reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
dagna ja ostatnio na tesco nie narzekam bo potrafi sama kasjerka mnie wypatrzec i woła przed ludzi dziś zresztą tak samo było kiedys ochroniarz nawet mi koszyk zaniósł i rozpakował :) Bo sama to ja tak nie umiem...

karolina co tu duzo mówić polska bezpłatna edukacja... niestety

beniaminka zdrowiej kobieto co by się obeszło bez kolejnego antybiotyku!!!

maja nie możesz pod warunkiem że wyleciał cały a jeśli był bez krwi to raczej cały nei był tak na moje oko, ja całego na pewno nie wydaliłam bo było tego za mało wiec wiesz...

Swoją droga to Gusia jesteś jeszcze w domku?? Hmm jak do jutra się nie odezwie to to skontroluję może będzie kolejna :)

Ja zmykam do lóżeczka bo malutka bardzo wierci się główką i mamusi się źle siedzi nawet. Spokojnej nocki wszystkim!!! I bez dziwnych snów i chorych filmów :) A rano wpadnę poczytać ile mamy nowych dzieciaczków bo na pewno będą :)
Słodkich snów dziewczyny.
 
Święte słowa Beniaminko :-)

Wiem, co miałam napisać. Od niedawna mamy u siebie w mieście TESCO z prawdziwego zdarzenia. Są tam kasy z pierwszeństwem m.in dla ciężarnych i zawsze przy nich największe kolejki (najbliżej wyjścia). Od jakiegoś czasu wpycham się tam na chama, bo po 1. stwierdziłam, że już niedługo mogę wykorzystywać fakt bycia w ciąży, po 2 kiedyś zwróciła mi uwagę jakaś pracownica, że to kasa dla mnie i narobiła zamieszania, dzięki czemu oczywiście zostałam obsłużona bez kolejki. I dzisiaj kolejka jak za komuny, podchodzę przed 1 babkę z kolejki i mówię, że to kasa z pierwszeństwem dla ciężarnych a ta wkurzona na maxa zaczęła dyskutować z kolejną babką z kolejki i pytają się mnie, czego od nich chcę. Ale mnie wkurzyły - i pojechałam trochę po nich, ku radości mojego B, a co... ;-)

Dagna jestem z Ciebie dumna !!! Ciężarówki wszystkich krajów łączcie się :-D Jak nie teraz to kiedy, prawda ?

ajj kochane uspokoilyscie mnie na prawde:-D

nie wiem co ja bym bez was zrobila pewnie tak jak ktos powiedzial osiwialabym cala w przeciagu tych paru dni;-)

ten strach to dlatego ze jestem jeszcze mloda i nie doswiadczona w tych sprawach wiadomo pierwsza ciaza:tak:

dziekuje wam dziewczyny za wszystkie wasze odpowiedzi:-D
Majeczka- luzik, ja pierwszego synka rodziłam mając niespełna 20 lat, wlasciwie jeszcze 19, a netu nie bylo, ksiazka jedna na rynku - normalnie kosmos, jak mnie nacieli nie wiedzialam po co mi to robia, ale o dziwo im mniej sie wiedzialo tym jakos spokojniej bylo, bez pisania scenariuszy. Natlok informacji jest Ok- tylko trzeba umiejetnie z tego korzystac, bo mozna sobie kazde schorzenie i wade przypisac, a po co ...tak sie denerwowac na wlasne zyczenie:-)
A wiesz, tutaj jest sporo dziewczyn pierwiastek- tych ktore maja I ciaze czy porod. Nie jestes sama, a i wielorodki tez maja treme, tak jak ja np :-)
Karolina, tak czulam ze poznym wieczorkiem nas odwiedzisz, czyli nadal jestemy w dwupaku :-)
Kalcha i Tobie dobrej nocki...a może dzisiaj Ty znienacka ? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Maja no to nic tobie nie pozostaje jak tylko cierpliwie czekac na swoją kolej tak jak dagna pisała natura sama zadecyduje kiedy a ona najlepiej wie, musimy sie uzbroić w cierpliwość niestety;-)
 
Dagna jestem z Ciebie dumna !!! Ciężarówki wszystkich krajów łączcie się :-D Jak nie teraz to kiedy, prawda ?


Majeczka- luzik, ja pierwszego synka rodziłam mając niespełna 20 lat, wlasciwie jeszcze 19, a netu nie bylo, ksiazka jedna na rynku - normalnie kosmos, jak mnie nacieli nie wiedzialam po co mi to robia, ale o dziwo im mniej sie wiedzialo tym jakos spokojniej bylo, bez pisania scenariuszy. Natlok informacji jest Ok- tylko trzeba umiejetnie z tego korzystac, bo mozna sobie kazde schorzenie i wade przypisac, a po co ...tak sie denerwowac na wlasne zyczenie:-)
A wiesz, tutaj jest sporo dziewczyn pierwiastek- tych ktore maja I ciaze czy porod. Nie jestes sama, a i wielorodki tez maja treme, tak jak ja np :-)
Karolina, tak czulam ze poznym wieczorkiem nas odwiedzisz, czyli nadal jestemy w dwupaku :-)

OJ TAK BENIAMINKO NADAL W DWUPAKU,CO PRAWDA SKURCZE DOSC CZESTE I NAWET BOLESNE,MALUTKA SIE ZDECYDOWANIE MNIEJ RUSZA NAWET DO TGO STOPNIA ZE MUSZE JA BUDZIC ZEBY ZOBACZYĆ CZY WSZYSTKO OK I DO TEGO JESZCZE ZAUWAŻYŁAM ZE TAK JAK OD KILKU DNI NIE BYŁAM NA WC TAK DZISIAJ AZ 3 RAZY(CZYŻBY SIE ORGANIZM OCZYSZCZAŁ???):baffled:
 
Na to wygląda Karolina :-) Mniej ruchów, czyszczenie organizmu, może czop odejdzie i już poleci dalej.
No ktoś powinien tej nocy urodzić ;-) :-)
Moja Julka też si~ę coś mało rusza, az musze ją podotykać, bo się martwie , taka była wiercipięta, a tutaj leniuszek. Dzisiaj kilkakrotnie mialam skurcze ale juz bolały, normalnie to bylo tylko twardnienie nieprzyjemne, ćwiczenia macicy co raz poważniejsze :-)
 
Witam porannie!!

Mowiłam że ktoś w nocy urodzi :) Wiadomość od Gusi na szpitalnym :) Teraz czekam na info od agnieszki75 bo dziś miała mieć cesarkę.
Widzę że każdej macica już się przygotowuje to bardzo fajnie jeszcze troszke i wszystkie będziemy szczęśliwymi mamusiami.
U mnie noc spokojna tylko siku 2x, ale żadne skurcze mnei nie budzą ja je miewam tylko w dzień. A dzień zaczyna się niezbyt pogodnie mam andzieję że się troszkę przejaśni.
Miłego poranku mamuśki!!
 
WITAM PORANNIE;-)

KALCHA JA TEŻ BYŁAM PEWNA ZE KTÓRAS W NOCY URODZI,WIEC NIE MYLIŁYŚMY SIE :tak: Z DRUGIEJ STRONY JESTEM TAKA CIEKAWA ILE NAS ZOSTAŁO"TYCH NIEROZPAKOWANYCH" ZAPEWNE JUŻ BARDZO MALUTKO:-D

BENIAMINKO DOBRZE BY BYŁO JAKBY BYŁY TO SYMPTOMY ZBLIZAJACEGO SIE PORODU,BARDZO BYM SIE CIESZYŁA ALE ZAPEWNE NIE JA JEDNA CZEKAM Z UTĘSKNIENIEM AŻ UJRZE SWOJA KRUSZYNKĘ.
MOJĄ MALUTKĄ TEŻ MUSZĘ WSTRZASAĆ ZEBY DAŁA ZNAK ŻYCIA ,BO TAKI LENIUSZEK TERAZ NA SAM KONIEC ZE MAMUŚKA ODCHODZI OD ZMYSŁÓW.

GUSIA MOJE GRATULACJE MAM NADZIEJE ZE JUZ JEST WSZYSTKO OK,TRZYMAM KCIUKI ZA WAS!!!
 
reklama
Do góry