reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

No właśnie żadnych... nie płacze, nie jest marudny, ale to moje pierwsze dziecko i zielona jestem :)

Jutro pójdziemy zapisać go do przychodni to poprosimy, żeby go zważyli. Dzięki!


to uwierz mi ze ma wystarczajaco:)dzidzi nie zginie ,wiedzialabys gdyby byl glodny,a szkoda bo moze byc tak ze podasz mu butle i juz nie bedzie chcial cyca-spokojnie i powodzenia
 
reklama
Witam
Trzymam kciuki za dzisiejsze rodzące...
A ja jak w dwupaku tak w dwupaku to trzeba mieć pecha no... :(

Karolinie od tak wody chlup i już a ja co... pewnie też muszę czekać na odejście wód, bo zwykle po nich akcja się rozkręcała...

Coś czuję, że i oxy mi nie pomoże tym razem... macica zastrajkowała i już...

Co do olejku na inne może działa na mnie nie, całą noc cisza zero biegania na wc jakieś tam straszaki tylko więc w sumie ok mogłam się wyspać w miarę.
Od rana znów mi w jelitach jeździ i przeczyszczania ciąg dalszy... dziwne w nocy nic a od rana dalej...

Miłego dnia dziewczynki

Mamusie z maluszkami jak pogoda dopisze pewnie śmigną na rodzinny niedzielny spacerek...

Ja tam kicham nic nie robie, nigdzie nie idę, jak ma mnie ruszyć to i ruszy na lenia w łóżku podczas snu więc po co się męczyć jak efektów i tak zeeeeroooooooooo.

Dziś mam dzień lenia łóżko pilot i gazetka...
 
No właśnie żadnych... nie płacze, nie jest marudny, ale to moje pierwsze dziecko i zielona jestem :)

Jutro pójdziemy zapisać go do przychodni to poprosimy, żeby go zważyli. Dzięki!
Jak jest spokojny< i nie marudzi to sie najada. Pamietaj dziecko trzeba przykladac do obu piersi max po 20 min do kazedej. Dziecko musi ciagnac piers i nie przysypiac wrazie przysypiania budzic. Przerwa miedzy jednym karmieniem a drugim musi byc minimum 2 godz.
Dziecko mozesz wazyc na swojej wadze wpierw wchodzic ty a potem ty z dzieckiem i odejmujesz swoja wage. Malutki powinien byc zawsze wazony 1 godz. po karmieniu np tylko w suchym pampersie. Powinien przybierac ok 200 gr na tydzien. Jesli masz bardzo dokladna wage to powinna pokazac , ze maly po karmieniu wazy np o 100 g wiecej( tzn o to co wypil)
Martusia nie zniechecaj sie tak szybko do cycolenia bo sama zobaczysz , ze za jakis czas bedziesz wdzieczna , ze karmisz. To wstawanie w nocy i przygotowywanie mleka do butli dla mnie - koszmar.
KasikN, Karolina kciuki zacisniete
 
Witam przy kawci!

Witam niedzielnie!!!
No to moje kobietki ja bede chyba następna,30 minut temu odeszły mi wody i do teraz odchodza,cały czas czekam az pojawią sie skurcze i na Ip rodzic moja kryszynkę,z jednaej strony sie ciesze ale z dugiej mnie strach ogarnia,ale co ma być to bedzie -najwazniejsze ze moja Julka juz niedługo bedzie ze mna.:-D
TRZYMAJCIE KCIUKI KOCHANE
Trzymam mocno!!! Szybkiego porodu życze!

napisałam już na wiadomościach szpitalnych,moja siostra KasikN82 rodzi!!!!!!!!!!!!!ale coś wolno idzie
Daj znać jak już będzie dzidziuś na świecie. Dzięki za wieści.

Karolina i Kasik trzymam kciuki!!!

A ja zaczynam łapać jakiegoś dołka - martwię się czy mały się najada. Mąż tłumaczy, że by płakał jakby głodny był. A ja przecież nie widzę ile ciągnie z cyca :(

Może kupię modyfikowane i sprawdzę jak zje i jak się będzie zachowywał. Jeju, tyle wątpliwości i obaw żeby krzywdy własnemu dziecku nie zrobić :)
Jakby był głodny to by sie domagał cyca. Płakał, marudził, mocno ssał smoka albo kciuka.
Nie dawaj butli bo często dziecko jak poczuje butelke to cycować nie chce. Ciesz sie karmieniem piersią a mleko modyfikowane jeszcze na was zaczeka. Dylematy będziesz mieć cały czas jak każda kochająca mamusia.


Wczoraj mój organizm mną totalnie zawładną. Popołudniu zmogło mnie spanie i potem wieczorem jak oglądałam KSW to do walki Pudziana już nie doczekałam. Nie poczułam nawet kiedy zasypiam. Oglądam, oglądam i nagle budze sie o 1 w nocy. No ale teraz czuje sie lepiej będąc bardziej niż zwykle wyspana.
Wykorzystam tą energie i zrobie ciasto.

Miłej niedzieli.
 
Witam przy kawci!



Wczoraj mój organizm mną totalnie zawładną. Popołudniu zmogło mnie spanie i potem wieczorem jak oglądałam KSW to do walki Pudziana już nie doczekałam. Nie poczułam nawet kiedy zasypiam. Oglądam, oglądam i nagle budze sie o 1 w nocy. No ale teraz czuje sie lepiej będąc bardziej niż zwykle wyspana.
Wykorzystam tą energie i zrobie ciasto.

Miłej niedzieli.
Ha ha mam tak samo jak podalam cyca na lezaco malemu o 6 rano, tak sie obudzilam o 7,30 a maly jeszcze cycolil.
 
Dzięki dziewczyny! Ja się nie zniechęcam, bardzo chcę karmić piersią, ale boję się, że może mały głodny - głupie wiem...

Saraa - tak właśnie zrobiliśmy wczoraj z wagą, dziś mamy to zamiar powtórzyć. Sprawdzaliśmy z mężem obydwoje, czyli on z małym i ja. Wyszło tyle samo.
 
Dzięki dziewczyny! Ja się nie zniechęcam, bardzo chcę karmić piersią, ale boję się, że może mały głodny - głupie wiem...

Saraa - tak właśnie zrobiliśmy wczoraj z wagą, dziś mamy to zamiar powtórzyć. Sprawdzaliśmy z mężem obydwoje, czyli on z małym i ja. Wyszło tyle samo.
A powiedz mi z jaka waga sie urodzil, ile stracil na wadze w szpitalu i ile teraz wazy?
 
reklama
Do góry