reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

ja mam tak samo zero boli ani nic jedynie wczoraj cooś dziwnie zabolało w krzyżu i brzuchu ale brzuch był miękki więc to pewnie nic takiego :( ja też się czuję dobrze i nic na poród nie wskazuje :( a najgorsze że się martwię że coś z dzidzią będzie się działo jka będzie jeszce w brzuszku :( zaczynaja mnie łapać czarne filmy :(
kochana tym sie nie przejmuj dzidzi jest pewnie bardzo dobrze u mamusi :)) jak jedne dzieci moga rodzic sie 2 tyg przed terminem to inne moga 2 tyg po... ja sie nie martwie ze z Leną bedzie cos nie tak, ja po prostu nie chce isc do szpitala na obserwacje i po drugie mam dość własnego wyglądu, czuje sie juz bardzo nie atrakcyjnie- wiem ze to próżne ale co ja zrobie ze takie mam odczucia... :((((((

odszedł mi czop hura hura hura, zaczął odchodzić tak przed 7 rano, ok 9 wziełam kąpiel żeby wrazie co być w gotowosci i po kąpieli też troche z krwią było, brzuszek pobolewa własnie zaczełam mierzyc to miałam 2 skurcze co 8 minut i mierze dalej, zobaczymy co z tego się wykluje

na IP to nie ma chyba co wczesniej jechac, tylko jak skurcze będą gdzieś co 5 min?
suuuuuuper, na IP jedz jak skurcze bedą regularne i beda robiły sie coraz bardziej bolesne ( bedziesz to czuła ze z czasem beda coraz mocniejsze) kciuki zaciśnięte :))) mam nadziej ze któras ma twój nr telefonu :)
 
reklama
Ja też się melduję w dwupaku i też się martwię o moją córeńkę bo tak powolutku się rusza, mało ma miejsca, bo brzuszek mam malutki...jeju mam nadzieję ,że tym tyg. będziemy już razem....
Paulka- kciuki zaciśnięte
 
Paulka - trzymam mocno kciuki, jak dobrze, że już jesteś dalej niż bliżej :-) Ja mam Heyah, ale na pewno ktoś z Orange się znajdzie :)

Lilula - trzymaj się, kciuki zaciśnięte :-)

Gaja - współczuję nocki, a aptekarka to jakaś zołza i tyle, brak słów... A z tym suwaczkiem to nie mam pojęcia :(

Małgoś - coś się nie odzywasz, czyżbyś była na porodówce...?

Asiek - ja też zero bóli, i przyznam się, że też się czuję nieatrakcyjnie, chociaż nie przytyłam strasznie, to jednak chciałam móc wreszcie poruszać się normalnie i założyć normalne ciuchy i buty na obcasie, a nie wciąż te same dwie bluzki i klapki na nogach :(

Ogólnie to tutaj od wczoraj taki spokój, ja od wczoraj chyba w tym wątku ze 4 posty napisałam, bo byłam wreszcie w stanie nadążyć za Wami :-) Widać, że wrześniówki się rozpakowują :-)
Trzymam kciuki za wszystkie rozpakowujące się!!! Miłej niedzieli! :-)
 
hej hej..ja na chwilke..jeszcze w dwupaku..noc katorga i nie wiem czy moje dziecie zapiera sie raczkami glowka i nozkami zeby tam jeszcze posiedziec bo czop nadal odchodzi a tu skurcze jak byly nieregularne tak sa ale jakze bolesne;/////

musze Was nadrobic. buzia
 
Hej

Witam niedzielnie. Ja ostatnio zalatana i zapracowana. A miałam nadrabiania, ze ho, ho. Poczytałam i zapomniałamw wiekszosci co miałam napisac.



Gosia duzo zdrowka dla Tomusia zycze, a Tobie siły i wytrwałosci. Bedzie dobrze, musi byc.

Gaja, kasialle witajcie, fajnie ze juz w domciu z dzieciczkami jestescie

Beniaminka super ze mozesz klikac na bb. Zawsze Ci czas szybciej zleci. Zycze Ci zeby Julcia juz niebawem była z Toba.

Agim dzieki za pamiec. Ja jeszcze w dwupaku. I chyba jescze troszke poczekam. A czuje sie dobrze, nawet lepiej niz jak brzucholek był mniejszy.

Lilula i Paulka kciuki zacisnite.

Skrzacie, karolina tez ogladałam mam talent. Rozwaliła mnie ta babka co wiersz recytowała, normalnie porazka, z reszta nie tylko ona. Zastanawia mnie czasami, czy tym ludzia to nie płaca, zeby robili z siebie debili

Ciekawe co tam u małgos. Moze juz przytula swojego synusia.

Ha, ha a małgos mnie wyprzedziła i sie odezwała.
 
Ostatnia edycja:
Ojej to sie biedaku masz z tymi skurczami - oby juz sie rozkrecilo w te wlasciwe skurcze i abys dzidziunie dzis mialam - trzymam kciuki mocniscie:-)


hej hej..ja na chwilke..jeszcze w dwupaku..noc katorga i nie wiem czy moje dziecie zapiera sie raczkami glowka i nozkami zeby tam jeszcze posiedziec bo czop nadal odchodzi a tu skurcze jak byly nieregularne tak sa ale jakze bolesne;/////

musze Was nadrobic. buzia
 
Witam !
U mnei nocka tez ciezka!!zaden bopk juz mi nie odpowiada...i bol brzucha,a jak sie przewracam to katastrofa tak boli,nie wiem czy maly sie tak rozpycha?!i twradnienei brzucha mam czeste!a jeszcze przypelzla do nas corka w nocy spac-cos mi kichac zaczyna:/i sie juz calkiem nei wyspalam!
Wloski sobie dzisaj pomalowalam bo juz odrosty byly,i teraz o wiele lepiej wygladam:))synus mamusi sie nie przestraszy he!
U nas jak narazie ladna pogoda to pewnie pozniej jakis maly spacerek po obioadku!!!
Za tydzien w niedziele juz bede miala tesciowa w domku:))bardzo sie ciesze bo tesciowa mam jak matke super kobieta!!!a corka nie moze sie doczekac babci!!!!w srode do szpotala na wizyte jestem ciekawa co mi powiedzia i jaka dadza mi godzine na cesarke(mam miec 23.09)!!!
ZYCZE MILEJ NIEDZIELI KOBITKI!!!!!


 
reklama
te skurcze to 8,8,5,6,18,10,6,7,6,4,7,9,7 tylko coś mi się zdaje że za mało bolesne. podobno jak porodowe to się czuje że to już a mi się zdaje że jeszcze za słabe, choć bolą i sama nie wiem co robic, tymbardziej że do szpitala 30 km. jechac juz czy jeszcze czekac?
 
Ostatnia edycja:
Do góry