reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

ja jestem jeszcze w domku ,dzwoniłam do połoznej i póki co kazała mi czekać na skurcze,które zaczynają sie u mnie pojawiać jak narazie miałam 3 co 13 -15 minut,kurcze cała chata jest zalana moimi wodami,zmoczyłam 4 reczniki :tak:nie sadziłam ze moze być tego taka duza ilosc
 
reklama
Karolina i Kasik trzymam kciuki!!!

A ja zaczynam łapać jakiegoś dołka - martwię się czy mały się najada. Mąż tłumaczy, że by płakał jakby głodny był. A ja przecież nie widzę ile ciągnie z cyca :(

Może kupię modyfikowane i sprawdzę jak zje i jak się będzie zachowywał. Jeju, tyle wątpliwości i obaw żeby krzywdy własnemu dziecku nie zrobić :)
 
Karolinka kochana POWODZENIA!!!!!!!!!!! trzymam kciuki i... zazdroszcze :) dziś będziecie już w komplecie :)

ciekawe co tam u Pysi...

biedna Kasik sie teraz męczy ale pewnie juz jej dużo nie zostało- Agulan dzieki za info :)

a u mnie znów nic zero skurczy :(((((((((( MASAKRA
 
KAROLINA! KASIK! POWODZENIA!!!!!!!

MARTA! A są jakieś objawy, że się nie najada? Bo jeśli jest spokojny, to m ma rację. Możesz ewentualnie go zważyć i sprawdzić, jak przybiera.

PYSIU! Co u Ciebie, niesamowita Kobieto?!

AKDERK! Ale power! Dałaś czadu!

ASIEK! Przytulam!
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie:-)

Akderk-ja biore kapsulki juz drugi tydz


Boze ja dziewczyny oszleje -znow mnie wzielo od 15tej ,baardzo boli co 4,5,6 czasem 7 min.Jeny ja zwariuje:(,boje sie ze znow mnie wymeczy i przejdzie...

pysiu-oby ci sie udalo

podejrzewam słońce że urodzisz jak nasza Małgoś, wsio już będzie przygotowane, pójdzie jak spłatka:-)

Witam niedzielnie!!!
No to moje kobietki ja bede chyba następna,30 minut temu odeszły mi wody i do teraz odchodza,cały czas czekam az pojawią sie skurcze i na Ip rodzic moja kryszynkę,z jednaej strony sie ciesze ale z dugiej mnie strach ogarnia,ale co ma być to bedzie -najwazniejsze ze moja Julka juz niedługo bedzie ze mna.:-D
TRZYMAJCIE KCIUKI KOCHANE

Chciałam cie spytać o odczucia związane z prowokacją porodu a tu masz, jedziesz rodzić:-):-) POwodzenia, trzymam kciuki serce!!
Kasik za Ciebie również:-)


Ja witam w dwupaku, mam pytanie do dziewczyn które miały prowokacje oxy, KasiaS, Asiek1000, miałyście juz jakieś rozwarcie przed podaniem kroplówki? Cokolwiek?
Ja jutro spadam na oddział i mam lekkiego stracha, skurczy nie mam, rozwarcie na palec, w sumie nie wiem kiedy będą mi wywoływać ale od jutra będę pod kontrolą:blink:
 
Witam niedzielnie!!!
No to moje kobietki ja bede chyba następna,30 minut temu odeszły mi wody i do teraz odchodza,cały czas czekam az pojawią sie skurcze i na Ip rodzic moja kryszynkę,z jednaej strony sie ciesze ale z dugiej mnie strach ogarnia,ale co ma być to bedzie -najwazniejsze ze moja Julka juz niedługo bedzie ze mna.:-D
TRZYMAJCIE KCIUKI KOCHANE
Karolina-powodzenia :)

Karolina i Kasik trzymam kciuki!!!

A ja zaczynam łapać jakiegoś dołka - martwię się czy mały się najada. Mąż tłumaczy, że by płakał jakby głodny był. A ja przecież nie widzę ile ciągnie z cyca :(

Może kupię modyfikowane i sprawdzę jak zje i jak się będzie zachowywał. Jeju, tyle wątpliwości i obaw żeby krzywdy własnemu dziecku nie zrobić :)

wiesz a moze zaczekaj jeszcze ,jestes pewna ze to z nienajedzenia,bo szkoda by bylo tak szybko zakonczyc cycowanie...

Witam porannie:-)



podejrzewam słońce że urodzisz jak nasza Małgoś, wsio już będzie przygotowane, pójdzie jak spłatka:-)



Chciałam cie spytać o odczucia związane z prowokacją porodu a tu masz, jedziesz rodzić:-):-) POwodzenia, trzymam kciuki serce!!
Kasik za Ciebie również:-)


Ja witam w dwupaku, mam pytanie do dziewczyn które miały prowokacje oxy, KasiaS, Asiek1000, miałyście juz jakieś rozwarcie przed podaniem kroplówki? Cokolwiek?
Ja jutro spadam na oddział i mam lekkiego stracha, skurczy nie mam, rozwarcie na palec, w sumie nie wiem kiedy będą mi wywoływać ale od jutra będę pod kontrolą:blink:


mam nadzieje ze masz racje


a mnie trzymalo do 12tej w nocy i przeszlo tzn bole brzucha i krzyza trzymaly w nocy ale skurcze przeszly....juz nawet nie wiem co napisac


w Pl podali mi oxy przy czyms takim i poszlo dalej,martwie sie tylko ze moj organizm nie jest w stanie nic wiecej sam wykombinowac....a to oznacza ze bede tak sie czuc do 8ego pazdziernika:(


przepraszam ale musialam sie pozalic troszke


a co do oxy to ja mialam 2cm rozwarcia ,i rano we wtorek dali mi kroplowke,ok 20tej mialam chyba 3cm,i polozna powiedziala ze na bank nie urodze do rana a o 24tej juz mialam 9cm.i nie wiem (bo oxy mialam rano i mieli mi jak cos podawac na drugi dzien znowu)na ile to bylo po oxy.
 
MARTA! A są jakieś objawy, że się nie najada? Bo jeśli jest spokojny, to m ma rację. Możesz ewentualnie go zważyć i sprawdzić, jak przybiera.
!

No właśnie żadnych... nie płacze, nie jest marudny, ale to moje pierwsze dziecko i zielona jestem :)

Jutro pójdziemy zapisać go do przychodni to poprosimy, żeby go zważyli. Dzięki!
 
reklama
Do góry