reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Pyska ja mam wrażenie że ja to na grudzień się nawet nie załapię:crazy:
Czuje mega rozżalona .
Idę spać - o ile uda mi się zasnąć:eek:

Miłej nocy wszystkim



Kciuki Beniaminko zaciśnięte
 
reklama
Beniaminko - Ty nasza dobra wrozko!serduszko mi sie kraja, jak mysle, ze tak Ci smutno...ale bedzie dobrze, musi byc!!!!!tak dbalas o JUlcie cala ciaze, to i teraz bedzie z nia wszystko dobrze...wiesz, ze nasze kciuki czynia cuda?a modlitwa tylu duszyczek, tez nie obedzie sie bez echa w niebie:)i JUlcia przyjedzie do domku szybciej, niz myslisz:)

Pysia - a jak tam u Ciebie?

i zadnych wiesci od Marbus i Asiek?
 
Beniaminko trzymam kciuki i pomodle sie za wasza kruszyneczke..napewno wszystko skonczy sie dobrze i malutka szybko wróci do domku do swoich kochanych rodziców!
Pysia trzymam kciuki zeby Cie wzieło na dobre w nocy...
I nam wszystkim nierozpakowanym a czekajacym z utesknieniem na ta godzine 0 zycze szybkich i małobolesnych rozpakowac!
Owocnej lub spokojnej nocy kochane!
 
Dziękuję Wam Kochane.
Pysiu trzymam kciuki,niech sie dzieje dzisiaj wola natury :)
Akderk, Dagno....i inne nasze Dziewczyny i za Was mocno, mocno żeby poszło szybko i łagodnie.
Ja mialam piekny porod, Julcia sama zrobila mi ten prezent, nie chciala czekac tych jeszcze 3 h aby bylo CC. Do teraz nie moge uwierzyc, ze tak sie podzialo, a jak szybko, ech - ale nasz Dorotka byls pekursorem ekspresowych porodów. Troche martwie sie o dwoje naciecie bo wczoraj mi zdjeli szwy i kazali nie siadac ze 2 dni, ale dzisiaj tyle biegania i jezdzenia ze cos czuje ze mi sie cos porozchodzilo, musze koniecznie pokazac to moje siedzenie położnej.
Dobranoc, spokojnej nocy
 
Ja tylko na chwile , melduje sie ,ze jestem w dwupaku :-) . Mam skurcze ale takie grom wie jakie - bola ale sa nieregularne ... wlasnie teraz mnei zlapal taki jakis dlugasny i mocno bolesny - moze maluch widzial co pisze i sie drazni :-) Dobrejnocy Dziewczyny :-)
Korba no wlasnie nie udalo sie nam w jednym dniu :-)
 
BENIAMINKO trzymam mocno kciuki za twoja niunie bedzie wszystko dobrze zobaczysz nasze malenstwa sa bardzo silne. Ja tez nie dawno wrocilam ze szpitala tyle ze ja mialam mozliwosc zostania z malaprzez caly czas jej leczenia miala zoltaczke ale rowniez dostawala antybiotyk i tez robili jej badania na posiew moczu na szczescie byl ujemny bo tak to bysmy musialy zostac jeszcze z tydzien na antybiotyku, mala dostawala przez 2 dni antybiotyki jakies takie w razie gdyby w czasie pobierania jej moczu przez cewnik lekarze nie wprowadzili jej sami bakteri do moczu, ale gdy wynik okazal sie ujemny od razu go odstawili zastanawiam sie tylko czy takie dawanie jej antybiotyku "w razie co" jej nie zaszkodzi odpukac narazie nic sie nie dzieje a jutro jedziem na kontrole do szpitala beda robi jej usg brzuszka przez ta zoltaczke mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze takze tez prosze was dziewczyny kochane o kciuki za moja niunie rowniez. Pozdrawiam was kochane:*
 
reklama
Witam dziewczyny!
Jeszcze w dwupaku, ale powoli zaczyna mnie to nudzić! W szczególności, że już nie mam siły się turlać - wszystko mnie boli - kręgosłup, nogi, no i podbrzusze! Może to już niedługo!

Beniaminko! Bądź dzielna! Trzymam kciuki za zdrowie Juleczki!

Maja888 - zaciskam kciuki za pomyślny wynik badań!

Wszystkim życzę miłego dnia!

Ciekawe, czy dziś na świat przyjdą nowe wrześniowe maleństwa? Pełnia już blisko!
 
Do góry