reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

DOROTKO my wszystkie Tobie zazdrościmy tak szybkiego porodu, ja Julie tez zaczełam rodzic o 2 w nocy ale skończyłam o 17-45 :/ az sie boje jak teraz bedzie.....

moj pierwszy porod trwal 9,5 h z czego 45min parte,a cora ulozona w odmianie potylicowej tylniej
drugi 2,5 z czego parte 10min,cora znowu w odmianie potylicowej tylniej
mysle ze drugi naprawde jest latwiejszy

olga

:no:twoje cisnienie jest tragiczne,nie pocieszaj sie,ze tylko wieczorem, tym gorzej:no:
rozumiem cie, bo ja tez w szpitalu bylam 2 razy przez lekend i jest kiepsko, ale z takim
cisnieniem nie ma zartow, nie chce ciebie straszyc, wiem jak bardzo chcesz byc z synkiem w domu..

ale jezeli cisnienie zacznie ci jeszcze wzrastac w nocy kiedy spisz, moze dojsc do tragedii:-(- nie czekaj do jutra jedz na IP teraz, bo w takiej sytuacji licza sie minuty i musisz miec teraz podawane srodki do zylne na zbicie cisnienia a jutro rano zaczna pewnie lekarze dzialac i podejmowac decyzje co dalej

z takim cisnieniem prawdopodobnie automatyczne rozwiazanie ciazy przez cc, porod naturalny raczej watpliwy, nikt nie bedzie chyba chcial ryzykowac twojego zycia:no:

prosze kochana jedz na IP:zawstydzona/y:

zgadzam sie z kazdym slowem Anji,koniecznie na Ip

spokojnej nocy dziewczyny
 
reklama
Oj ja tez bym na IP z tym cisnieniem pojechala, tak nawet zeby miec pewnosc dla samej siebie,ze wszystko jest ok - a moze poprostu dostaniesz jakis lek i wrocisz do domku.
Tez mam nerwa jak diabli , a szczegolnie na wieczor - zdecydowanie bardziej wole poranki.
 
dokładnie dokładnie dziewczyny tych pytań typu " jeszcze chodzisz????" mam po dziurki w nosie :wściekła/y: cholera do terminu zostało mi 3 tyg. co ci ludzie chcą :szok:
moje dzieci też już pytają "kiedy, kiedy???" ale do nich podchodzę jakoś inaczej i tu o dziwo też nie mogę doczekać się ich reakcji...moja 5 letnia córka spytała dziś cy zimą dzidziuś pójdzie z nami na górkę zjeżdżać sankami:-D:-D:-D

Spokojnej nocy kochane a jeśli któraś "odjedzie" to powodzenia na porodówce!!!!!!!!:-D
 
dziewczyny muszę się Was poradzić... mam nadzieję że jeszcze ktoś poza mną nie śpi... mam problem bo strasznie swędzi mnie skóra- problem zaczął się na początku sierpnia i od razu miałam robione próby wątrobowe i wszystko wyszło ok ale skóra swędzi nadal- dodam że nic nie zmieniałam w otoczeniu a najbardziej swędzi po przebudzeniu z drzemki albo w nocy i wieczorami... kąpiel nic nie daje czasami nawet pogarsza sprawę... wstałam jakiś czas temu a teraz siedzę i płaczę bo już nie wiem czym się drapać tak swędzi a skóra cała czerwona... wcześniej konsultowałam sprawę z 2 położnymi i 1 lekarzem a oni tylko pytali o próby wątrobowe ale nic nie radzili a teraz zastanawiam się czy to może zaszkodzić dziecku.... dodam że najbardziej swędzą ręce i nogi tam gdzie żyły są blisko skóry, kostki, nadgarstki i parce u rąk a dziś doszły plecy i twarz :-(
 
NO JA TEŻ BYM Z TYM CIŚNIENIEM NA IP POJECHAŁA,TYM BARDZIEJ ZE Z CIŚNIENIEM NIE MA ZARTÓW A TWOJE JEST NAPRAWDE BARDZO WYSOKIE:szok:JA BYM RACZEJ NIE RYZYKOWAŁA ZDROWIA SWOJEGO I MALUSZKA.

"A TY SIE JESZCE KULASZ" TEGO TYPU PYTAŃ MAM RÓWNIEŻ SERDECZNIE DOSC ,NA KAZDYM KROKU MNIE O TO WSZYSCY PYTAJĄ AZ WYMIOTOWAĆ MOŻNA:-DALE JESZCZE TROSZKĘ.

LILU WIESZ CO NIE PODZIELIŁAŚ SIE SMAKOWICIE WYGLĄDAJĄCYMI ROGALIKAMI:crazy:

JUTRO MAM WIZYTE PO 14 WIEC BARDZO PROSZĘ MOJE DROGIE O WASZE MAGICZNE KCIUKI:tak:
JESTEM TAKA CIEKAWA CZY KTÓRAS SIE W NOCY ROZPAKUJE,:tak:
 
dziewczyny muszę się Was poradzić... mam nadzieję że jeszcze ktoś poza mną nie śpi... mam problem bo strasznie swędzi mnie skóra- problem zaczął się na początku sierpnia i od razu miałam robione próby wątrobowe i wszystko wyszło ok ale skóra swędzi nadal- dodam że nic nie zmieniałam w otoczeniu a najbardziej swędzi po przebudzeniu z drzemki albo w nocy i wieczorami... kąpiel nic nie daje czasami nawet pogarsza sprawę... wstałam jakiś czas temu a teraz siedzę i płaczę bo już nie wiem czym się drapać tak swędzi a skóra cała czerwona... wcześniej konsultowałam sprawę z 2 położnymi i 1 lekarzem a oni tylko pytali o próby wątrobowe ale nic nie radzili a teraz zastanawiam się czy to może zaszkodzić dziecku.... dodam że najbardziej swędzą ręce i nogi tam gdzie żyły są blisko skóry, kostki, nadgarstki i parce u rąk a dziś doszły plecy i twarz :-(


hmm anie masz na cos uczulenia?
 
justyna jak próby wątrobowe ok to raczej nie cholestaza, smarujesz się czymś???
moze spróbuj mleczkiem do ciała dla dzieci , albo czymś do skóry atopowej , ale i tak bym jeszcze z lekarzem skonsultowała
 
Juistynko moze mała uciska na wątrobe i stad te swedzenie,moa szwagierka tak miała w ciązy i było to spowodowane uciskiem właśnie ,albo cos cię uczuliło ,wez może wapno nie zaszkodzi a moze pomóc.
 
Dobrej nocy Dziewczyny, jutro znowu bez internetu do poznego popołudnia, jakoś musze wytrzymac bez BB ale przyznam że to niemiłe , wolałabym móc zajrzeć , co tam u Was z ranka przy kawie, to juz taki miły rytuał się zrobił, a jeszcze teraz , kiedy codziennie moze pojawic się nowy dzidzius i jak tu nie zajrzec do Was :-)
Ciekawe, jak czuje sie nasza Olgadom ....dbaj o siebie Kochana, i wszystkie Mamusie- dobrej nocy i jesli sie cos zacznie - to ekspresowych i dobrych porodów! :-)

I Tosia...cały dzien jej nie było, czy mi sie wydaje ?

Dobranoc , papa :-***
 
reklama
hej.
Ja melduję się, że żyję.. Nadal walczę z nadciśnieniem, popołudniami mi skacze bardzo wysoko nawet do 170/120. Ale nie pojechałam jeszcze na IP,bo weekeked, więc i tak nic by mi nie zrobili. Już raz trafiłam do szpitala w weekend i powiedziałamże nigdy więcej. jutro mam wizytę więc zobaczę co lekarka mi powie. Póki co oszczędzam się, mąż wszystko za mnie robi, a ja tylko leżę :-) no ale dla mnie najważniejsze że jestem w domu przy moim Starszym Maluszku. Oprócz nadciśnienia innych niepokojących objawów nie mam, dzidzia daje mi po żebrach, więc jakoś nie obawiam się że coś jest nie tak, zresztą do 17-18 ciśnienie jest w normie.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki

Zgadzam się z dziewczynami! Jedź na IP, lepiej nie ryzykować i oddać się w ręce lekarzy!

A tu wstawiam coś co zajęło mi wczoraj kilka godzin....wyszło przeszło 100 sztuk a wszystkie z czekoladą....mniam...która ma ochotę zapraszam na rogaliki:-D

Osz Ty, boskie te rogaliki! Aż się zrobiłam głodna! :angry:

Anitas - trzymam kciuki, żebyśmy za chwilkę usłyszały, że jesteś już PO!

JUTRO MAM WIZYTE PO 14 WIEC BARDZO PROSZĘ MOJE DROGIE O WASZE MAGICZNE KCIUKI:tak:

Kciuki zaciśnięte!

wykąpałam się, najadłam, spakowałam torbę do szpitala i idę spać może skurcze rozejdą się po kościach albo chociaż poczekają do 22 na mojego męża....

Justynka, może to już nie przepowiadające, tylko zaczyna się akcja? Co do swędzenia, to nie wiem, ja miałam takie swędzenie podczas całej ciąży, która poroniłam, ale to przez odstawienie leków antyalergicznych. Może to faktycznie ucisk na wątrobę, albo reakcja alergiczna na coś np. co zjadłaś?

My właśnie wróciliśmy od teściowej, najadałam się jak cholera i teraz mam zgagę. Zgagę i wielką du.pę niestety :angry:
 
Do góry