reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

hej dziewczyny!

Ja dzisiaj będę słomianą wdową. Mój B pojechał na spotkanie z pracy - na cały dzień, jakieś 80 km od mojego miasta. Wszyscy pojechali autokarami a mój samochodem, bo się boi, że zacznę rodzić i będzie musiała wracać ;-)
Oczywiście, żeby mi się nie nudziło, to teściowa się zapowiedziała z wizytą... :angry: A ja sobie potrafię zorganizować czas!?
to tak jak ja tylko ja mam lepiej bo bez wizyty teściowej :))))))
taka ładna pogoda a P w pracy, moja mama też :(((( no trudno.....

GAJA miałam dokładnie tak samo ja Ty Julcia wypiła jedną pierś, druga i jeszcze była głodna- strasznie płakała :(((mąz poleciał do apteki kupił mleko i dopiero jak sie najadła to poszła biedna spać... a moje piersi miały czas na napełnienie- wiec aptekarka KRETYNKA to nie jest lek na recepte sa mamy które muszą dokarmić bo maja za mało pokarmu a i sa takie które po prostu nie chce karmic piersią i nikomu nic do tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!


a ja zaczynam mieć straszne doły :((((( boje sie ze znów dzidzia urodzi sie 2 tyg po terminie :((((
w srode i w piątek mam miec robione ktg a jak nie urodze do 21 to do szpitala i to mnie przeraża :( bo jakoś nie wyobrażam sobie rozłąki z Julcią :((((((((
 
reklama
to tak jak ja tylko ja mam lepiej bo bez wizyty teściowej :))))))
taka ładna pogoda a P w pracy, moja mama też :(((( no trudno.....

GAJA miałam dokładnie tak samo ja Ty Julcia wypiła jedną pierś, druga i jeszcze była głodna- strasznie płakała :(((mąz poleciał do apteki kupił mleko i dopiero jak sie najadła to poszła biedna spać... a moje piersi miały czas na napełnienie- wiec aptekarka KRETYNKA to nie jest lek na recepte sa mamy które muszą dokarmić bo maja za mało pokarmu a i sa takie które po prostu nie chce karmic piersią i nikomu nic do tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!


a ja zaczynam mieć straszne doły :((((( boje sie ze znów dzidzia urodzi sie 2 tyg po terminie :((((
w srode i w piątek mam miec robione ktg a jak nie urodze do 21 to do szpitala i to mnie przeraża :( bo jakoś nie wyobrażam sobie rozłąki z Julcią :((((((((

kochana a ja już myslałam że ty na porodówce że nie było cię wczoraj ;)
ja na ktg ide jutro i mam obawy wogóle takie jak Ty że urodzę dużo po terminie no i niestety jestem tego pewna że tak będzie :( a jak tam twoje skurcze? masz jakieś?

karolinka i co ty też dalej nic? mnie wczoraj już nic nie bolało hehh ;)
 
moje dziecie dalo mi pospac tej nocy,nakarmilam ja o 22 i spala do 4 nad ranem,szok mowie wam

milego dzionka

oj Dorotka tylko pozazdroscic, kochana córcia daje mamie sie wyspać :))

KERNA mnie tez długo bolało krocze więc wiem jak się męczysz :(((

witam wpadłam się tylko pożegnać bo szykuje się do szpitala trzymajcie kciuki zobaczymy co ze mna tam zrobią dzis jedno szcze scie czuje sie lepiej nie mam juz temperatury i katar i kaszel mam mniejszy no nic to uciekam jakby co będę pisać do dagny buziaczki i proszę o wasze magiczne kciuki
kciuki zacisniete , czekamy na dobre info :)
 
Beti mnie praktycznie nic nie boli, czop oczywiście też nie odszedł :/
przez 3 dni na wieczór coś mnie brało ale oczywiście juz minęło achhhh :(((
generalnie z każdym dniem coraz lepiej czuje sie fizycznie....


ciekawa czy któraś z nas urodzi idelanie w dniu terminu :)
 
Beti mnie praktycznie nic nie boli, czop oczywiście też nie odszedł :/
przez 3 dni na wieczór coś mnie brało ale oczywiście juz minęło achhhh :(((
generalnie z każdym dniem coraz lepiej czuje sie fizycznie....


ciekawa czy któraś z nas urodzi idelanie w dniu terminu :)

ja mam tak samo zero boli ani nic jedynie wczoraj cooś dziwnie zabolało w krzyżu i brzuchu ale brzuch był miękki więc to pewnie nic takiego :( ja też się czuję dobrze i nic na poród nie wskazuje :( a najgorsze że się martwię że coś z dzidzią będzie się działo jka będzie jeszce w brzuszku :( zaczynaja mnie łapać czarne filmy :(
 
odszedł mi czop hura hura hura, zaczął odchodzić tak przed 7 rano, ok 9 wziełam kąpiel żeby wrazie co być w gotowosci i po kąpieli też troche z krwią było, brzuszek pobolewa własnie zaczełam mierzyc to miałam 2 skurcze co 8 minut i mierze dalej, zobaczymy co z tego się wykluje

na IP to nie ma chyba co wczesniej jechac, tylko jak skurcze będą gdzieś co 5 min?
 
Ostatnia edycja:
Witam!
U nas kolejny dzień brzydkiej pogody!
Moje dziecko po tygodniu nauki w szkole już jest przeziębione! Jak zawsze!

witam wpadłam się tylko pożegnać bo szykuje się do szpitala trzymajcie kciuki zobaczymy co ze mna tam zrobią dzis jedno szcze scie czuje sie lepiej nie mam juz temperatury i katar i kaszel mam mniejszy no nic to uciekam jakby co będę pisać do dagny buziaczki i proszę o wasze magiczne kciuki

Lilula! kciuki zaciśnięte!

Malgos - jak minęła nocka? A może już tulisz maleństwo?

Gaja
- okropne chamstwo w tej aptece! A co tą farmaceutkę obchodzi co i w jakim celu jest kupowane. Jeżeli nie jest na receptę, chyba nie ma prawa nie sprzedać!
 
witam wpadłam się tylko pożegnać bo szykuje się do szpitala trzymajcie kciuki zobaczymy co ze mna tam zrobią dzis jedno szcze scie czuje sie lepiej nie mam juz temperatury i katar i kaszel mam mniejszy no nic to uciekam jakby co będę pisać do dagny buziaczki i proszę o wasze magiczne kciuki
Oby szybko ci poszło i żebyś bejbika miała przy sobie !!!

Też się witam,
wczoraj wieczorem mieliśmy kryzys, mały wypił 2 piersi i dalej chciał a tam nic i wył jak opętany, usnąć nie mógł masakra normalnie :/ Aż mąż poleciał po mleko do apteki wieczorem żeby w razie co było a aptekarka mu nie chciała sprzedać twierdząc że kalekę chce wychować, że za wcześnie aby podac mleko i mam się pomęczyć, na co małż jej że był mlekiem karmiony i kaleką nie jest a do tego jak w Czarnobylu był wybuch to żarł szczaw z łąki i niedorozwinięty nie jest - no szok a co matki karmiące butlą są gorsze? - i wrócił z niczym ale jakoś w nocy daliśmy radę.
Za to ja cholera do WC chodzę tylko siku, większej sprawy jakoś mi się nie chce a to już 5 doba zaraz będzie kiedy to w tej sprawie na tron zawitałam :/

Acha i pytanie kwestii technicznej, chciałam dodać suwak Maksia i jak edytuję sygnaturę i zmieniam to się nie wgrywa, pokazuje obrazek tylko w "twoja aktualna sygnatura" a w podglądzie go nie ma :/ Jak to dziadostwo wstawić?

Gaja ta aptekarka to tufta jakaś , bym normalnie w dupsko nakopała .

Ja noc taka sobie , ale bynajmniej nie z powodu skurczy , zwyczajnie mam taki lekki sen że się wybudzam co rusz, a jak już cos śnię to śni mi się że coś zaczyna się dziać i wtedy się budzę, a tu nic:baffled:. Tak koło 6 mnie coś lekko pobolewało, ale oczywiście przestało , to jak się obudziłam to mojemu B. zaproponowałam masaż sutków - heh z prędkością światła wskoczył do łóża :-D:-Di wziął się do pracy muszę przyznać że coś podziałało bo zaczęło mnie boleć i teraz tak ćmi mnie trochę , może się rozkręci i się zastanawiam jaka formę aktywności dziś wybrać, co by ewentualnie dać sobie trochę w kośc, bo pogoda piękna.

Paulka24 trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie:tak:
 
reklama
Do góry