reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam przy kawci!
Od rana pozbierać sie nie moge. Część mnie leży i śpi w łóżku.
Wieczorem pojedziemy znowu na spacerek. Jedno wiem że gdyby nie to że to wieś i tam jest świeże fajne powietrze to bym tam nie jechała. Jak mi dzisiaj znowu zacznie świergolić nad Anielką podczas karmienia to ją opieprze.
Musze sie zabrać za coś na obiad.
Miłego dnia i szybkiego rozpakowywania!


Hej babeczki, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, bo bardzo dawno mnie nie było....:sorry2:
taki tam różne niefajne się działy. Ale teraz wychodzimy na prostą powolutku. Ja jeszcze w dwupaku, wczoraj na siłę spakowałam wreszcie torbę bo mąz powiedział że mi nakopie jak tego nie zrobię.No i czekam:)

Gratuluję serdecznie wszystkim nowym mamusiom i maleństwom:-)

Pamiętamy o tobie! Fajnie że sie odezwałaś!


 
reklama
Witam!
A ja na chwilke bo jade na zakupki!Nocka malo pzrespana bol brzucha i siku z 4 razy wstawalam!
Wczoraj kolezanka z terminem na 12 wrzesnia urodzila synka wazy 2.300,malutko a to byc moze dlatego ze palila cala ciaze!i lezy teraz w inkubatorku!
Oki kochaniutkie uciekam.MILEGO DNIA I TRZYMAM KCIUKI ZA MAMY W SZPITALU!!!


 
Witam przy kawci!
Od rana pozbierać sie nie moge. Część mnie leży i śpi w łóżku.
Wieczorem pojedziemy znowu na spacerek. Jedno wiem że gdyby nie to że to wieś i tam jest świeże fajne powietrze to bym tam nie jechała. Jak mi dzisiaj znowu zacznie świergolić nad Anielką podczas karmienia to ją opieprze.
Musze sie zabrać za coś na obiad.
Miłego dnia i szybkiego rozpakowywania!

Ja swojej właśnie grzecznie powiedziałam żeby nie wydzwaniała codziennie i pytała co i jak , że mnie wszyscy bombardują i ze wystarczy telefon co trzeci dzień, a ja wcale sie nie czuje na poród i jest ok , ciekawe czy zastosuje się do prośby, a jak nie to wtedy wyłączę komórkę.


U mnie dziś znów cudna pogoda ,a mnie cos podejrzanie w nosie kręci, chyba trzeba będzie dawkę uderzeniową czosnku zażyć bo mi przeziębienie potrzebne jak zeszłoroczny śnieg:angry:
 
Witam!
A ja na chwilke bo jade na zakupki!Nocka malo pzrespana bol brzucha i siku z 4 razy wstawalam!
Wczoraj kolezanka z terminem na 12 wrzesnia urodzila synka wazy 2.300,malutko a to byc moze dlatego ze palila cala ciaze!i lezy teraz w inkubatorku!
Oki kochaniutkie uciekam.MILEGO DNIA I TRZYMAM KCIUKI ZA MAMY W SZPITALU!!!
KURCZE!!!!!!!!! Nie starsz mnie,że dzieci z wagą 2300 leżą w inkubatorach...moja mała ma około 2500 ale ja nie palę !!!!!!!!!!!!! Martwi mnie to nie chcę żeby moje dziecko leżało w inkubatorze....:-:)-:)-( jem za 3 ale tylko ja tyję, dziecko nie.....CHCĘ JUŻ URODZIĆ I DAĆ CYCKA wtedy się uspokoję, że dziecko jest najedzone...
 
U MNIE DZIEWUSZKI DZISIAJ BRZUSZEK TWARDY I DO TEGO STRASZNIE MNIE BOLI"FILIPINKA" NORMALNIE JAKBY MI KTOS OD ŚRODKA ROZRYWAŁ,MAŁA SIE PRAWIE WOGÓLE NIE RUSZA I MUSZE NIA WTRZĄSAC BO NERWY MAM STRASZNE(TAKA ZE MNIE WYRODNA MATKA:-D ) MI SIE DZISIAJ KOMPLETNIE NIC NIE CHCE A CZEKA MNIE ZROBIENIE OBIADU I POMYCIE PODŁÓG W CAŁYM DOMU:angry: WŁASNIE PRZYJECHAŁA PACZKA,MÓJ MAŁŻONEK KUPIŁ MI VIBRO MAX-ALE MI ZROBIŁ NIESPODZIANKE BO TAK BARDZO CHCIAŁAM TEN SPRZET,SZKODA TYLKO ZE BEDZIE ON MUSIAŁ JESZCZE TROSZKĘ POCZEKAĆ.
 
witam ponownie
tak więc byłam w szpitalu ze skierowaniem i dowiedziałam się że " nie przyjmiemy pani bo nie ma miejsca na obu piętrach szpital jest przepełniony przyjmujemy przypadki zagrożenia życia tylko, może pani spróbować jutro na 7.30 ale nie daje gwarancji że panią przyjmiemy panie czekające na korytarzu czekają na informację od ordynatora czy będą przyjęte..." fajny szpital mamy poszłam do mojego gina. mówie mu jak sytuacja wygląda a on mi no to niech pani oleje tyski szpital i w poniedziałek 13 proszę się udać do mikołowa. super informacja nasza służba zdrowia to poprostu jakaś żenada...
Kalcha dzięki za nr;)
dziękuję za kciukasy
 
witam ponownie
tak więc byłam w szpitalu ze skierowaniem i dowiedziałam się że " nie przyjmiemy pani bo nie ma miejsca na obu piętrach szpital jest przepełniony przyjmujemy przypadki zagrożenia życia tylko, może pani spróbować jutro na 7.30 ale nie daje gwarancji że panią przyjmiemy panie czekające na korytarzu czekają na informację od ordynatora czy będą przyjęte..." fajny szpital mamy poszłam do mojego gina. mówie mu jak sytuacja wygląda a on mi no to niech pani oleje tyski szpital i w poniedziałek 13 proszę się udać do mikołowa. super informacja nasza służba zdrowia to poprostu jakaś żenada...
Kalcha dzięki za nr;)
dziękuję za kciukasy

To Żenada , naprawdę , potraktowana zostałaś jak wór ziemniaków do załadowania na furmankę , która ma jechac na targ, wejdzie albo nie wejdzie.
Jeśli da rade to może faktycznie warto pójśc za radą gina.
Mój z kolei powiedział mi że teraz w 3-mieście babyboom i bywa naprawdę tłoczno na porodówkach , co mnie nie ucieszyło zbytnio:baffled:
 
maja888 - nie wiem czy Ci to coś da, ale napisze jak wygląda ktg, przyjmowanie do szpitala, przeterminowanie itp. na moim przykładzie :-D
Termin wg om- 22.08 więc nawet nie pamiętam już kiedy to było
wg usg 4.04 czyli też już za nami
Byłam w wejherowie już na ktg 25 sierpnia, 5 września , bo ginka powiedziała, że dla własnego spokoju można zrobić, no ale bez skierowania czyli płatne 40 zł .. wyszło ,że wszystko ok.
W piątek idę jeszcze na wizyte, zeby sprawdzić ilość wód i jak nie urodzę do poniedziałku czyli 13-nastego to wtedy dostaje skierowanie do szpitala.
Wejherowo meeega lightowo traktuje termin do 42 tyg jeśli wszystko jest ok nie podejmuja prowokacji, interwencji itp, no i ważniejszy dla nich jest termin z pierwszego usg, a nie okresu, bo ten czesto w pole potrafi wyprowadzic ;-)
Podsumowujac pozostaje nam tylko duuuużo cierpliwości :-D chociaz musze przyznac, ze juz strasznie wkurzona i zniecierpliwiona chodze, tym bardziej, ze sygnalow, ze to juz tuz, tuz brak :no::wściekła/y:
 
reklama
Czesc dziewczyny . Oj ja tez po ciezkiej nocy - brzuch bolal mnie mocno jak na okres - az wzielam nospe i pomoglo - ale spac to ja prawie wcale nie spalam . W takich chwilach to zaluje ,ze nie mam poprostu cesarki - poszlabym konkretnie danego dnia i byloby po wszystkim , bo tak to nasluchiwanie i czekanie moze wykonczyc. I jeszcze caly krok mnie boli - tak jakbym sie tam porzadnie walnela i miala siniaka :-)
 
Do góry