reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

W jaki sposób sprawic aby synek najadł się na dłużej tzn do syta bo on mi prędzej zasypia i wypluwa cyca i nie mozna go dobudzić przez co co godzina prawie je
 
reklama
calineczka ja jak moja przysypia to delikatnie myziam ją koło uszka i zaczyna na nowo, tyle że ona jak by mogła to by spała cały czas z cycem żeby w każdej chwili coś sobie pociągnąć :)
 
Czesc mamusie..ja na chwilke bo jeszcze nie ogarniam..jestem tak zalamana ze szok..
po krotce u nas w miare..jezeli chodzi o mnie to czuje sie fatalnie..szwy dalej kluja a do tego mam hemoroidy i bol okropny:(
Dawidek jest grzeczny..tej nocy wyjatkowo nie chcial spac ale moj E zajmowal sie nim a ja spalam..musze powiedziec ze moje kochanie bardzo duzo mi pomaga:) odwiedzila nas polozna i z malym wszystko ok..pomogla przystawic mi go do cyca i udalo sie:) jedna piersia narazie karmie bo w drugiej sutek uposledzony:/ synek ma zawalony nosek ale niby jeszcze sie oczyszcza..i dzisiaj odpadl juz pepek:)

mam nadzieje ze juz niedlugo sie wprawie i wroce na bb popisac jak zawsze:*
 
Cos mi sie wydaje , ze mi czop sluzowy zaczyna odchodzic - bo na wkladce i na papierze takie lekkorozowe zabarwienie - czyzby to juz niebawem?
 
Hej Dziewczyny Kochane, juz jestem w domu. Wlasnie ...jestem, bo Julcia zostala na KPN , bo wynik CPR nie spadl i szukaja dlczego. Odezwe sie wieczorkiem, narazie sie wyplakuję. Papapapa, pozdrawiam Was i tesknilam bardzo.
 
Czesc mamusie..ja na chwilke bo jeszcze nie ogarniam..jestem tak zalamana ze szok..
po krotce u nas w miare..jezeli chodzi o mnie to czuje sie fatalnie..szwy dalej kluja a do tego mam hemoroidy i bol okropny:(
Dawidek jest grzeczny..tej nocy wyjatkowo nie chcial spac ale moj E zajmowal sie nim a ja spalam..musze powiedziec ze moje kochanie bardzo duzo mi pomaga:) odwiedzila nas polozna i z malym wszystko ok..pomogla przystawic mi go do cyca i udalo sie:) jedna piersia narazie karmie bo w drugiej sutek uposledzony:/ synek ma zawalony nosek ale niby jeszcze sie oczyszcza..i dzisiaj odpadl juz pepek:)

mam nadzieje ze juz niedlugo sie wprawie i wroce na bb popisac jak zawsze:*

wprawisz sie niedlugo i wsio sie ulozy

Cos mi sie wydaje , ze mi czop sluzowy zaczyna odchodzic - bo na wkladce i na papierze takie lekkorozowe zabarwienie - czyzby to juz niebawem?

to trzymamy kciuki

Hej Dziewczyny Kochane, juz jestem w domu. Wlasnie ...jestem, bo Julcia zostala na KPN , bo wynik CPR nie spadl i szukaja dlczego. Odezwe sie wieczorkiem, narazie sie wyplakuję. Papapapa, pozdrawiam Was i tesknilam bardzo.

witaj
to trzymamy kciuki za Julcie
 
reklama
Do góry