagna, Magii - ja Was chyba przebije, bo Was chociaz cos boli, a mnie szczerze mowiac nie bardzo...czasami plecy albo podbrzusze, ale to tak na chwilke i dalej cisza....wczoraj byl dlugi spacer, potem Kochanie po 14 godzinach pracy sie "poswiecil" i spelnil malzenski obowiazek ( a slubu nie mamy, wiec tym bardziej poswiecenie;)...i dalej wielkie nic....tylko Maly jakis niemrawy, ale poki czuje jego ruchy co jakis czas - nie panikuje!

Pyska - wygrywa, co?i jeszcze ma wyrzuty, ze ja nie boli...ona jest nie do podrobienia:))))

Ritka, Magdah - ja sie boje, ze przeczekam do 5 , wiec 1 to juz nienajgorsza opcja;)

Dagna - mi sie tez wydaje, ze codziennie widze nowe rozstepy, tylko nie na brzuchu,a na udach!!!!!!to badziewie jak jakas pajeczyna sie rozrasta...a najgorsze. ze juz mam tak dosc ciazy, ze nawet smarowac mi sie regularnie nie chce..w ogole nic juz mnie nie rusza..ostatnio najadlam sie pasztetu, dzisiaj jajko na miekko - wszystko, czego cala ciaze unikalam!jeszcze tylko brakuje, zebym wina sie napila:)))chociaz czytalam, ze czerwone przyspiesza skurcze, wiec moze to nie jest zly pomysl?;)

Pozdrowienia dla Asiek i jej Kruszynki:)

i wielkie buzki dla naszych wrzesniowych bobaskow i wytrwalosci dla Mamus:)))
 
Do góry