reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Guusia witaj !!!!:happy2::happy2::happy2:
Pysia mi to nawet masaż sutków nic nie daje :baffled: za to odkąd wróciłam z targu to mi grażyna nawala jak nic, ale to nie skurcze tylko ostre kłucie , bobo szaleje . Najdałam się teraz fasolki i zajadłam serkiem z malinami i pewnie bedzie potem armagedon w tojlet:baffled:
 
reklama
Witam sie popołudniowo:-)

witam z rana
ja nadal kulam sie z brzuchem :(((((( no jakas masakra, kompletnie nic nie czuje zeby miało sie niebawem zacząć :(
doła mam strasznego bo jak Wam pisałam to jak do wtorku nie urodze to do szpitala, i wcale nie powiedziane ze od razu wywołają mi poród a na następną niedziele czyli 26 moja Julcia ma miec wyprawiane taki mini urodzinki a ja cholera moge jeszcze byc w szpitalu :(((((((


no prosze jaki pozytywny post o 5 rano :))))

GAJA sa jeszcze 2 dni wiec pewnie wózeczek dojdzie spoko :) GRATKI za pępuszek :)

Słońe główka do góry do wtorku jeszcze kilka dni, wierze że poród sam przyjdzie i obejdzie się bez oxy:-) A Juleczka miód malina!!!!!

Hej kobietki!!!!!!!!!
Melduję się że noc przeżylam bo wieczorem po raz pierwszy mała dała nam popalić :-D ale fajnie było....aż mój syn leżacy już w łóżku gotowy do spania wołał "Mamo ucisz ją" hihi :-D:-D:-D niech wie jak to jest z małym dzieckiem;-)
Dzisiaj mój B. jest po raz pierwszy od porodu w domu :szok: normalnie wolne sobie zrobił CUD!!!!!! Pojechał do urzędu małą zarejestrować i wybraliśmy 2 imię tak więc oficjalnie moja córeczka to Liliana Lidia R...... :tak:

Mam ogromną nadzieję, że dzisiaj was troszku nadrobię....naprawdę mam na to nieprzebraną ochotę!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:

Ściskam wszystkie bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!!

Czołem cioteczka, ściskam cie równie mocno!! A imiona tlitne:-)

uwiez mi ze o mnie nigdy nikt nie pyta-malo znane jestesmy:)ale ja sie nie zniechecam

Nie ważne czy pytają, ważne że odpowiadają:-) U mnie ani tak ani siak ale się nie łamie bo ile ja mam lat, 16?;-)

co do wielkosci dzieci to nie zawsze jest tak ze jak wieksze to gorzej sie rodzi. Przy pierwszych 2 porodach bylam nacinana a dziewczyny mialy niecale 3,3kg. Kolejne 2 porodu male :jedna 3,8 druga 3,9 bez nacinania ,bez pekniecia .
Czasy porodu od pierwszego skurczu to:
1 porod- 4,5h
2porod z oxy -4h
3porod-1,2h
4porod-3h
Teraz moj maz sie smieje zebym nie rodzila w godzinach szczytu bo nie zdazymy do szpitala jak mnie trafi tak jak przy 3 porodzie.

Moja droga, tyś stworzona do rodzenia!!

hej kochane
łooo ale mnie nie było, wczoraj wyszliśmy ze szpitala i tak nam się udalo bo wyniki były dobre i małego tylko 7 dni zamiast 10 faszerowali antybiotykami. Nie mam pojęcia jak ja was nadrobie, ale zaraz zaczynam :) póki mały śpi

tęskniłam za wami, ide zobaczyc która jeszcze się rozpakowała
buziaki kochane:*
Witaj spowrotem, dobrze że z Olafkiem dobrze:-). Jak mężuś?

A ja skoczyłam sobie na ktg i w końcu jakieś skurczyki się pokazały, małe bo małe ale po totalnej ciszy to zawsze coś:-)Mała rozrabia, pobolewa mnie troszke jak na okres, chyba wskocze na piłke syna i dupką pokręce. Na poniedziałek mam skierowanie do szpitala więc motywacja jeszcze większa by urodzić w ten weekend:-)

Korba kochanie gratuluje 40 tc, "mam tak samo jak TY":-D

Powodzenia na wizytach, skurczybyków, szybkich porodów, czego dziś pragniecie..
 
Guusia witaj w domku

Angelus super prezent dostalyscie


Jestem jestem, tylko wkoncu sie zwaliłam z łózka...no i jak sie tak zaczełam ruszac, to i brzuchol zaczął bolec...ale ja sie ciesze moze cos sie ruszy...wkoncu termin teoretycznie mam za 3 dni ;)

to trzymamy kciuki za akcje

ja dwa porody z oksy i jeden samoistny, po oksy poród w 3 i 1 godzinę, samoistny w 2,5 godziny.
Mnie się wydaje że skurcze są bardziej intensywne po oksy ale tempo porodu porównywalne - przynajmniej u mnie

ja dwa porody bez oksy
tzn podczas drugiego po zalozeniu wenflonu dostalam zastrzyk podejrzewam ze z oksy bo rozwarcie juz duze bylo a skurcze z 50%na ktg do 129-130 podskoczyly i zaraz oli byla na swiecie

Dziewczyny ale trzymacie sięw tych ciążach:szok: Tak sobie myslę, że jakby nie wywoływali mi porodu to jeszcze mogłabym w ciaży chodzić -termin na jutro- a wtedy Laura ważyłaby chyba z 5kg:sorry2::sorry2::sorry2:

rozbilas mnie ta waga ,ale mogloby tak byc

ja chyba na jakis czas nie bede zbytnio udzielać sie na BB... mam strasznie podły nastój :(((((((( bardzo mnie meczy to ze juz tyle jestem po terminie i nadal nic sie nie dzieje.... doła mam wielkiego ze znów bede musiała leżeć w szpitalu i czekać :(((((((
ahhhh ryczeć sie chce.....

byłam dziś na KTG i oczywiscie skurczy brak........

Asiek i Ty sie doczekasz
nie dolkuj sie
ja tez zadnych objawow nie mialam i jak mnie zlapalo tak plum i mala byla przy mnie
 
No sie dotlenilam dzisporzadnie - po lesie sie nachodzilam konkretnie- grzybow nazbieralam ,w samochodzie napodskakiwalam - zobaczymy co lekarka powie jak bedzie mnie badac :-)))
 
Akderk sama nie jesteś do mnie tez co chwile albo na gg albo na tel czy juz urodziłam bo coraz blizej .... ehhh człowieka tylko denerwuja bo by juz chcial miec za zoba a tu dzidzia jeszcze nie chce wyjsc :D

ehhhh ten katar wymeczyc potrafi, wiem co na ten temat, sama nos pełny mam :/ co w niczym nie ułatwia...

ja tez ludzi unikam


dziewczyny ale ja nie zale-za dlugo na bb jestem zeby sie czyms takim przejmowac.

Kurcze a mysmy z rana poszaleli z moim B i chyba mi cos rozpetal-bo teraz to juz boli ja cholera i od 1,5 godz mam co 5min,6min....ale zobaczymy czy nie przejdzie
 
ja tez ludzi unikam


dziewczyny ale ja nie zale-za dlugo na bb jestem zeby sie czyms takim przejmowac.

Kurcze a mysmy z rana poszaleli z moim B i chyba mi cos rozpetal-bo teraz to juz boli ja cholera i od 1,5 godz mam co 5min,6min....ale zobaczymy czy nie przejdzie

Ale ci zazdroszcze tych szaleństw, mój m nie za bardzo chętny:baffled:Jakby coś się rozkręciło to powodzenia:-)

Guusia kurde że takie sprawy jak owinięcie pępowiną nie wychodzi na usg:no:Ile to mogłoby zaoszczędzić Wam bólu i nerwów.. Ale daliście radę i chyle czółka:-)
 
a ja właśnie urodziłam przy skurczach na 50-70%. To mówiły położne że aż dziwne bo by nigdy nie przypuszczały że z tego coś się rozkręci.
 
witamy z Emilkiem na rączkach, dziś wypisali nas ze szpitala, wszystkim nowym mamusiom gratuluje.
wtedy jak miałam te skurcze pojechaliśmy do szpitala i juz w samochodzie miałam srednio co 4-5min. na oddział przyjeli nas o 14, połozna zbadała mnie ginekologicznie i mowi po co pani tu przyjechała tu nic sie niedzieje, szyjka zamknieta, rozwarcia zero, a czop nie ma znaczenia a skurcze to tez nie powiedziane ze to na poród. podłączyli ktg i skurcze były regularne, wiec kazała poczekac bo teraz ma poród do odebrania, . następne badanie przed 17 - rozwarcie na 5 cm wiec juz wiedzielismy ze dzis utulimy synka, ale sie nie spodziewałam że już o 21,20
Emil ważył 3650 i 58 cm, 10 pkt
jestesmy przeszczesliwi
 
reklama
Do góry