reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

hej mamusie. no u mnie tez nadal nic wczoraj zaczal mi sie 40 tydzien i nadal nic choc malutka rusza sie nadal bardzo co mnie cieszy:tak:
w nocy mialam lekkie skurcze ale juz rano nic i teraz biore pieski na spacerek poznij sprzatanie, schody itp:-)
ale i mimo sexu 3 dni pod rzad nic nie pomaga masarze brzuszka tez nie
widocznie Lenka sie zaparla i jej tak dobrze :-D
ktg mialam w pt i lekarka mowila ze do kolejnego pt juz na pewno urodze bo glowka nisko i szyjka mieciutka nic tylko rodzic:tak: a tu sie zapowiada kolejna wizyta w pt.:crazy:
milego dnia laski odezwe sie pozniej :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A w ciągu dnia się dzieciaczki nie rodzą? :p Kurcze, to trzeba sobie porę dnia przestawić, spać w dzień, a urzędować w nocy :-D
no ja też tylko w nocy na porodówce się widzę...w dzień jakoś nie wypada:-D:-D:-D

Witam porannie! Jakoś lekko nie wyspana, ale słoneczko zagląda do okna i przyjemniej na sercu!

Umieściłam wiadomość od Aga26ka na wątku szpitalnym - dziś najprawdopodobniej wracają do domku!

Gratuluję Gusi - naszej świeżo upieczonej mamusi!

MAMMI
- witajcie w domu!


Oj Lilu, uważaj, żebyś tym razem zdążyła dojechać do szpitala! A daleko masz?
do szpitala mam jakieś 25km ale mój szofer czyli mąż jeździ na naszą firmę w przeciwnym kierunku 40km i na niego w razie czego muszę czekać...ale luzik nie po to w tym roku kupiliśmy mega szybki samochód żebym bała się że nie zdążę dojechać :-D:-D:-D mojemu B. to na rękę bo moze teraz szybko śmigać a ma przynajmniej wytłumaczenie czemu taki samochód a nie inny wszytkim opowoada, że tylko dlatego, że dziecko w drodze:-D

monia to ty w domu siedzisz i nie wychodzisz codziennie????? ja nie dałabym rady z myślami...mnie wszędzie pełno..wczoraj "zaliczyłam" odwiedziny u bratowej i u mamy i u siostry...codziennie dzieciaki odprowadzam, przyprowadzam z autobusu normalnie nie mam kiedy dziecka urodzić:-D:-D:-D dzień za krótki jednym słowem zostaje mi tylko w nocy rodzić :):-p


aha dziewczyny pochwalę się kupiłam na allegro fotelik po czym okazało się że nie pasuje na stelaż wózka jaki kupiłam wcześniej i zostałam z niepasującym fotelikiem...wystawiałam na allegro o 100 zł więcej niż kupiłam i wczoraj sprzedany!!!!!!!!! normalnie zacznę handlować na allegro sprzętem dla dzieci ....;-):-p

lecę posprzątać szafki w kuchni może mnie coś ruszy :tak:
 
Hej babeczki, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, bo bardzo dawno mnie nie było....:sorry2:
taki tam różne niefajne się działy. Ale teraz wychodzimy na prostą powolutku. Ja jeszcze w dwupaku, wczoraj na siłę spakowałam wreszcie torbę bo mąz powiedział że mi nakopie jak tego nie zrobię.No i czekam:)

Gratuluję serdecznie wszystkim nowym mamusiom i maleństwom:-)
 
no ja też tylko w nocy na porodówce się widzę...w dzień jakoś nie wypada:-D:-D:-D


do szpitala mam jakieś 25km ale mój szofer czyli mąż jeździ na naszą firmę w przeciwnym kierunku 40km i na niego w razie czego muszę czekać...ale luzik nie po to w tym roku kupiliśmy mega szybki samochód żebym bała się że nie zdążę dojechać :-D:-D:-D mojemu B. to na rękę bo moze teraz szybko śmigać a ma przynajmniej wytłumaczenie czemu taki samochód a nie inny wszytkim opowoada, że tylko dlatego, że dziecko w drodze:-D



monia to ty w domu siedzisz i nie wychodzisz codziennie????? ja nie dałabym rady z myślami...mnie wszędzie pełno..wczoraj "zaliczyłam" odwiedziny u bratowej i u mamy i u siostry...codziennie dzieciaki odprowadzam, przyprowadzam z autobusu normalnie nie mam kiedy dziecka urodzić:-D:-D:-D dzień za krótki jednym słowem zostaje mi tylko w nocy rodzić :):-p


aha dziewczyny pochwalę się kupiłam na allegro fotelik po czym okazało się że nie pasuje na stelaż wózka jaki kupiłam wcześniej i zostałam z niepasującym fotelikiem...wystawiałam na allegro o 100 zł więcej niż kupiłam i wczoraj sprzedany!!!!!!!!! normalnie zacznę handlować na allegro sprzętem dla dzieci ....;-):-p

lecę posprzątać szafki w kuchni może mnie coś ruszy :tak:

oj lillu-jak ja ci zazdroszcze takiej perspektywy "piatkowego" porodu:)i jeszcze szybkiego

ale widze ze wszystko ze mna w pozadku,ze na tylku nie potrafie wysiedziec:)moj B mowi ze ja to nawet filmu spokojnie nie moge obejzec tylko albo sie krece,albo gadam:)

ja sie juz dziewczyny czuje jakby ten porod mial nigdy nie nastapic,przez te wszystkie bole chyba

a te z was ktore juz po terminie z OM podziwiam
 
Hej:-)

U mnie tez słoneczko swieci, nocka przespana cała:szok:, az człowiekowi od razu lepiej.
Ja tylko na chwileczke, bo na 11.30 jade na ktg. I jakos troche sie boje..

Marta i Małgos
ciekawa jestem ktora z Nas urodzi pierwsza, bo wg suwaczkow to jestesmy w tym samym tyg. ciazy.



Hejka dziewczyny:-)
Melduję że dzisiaj wieczorem wróciliśmy do domu. Na pewno nie nadrobię zaległości ale gratuluję waszych słodziaków:happy:
Jak tylko odnajdę się w domku to napiszę więcej. Buziaki


witaj, fajnie ze juz w domciu jestescie.


Święte słowa Beniaminko :-)
Wiem, co miałam napisać. Od niedawna mamy u siebie w mieście TESCO z prawdziwego zdarzenia. Są tam kasy z pierwszeństwem m.in dla ciężarnych i zawsze przy nich największe kolejki (najbliżej wyjścia). Od jakiegoś czasu wpycham się tam na chama, bo po 1. stwierdziłam, że już niedługo mogę wykorzystywać fakt bycia w ciąży, po 2 kiedyś zwróciła mi uwagę jakaś pracownica, że to kasa dla mnie i narobiła zamieszania, dzięki czemu oczywiście zostałam obsłużona bez kolejki. I dzisiaj kolejka jak za komuny, podchodzę przed 1 babkę z kolejki i mówię, że to kasa z pierwszeństwem dla ciężarnych a ta wkurzona na maxa zaczęła dyskutować z kolejną babką z kolejki i pytają się mnie, czego od nich chcę. Ale mnie wkurzyły - i pojechałam trochę po nich, ku radości mojego B, a co... ;-)

dobrze zrobiłas. Wstretne baby.........


O JEJKU ALE SIE TUTAJ DZIEJE,DZIEWCZYNY POCZEKAJCIE NA MNIE!!!:-D:-D:-D

Karolina nie martw sie, sama na pewnonie zostaniesz. Ja poczekam....


witam na początek gratuluje wszystkim nowym mamusiom ja też już chce wczoraj się nie odzywałam nie miałam na nic siły okropny dzień już myślałam że pojadę a tu nic dziś idę jeszcze z moim ząbkiem ale naszczęście już nie boli chociaż stres nadal jest jak ja nie lubię dentysty


powodzonka u dentysty, zeby nie bolało


Hej babeczki, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, bo bardzo dawno mnie nie było....:sorry2:
taki tam różne niefajne się działy. Ale teraz wychodzimy na prostą powolutku. Ja jeszcze w dwupaku, wczoraj na siłę spakowałam wreszcie torbę bo mąz powiedział że mi nakopie jak tego nie zrobię.No i czekam:)
Gratuluję serdecznie wszystkim nowym mamusiom i maleństwom:-)

myszka witaj. Rzeczywiscie dawno Cie nie było.
 
Witam kochane...ja tez jeszcze w dwupaku...
Myszka pamietam Cie i mysle czesto o Tobie co tam u Ciebie ;) Mam nadzieje ze kłopoty zazegnane?
Ja korzystam ze mój myje ostatnie okno i zagladam co tam u Was..
Jakas dzis jestem zmeczona a nic jeszcze nie zrobiłam oprócz wsadzenia prania do pralki..
Ja tez tak czuje po kosciach...hii...ze jak juz cos mnie chwyci to w nocy...no zobaczymy.
Kasiulka i inne dzis majace wizyty na porodówce...3mam kciuki.
Lilula nosz i jeszcze ten zab na koniec..nooo! współczuje. Ja co miesiac chodze do dentysty ale w innej sprawie, chcociaz wczesniej tez leczyłam..ale ja mam taka pania dentystke co z checia i przyjemnoscia sie leczy u niej zabki ;)
 
czesc kochane:) ja dzisiaj w nocy mialam przepowiadajace co chwile z bolem i teraz cisza..ale za to krzyz mnie boli..co to sie dzieje..
biore sie za obiad pozniej okna i podlogi..moze cos sie ruszy bo juz mi jest tak ciezko ze kompletnie nic kolo siebie nie robie..dzisiaj musze sie wydepilowac bo zaroslam jak dzik:D

wiedzialam ze Guusia urodzi hehe:D

kasik ja tez jestem ciekawa ktora z nas urodzi pierwsza:) a moze sie umowimy na jakis termin? :D

Beniaminka jak sie czujesz dzisiaj? mam nadzieje ze lepiej?

karolina u Ciebie to juz blizej niz dalej wiec jest szansa ze na dniach urodzisz:)

mysza pamietamy Ciebie..fajnie ze sie odezwalas:*
 
Widzę,że Gusia przyjęła ode mnie datę porodu na dziś :)
"Gusia- chyba będziesz następna co? odstąpię ci moja datę na juterko 08.09.10r. godzinę wybierz sama :)"

Chętnie bym też dziś urodziła, albo jutro lub w piątek bo to takie fajne daty...ale znając mojego pecha urodzę po terminie pewnie.

Witam w piękny dzionek pranko już wisi na dworze Mała z babcią robi porządeczki w ogródku a ja zabieram się za sprzątanie domu.

Moje akrobatyczne dziecię ciągle się przemieszcza i teraz albo dupkę, albo główkę ma u góry...

Miłego dnia kochane
 
hej :-)kochaniutkie

gratulacje dla nowej mamusi teraz to juz regula ze codziennie jakies dzieciatko przychodzi na swiat w koncu mamy wrzesien:-D

a ja wczoraj tak panikowalam ze jak dzisiaj poszlam z psem na spacer to taki skurcz mnie zlapal ze isc nie moglam wiec jak przeszlo od razu do domku polecialam:szok: jak wrocilam do domku to kolejny mnie zlapal i teraz tak siedze i sie wslu****e :-D mam cichutka nadzieje;-)ale tez sie nie nastawiam az tak mocno;-)

milego dnia kochane
 
reklama
Dziewczyny, jak macie jeszcze czas, to koniecznie zacznijcie robić ten masaż krocza. Nie nastawiajcie się negatywnie. Na zachodzie to jest praktykowana metoda i tam jest bardzo mało nacięć krocza, czy pęknięć. U nas wprawdzie dużo zależy od położnej na jaką się trafi, a trafić na dobrą nie jest łatwo i większość nacina krocze rutynowo. Ale jak się da temu zapobieć (czyli nacięciu), to warto. Masuje się codziennie kilka minut, od 34 tygodnia ciąży a można naprawdę dużo zyskać. Ja przy 2 porodach nie byłam nacinana, myslę że własnie dzięki temu masażowi.
 
Do góry