reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Ja tylko się przyszłam zameldować, że u mnie bez zmian. Właśnie wróciłam od teściowej, nażarłam się i nie uwierzycie - znów mam zgagę ;-)Kurcze a myślałam, że czym bliżej do porodu tym mniejsze problemy ze zgagą.

Beniaminka wychodzi z Julcią ze szpitala we wtorek (a nie dzisiaj), bo jak się okazało Julka dostała antybiotyk na 7 dni a nie na 5, chociaż z nią wszystko OK (profilaktycznie). Ładnie przybiera na wadze, a Beniamince udaje się karmić i tylko tęskni za domem. Macie wszystkie pozdrowienia. Mogłaby już wrócić - stęskniłam się już za nią i jej mądrymi wypowiedziami - uspokoiłaby nas tu trochę ;-)

Zmykam do mycia, bo umordowana jestem, u teściowej - szwagier ze szwagierką i mały berbeć i zamieszanie, a ja ostatnio coraz trudniej znoszę wielogodzinne towarzystwo.

Alcia - do lekarza!!

Wow - duża ta córcia Karoliny!
 
Wcięło mi posta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
W skrócie:

DAGNA! Liczyłam, że przeczytam, że Beniaminka w domu. Dzięki za wieści od niej.
A Tobie miłego wieczornego odpoczynku!

ASIEK! AKDERK! PYSIA! U mnie też chwilowy spadek nastroju...

ALCIA! Ja często mam problemy z zatokami. Męczyłam się z nimi dopiero co ze 2 tyg. temu. Polecam SINUPRET - lekarz pozwolił mi w ciąży brać przez 3 dni 3 razy dziennie po 2 tabletki. Działa! Do tego sól morska do nosa. Patent z ciepłą solą też się sprawdza plus rozmaite domowe, babcine sposoby leczenia przeziebienia. Na noc kilka kropel Olbasu na poduszkę dla inhalacji. Życzę SZYBKIEGO powrotu do zdrowia!

LILU! Fajnie, że zaglądasz chociaż na chwilkę! Ja pamiętam cały czas!

KAROLINA! Gratuluję dużej córeczki! Masz już co dźwigać! :))))
 
Ostatnia edycja:
I ja sie melduje - dzis wiekszosc dnai poza domem i mysle ostatnie zdjecia z brzuchem . Nawet fajny dzien tylko teraz mnie jakos glowa boli i czuje jak mi sie glowka w kanal rodny wstawia . Jutro mam termin . Milej nocy :-)
 
Tu mąż Tosi

Według wskazówek mojej Żonki zamieściłem zdjęcie naszej małej Księżniczki.
Żona trzyma kciuki za wszystkie dziewczynki i serdecznie pozdrawia (i ja też ;))
 
oj cichutko tutaj dzisiaj...
ja caly dzien pod kocykiem , z hektolitrami herbaty itp...

Dziekuje za porady w sprawie zatok, tylko nie mam dostepu do tych samych lekow co Wy...kropelki Olbas uzywam do inhalacji ale tym razem cos za ostre mi sie wydaja, bardzo mi poddrazniaja i wysuszja sluzowke..ale zaczyna mi wszystko splywac do noska, wiec bol glowy jest mniejszy, tylko zaczyna bolec gardlo, standard:(ja tez mialam czesto problemy z zatokami przed ciaza i wtedy wiem czym je potraktowac, ale teraz ograniczone mozliwosci..ale nie marudze, bo nic to nie da...teraz tylko bym wolala, zeby Filip do srody poczekal...musze sie podkurowac;)

mam nadzieje, ze jutro bedzie troche wiekszy ruch na bb:)bo smutno mi, jak wieczorem tylko 2 strony do nadrobienia:)

spokojnej nocki:)badz owocnej:)))))
 
Ale się tu dzidziusiowo zrobiło...
Bidulki, widzę że wczesnojesienne przeziębienia was nie omijają. Alcia spróbuj ten Olbas wkropić do wody w n. metalową miseczkę i postawić na tealighta. Wstaw sobie tak do sypialni, powinno nie być takie ostre a pomóc. Albo jeszcze jakieś zielsko możesz tam dorzucić dodatkowo, mnie tak pomaga najlepiej.
Byłam z tym moim ciśnieniem na ip, ale w sumie nic nie powiedzieli takiego, kazali tylko kontrolować i się nie przejmować za bardzo. Gorzej że kręgosłup mi całkiem siadł i prawie chodzić nie mogę tak boli. Leżę więc w lóżeczku i przez to nieczęsto zaglądam...
Marja powodzenia w takim razie, mam nadzieję że szybko pójdzie:)
Dobrej nocy dziewczyny
 
Nie wiem czy to nie falszywy alarm ale od prawie 2 h mam skurcze co 10 minut - nie sa mega silne ale bardziejna dole brzucha i z bolem jak na okres , trwaja troszke i pozniej ustepuja . Jeszcze nie panikuje ale czekam co bedzie , bo na razie wydaja mi sie zbyt slabe . Gdybym jutro milczala tzn ,ze sie rozwinelo bardziej. W razie co trzymajcie kciuki ! :-)
 
Napisze poki moge

wczoraj znow czulam sie okresowo,ale wieczorem mysle sobie ide spac,przeciez nie przegapie:)No i obudzilam sie o 1ej z SILNYM skurczem,2 byly co 8min a teraz od tamtej pory co 3,4 min trwaja ok 60 sekund i cholernie bola.Powoli sie zbieramy do szpitala...dam znac co i jak-pozdrowionka
 
reklama
Do góry