reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Witajcie ! Jestem Marja - tez mam termin na wrzesien . Dzis wytartowal mi 8 tydzien :-):-D

Generalnie czuje sie dobrze ale dzis jakos slaba jestem - sily mnie opuscily ale mam nadzieje , ze to nic zlego . Pierwsze usg mam juz za soba , wszystko jest ok. Powiedzcie mi jakie badania sie robi w czasie drugiej wizyty tzn. tak ok 10 tygodnia .

witaj i zapraszamy do pisania:-)

zmykam do pracy
milego popoludnia
 
A to super odkrywanie najpiękniejszych chwil przed tobą i twoim partnerem.
Ja co prawda weteranka 3 bejbik, ale mój partner to nowicjusz 1 ciąża, pierwsze dziecko i jest zabawnie bo mnie uczy co mi wolno co nie. Poczyta na necie i sie wymądrza :-D
 
No dokladnie - wszystko dla nas jest nowe i takie wyjatkowe . Na nowo ze soba godzinami rozmawiamy jak kiedy sie poznalismy - niesamowite to jest:-)
Na teraz musze uciekac , bo zaraz ide do pracy , wcisnelam w siebie wlasnie obiadek , moze mi troszke sily wroca . Chociaz jedzenie narazie to moj wrog;-)
 
Witaj Marja, pocieszające jest to że w 2 trymestrze dostaje się niezłego kopa energetycznego :) Samopoczucie o niebo lepsze i do tego brzunio widać już to i od razu kobita ładniej wygląda :)

Ja dziś na 1 bułce i 2 bananach do 16 ale dam radę :) Przedtem nic w pracy nie jadłam to i tak przełom że teraz jem, ale wiem że to nie dla mego dobra tylko dziecka.

No i generalnie nieuchronnie zbliża się dzień w którym będę musiała oświadczyć w pracy i rodzinie że spodziewam się dziecka. Zrobię to po badaniu USG, muszę być spokojna co do stanu dziecka.
 
hej mamusie może wy sie będziecie orientować robiłam badanie moczu wykazały że mam dużo bakterii w moczu, liczne nabłonki płaskie i leukocyty 25-30, i lekko obniżony ciężar właściwy 1,009, lekarz kazał zrobic mi posiew moczu a wynik jest taki; nieznamienna bakteriuria, wyhodowano florę mieszaną w ilości >10^3 i >10^4 drobnoustrojów w 1 ml moczu. Znacie sie na tym miała któraś z was taki problem. Nie wiem już czy martwić się czy to cos poważnego
 
reklama
hej mamusie może wy sie będziecie orientować robiłam badanie moczu wykazały że mam dużo bakterii w moczu, liczne nabłonki płaskie i leukocyty 25-30, i lekko obniżony ciężar właściwy 1,009, lekarz kazał zrobic mi posiew moczu a wynik jest taki; nieznamienna bakteriuria, wyhodowano florę mieszaną w ilości >10^3 i >10^4 drobnoustrojów w 1 ml moczu. Znacie sie na tym miała któraś z was taki problem. Nie wiem już czy martwić się czy to cos poważnego

Wynik "flora mieszana" najczęściej świadczy o złym pobraniu próbki i badanie należy powtórzyć. To znalazłam na necie więc pewnie to nic takiego.
 
Do góry