reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Karolina jeśli chodzi o dzieci to przyjeli Maksia bardzo dobrze, on im w niczym nie przeszkadza :)
Interesują się nim, głaszczą itp. I są wyrozumiali bardzo bo w sumie jeszcze nie ma malutki ustabilizowanego trybu i często na cycu wisi i nie mają żalu do niego czy mnie.
Generalnie jest dobrze, oby było lepiej :)
 
reklama
oj Kobietki!nie dosc ,ze cisza tutaj , to jeszcze humorki do bani!niektore nawet w desperacji;)
a mnie zaczynaja rozkladac zatoki, bol glowy i katar...nie wiem, bede sie leczyc domowymi sposobami jak sie tylko da...bo co bedzie jak chora na porodowke pojade?chociaz oczywiscie nic sie nie zapowiada....

Malgos - bedzie lepiej:)

Akderku - podziwiam!

Mamuncie dzidziusiowe - dziekujemy za wsparcie:)

musimy jechac na zakupy, a szwagierka siedzi i nie wiem jak ja wygonic....czeka nie wiem na co;(
Alcia - dużo zdrówka życzę! Dziś jak byłam na ktg położna powiedziała mi, że jest bardzo dużo dziewczyn chorych! Jakiś paskudny wirus panuje!

No to efekt przeczyszczający już jest... jelita nie mam z betonu :)
Zobaczymy jak reszta... skurczyki są, ale nie jakieś powalające na kolana ani nic...
Idę wszamać cosik dobrego na kolacje zanim jelita mi do zera wyczyści...

Ale jesteś odważna, Pysiu! Jak tam? Są jakieś efekty? Daj znać jak będziesz jechała na porodówkę!

Akderk-ja biore kapsulki juz drugi tydz


Boze ja dziewczyny oszleje -znow mnie wzielo od 15tej ,baardzo boli co 4,5,6 czasem 7 min.Jeny ja zwariuje:(,boje sie ze znow mnie wymeczy i przejdzie...

pysiu-oby ci sie udalo

Olciu, wydaje mi się, że teraz to już te prawdziwe skurczyki!
 
hej hej :) jestem w domku podczytuję was czasem ale jakoś nie mam koncepcji na pisanie... u mnie czasami urwanie głowy heheh mała ma czasem dziwne napady płaczu i przy tym się napina jest czerwona jak burak i nie może się uspokoić ...


beti,oczka przemywaj swoim mleczkiem co do placzu to niesety uwazaja na to co jesz,zrelaksuj sie, bo dziecko wyczuwa,ze jete zestresowana...
bedzie dobrze,poczatki czasami takie sa:zawstydzona/y:
a placze, bo moze ie niedojada,dokarmiasz?
ja ze swojego oswiadczenia moge powiedziec,ze lepiej dokarmiac sztucznym niz patrezv na glodne,zdenerwoane dziecko i czekac az laktacja sie rokreci:sorry:
 
Nie jest źle puki co jeszcze jestem w domu i znając życie jutro się wam zamelduje w dwupaku... niby skurcze są ale takie nijakie...

Na mnie to chyba i oksy nie zadziała...

Zmykam oglądać tv...

Spokojnej nocy wam życzę...
 
beti,oczka przemywaj swoim mleczkiem co do placzu to niesety uwazaja na to co jesz,zrelaksuj sie, bo dziecko wyczuwa,ze jete zestresowana...
bedzie dobrze,poczatki czasami takie sa:zawstydzona/y:
a placze, bo moze ie niedojada,dokarmiasz?
ja ze swojego oswiadczenia moge powiedziec,ze lepiej dokarmiac sztucznym niz patrezv na glodne,zdenerwoane dziecko i czekac az laktacja sie rokreci:sorry:

ja karmię nanem bo mojego pokarmu z dwóch cyców wychodzi 25ml a nieraz nawet mniej bo mała nie chce ciągnąć cyca i dlatego nie mam dużo pokarmu ale jak już zaczęłąm muszę odciągać bo pomimo że mam mało to jak nie ściągnę to cyce bolą :( ona je butlę i to nieraz normalnie obali 50 a nieraz mniej ale daje jej na życzenie np dziś dawałam jej w dzień na próbę jak się obudziła dać w łóżeczku i zjadła chwilę popatrzyła i pokwiliła i zanęła..taki sam plan mam na noc ale to się okaże czy mojemu dziecku będzie on odpowiadał :)

nie słyszałaś kochana mojego dziecka w szpitalu eheh?????? ona tak głośno dawała czadu że cały szpital ją słyszał ;)
 
beti,zmien nan na bebilon albo enfamil.to sa dobre mleka,a nan to takie tanie,marketowe badziewiaste,ktore czesto uczula dzieci.
 
hej, hej!
coraz wiecej Mamus do ns wraca - jak milo:)
tylko pogadac jeszcze z Wami nie bardzo moge, bo moje Dzidzi w brzuszku:)ale czytam bardzo uwaznie, bo pewnie w przyszlym tygodniu bede miala podobne problemy...tylko wyleczyc sie musze:(

Ritka - dziekuje!ja jestem w Irlandii, wiec te chorobska bardzo mobilne;)

Asiek - ona sama pozmywa i, i tak nie wyjdzie;)ale poszlam na drugi soposob i powiedzialam, ze idziemy bo nie bede miala co jesc nastepnego dnia

Pysia - jak tam?odwazna Babka z Ciebie...ja bym sie obawiala, ze porod sie zacznie sam z siebie, a mnie zacznie czyscic na porodowce;)

Spokojnej nocy dla WAs wszystkich:)i oby Dzidziunki smacznie smaly, bez boli i koleczek:)
 
Witam niedzielnie!!!
No to moje kobietki ja bede chyba następna,30 minut temu odeszły mi wody i do teraz odchodza,cały czas czekam az pojawią sie skurcze i na Ip rodzic moja kryszynkę,z jednaej strony sie ciesze ale z dugiej mnie strach ogarnia,ale co ma być to bedzie -najwazniejsze ze moja Julka juz niedługo bedzie ze mna.:-D
TRZYMAJCIE KCIUKI KOCHANE
 
reklama
Karolina a nie mowilam?? :) Nie czekaj może zbyt długo bo u mnie samo wypelnianie papierków i badane przez lekarza trwało z godzinkę i juz miałam potężne skurcze w sumie wszystko wyszło tak na styk. Trzymam kciuki!!! Dawaj koniecznie znać jak tam i czy już tulisz coreczkę!!!
 
Do góry