reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Niestety rogaliki zostały pożarte przez moje dzieci :-D:-D:-D no dobra ja też zjadłam kilka:-D:-D:-D

A tak poważnie byłam u mamy i spotkałam się tam z siostrami wiecie co mam już dosyć pytań ile jeszcze będę chodzić w tej ciąży :-( Mam już dosyć tego stanu tylko ze względu na uwagi innych. czuję się jak wielkolud wśród krasnoludków, nie wiem czy tylko ja tak to odczuwam, czy otoczenie na mnie tak wpływa. Z resztą z moim nastrojem to teraz taka huśtawka, że szok.....

Olga ja też mam przykaz kontrolować ciśnienie i mam 110/70 standardowo, ale moja ginka kazała wszczynać alarm w przypadku ciśnienia 140/80 więc to twoje jest oszałamiające, czy nie lepiej skonsultować tego z lekarzem?

Stwierdzenie "rodzić na dorotkę" bardzo mi się podoba:-D:-D:-D moją córeczkę właśnie tak rodziłam o 21.00 na porodówce a o 22.00 z córeczką mam nadzieję, że tym razem też tak będzie:tak:
 
reklama
jestem ponownie,

A tak w ogóle to chyba Saraa pisała że na infekcje bakteryjne pochwy jest dobry tampon zamoczony w jogurcie naturalnym? Bo mnie już szlag trafia jak nie mega śluz to jakas infekcja :/

Gaja ty sobie żadnego jogurtu nie aplikuj w grażynę , możesz bubę sobie zrobić, mi już dwaj lekarze kiedyś wspominało że bakterie w jogurtach to zupełnie inne od tych grażynowych
Moja lekarka kazala mi za kazdym razem aplikowac tampon namoczony w jogurcie naturalnym na 2-3 min. U mnie akurat zawsze zadzialalo. Ale tutaj zawsze zanim przepisza lek probuja srodkow naturalnych.
Gaja jak masz problemy ze stanami zap i grzybica zaszczep sie na grzybice ja tak zrobilam i mam spokoj juz dlugie lata. Szczepionka nazywa sie Solcotrichowac.
 
olga

:no:twoje cisnienie jest tragiczne,nie pocieszaj sie,ze tylko wieczorem, tym gorzej:no:
rozumiem cie, bo ja tez w szpitalu bylam 2 razy przez lekend i jest kiepsko, ale z takim
cisnieniem nie ma zartow, nie chce ciebie straszyc, wiem jak bardzo chcesz byc z synkiem w domu..

ale jezeli cisnienie zacznie ci jeszcze wzrastac w nocy kiedy spisz, moze dojsc do tragedii:-(- nie czekaj do jutra jedz na IP teraz, bo w takiej sytuacji licza sie minuty i musisz miec teraz podawane srodki do zylne na zbicie cisnienia a jutro rano zaczna pewnie lekarze dzialac i podejmowac decyzje co dalej

z takim cisnieniem prawdopodobnie automatyczne rozwiazanie ciazy przez cc, porod naturalny raczej watpliwy, nikt nie bedzie chyba chcial ryzykowac twojego zycia:no:

prosze kochana jedz na IP:zawstydzona/y:
 
olga

:no:twoje cisnienie jest tragiczne,nie pocieszaj sie,ze tylko wieczorem, tym gorzej:no:
rozumiem cie, bo ja tez w szpitalu bylam 2 razy przez lekend i jest kiepsko, ale z takim
cisnieniem nie ma zartow, nie chce ciebie straszyc, wiem jak bardzo chcesz byc z synkiem w domu..

ale jezeli cisnienie zacznie ci jeszcze wzrastac w nocy kiedy spisz, moze dojsc do tragedii:-(- nie czekaj do jutra jedz na IP teraz, bo w takiej sytuacji licza sie minuty i musisz miec teraz podawane srodki do zylne na zbicie cisnienia a jutro rano zaczna pewnie lekarze dzialac i podejmowac decyzje co dalej

z takim cisnieniem prawdopodobnie automatyczne rozwiazanie ciazy przez cc, porod naturalny raczej watpliwy, nikt nie bedzie chyba chcial ryzykowac twojego zycia:no:

prosze kochana jedz na IP:zawstydzona/y:

Dokładnie, moja kolezanka tez miała problemy z cisnieniem i niestety ale to bardzo żle rokowało na jej zycie i jej dziecka i musieli zrobic cesarke w 30tyg ciazy, Ty kochana juz jestes na koncówce to tyle dobrego ze dzidzia juz jest dojrzała na zycie na zewnatrz i nie bedzie problemu zeby teraz sie narodziło. Pędz na ip, koniecznie!
 
lilu kochana mnie tez juz mecza pytania kiedy urodzisz albo czy juz urodzilas. Do tego stopnia ,ze nie odbieram tel od znajomych bo mnie mecza wypytywania a jak sie czujesz ,a moze masz jakies objawy ,a moze to a moze tamto ,a jak sa natarczywi jak nie odbieram to pisze sms'a "nie jeszcze nie urodzilam, jak uroodze dam znac". Inni nie rozumieja ,ze ja tez juz bym chciala miec synka przy sobie i ze nie sa jedyni w tych pytaniach i ze to irytuje.
My bylismy z mezem na dniach pyrlandii - nic ciekawego w tym roku , pochodzilismy sobie dodatkowo poszlismy na dlugi spacer by moze Filipka sprowokowac i dupka ,co prawda plecy mnie rozbolaly ale dla mnie to zadne proroctwo :) Zobaczymy jak dalej bedzie bo na wieczor tylko brzusio twardy. Ja uciekam do mojego kochanego na leloszki :)
 
KoRBA skad ja znam ta natarczywosc mnie tez juz to zaczyna denerwowac ta ludzka ciekawosc ale najgorsze to ze nawet jak nie odbiore telefonu to zaraz kolejne telefony :crazy: gdzie mogliby sie domyslec ze chce troche spokoju albo poprostu nie moge odebrac bo jestem zajeta albo mogliby pomyslec ze w sumie moglabym rodzic wiec wypadaloby nie dzwonic a na pewno sama bym im dala znac jak juz bedzie po ale nie oni dalej wciskaja ten przycisk "ponow probe polaczenia" ehhhh
 
dokladnie ! chyba kazda z nas chcialaby juz miec maluszka przy sobie i nerwujemy sie :) Ale kochane jeszcze troszke !! Ja juz uciekam do wyrka bo padam na ryjek. Pewnie fajerwerki mnie obudza jezeli uda mi sie zasnac tak wczesnie no ale trudno :/ Dobranoc kochane!
 
reklama
heh mnie też denerwuja te pytania "i co już????" :angry:generalnie odbieram tylko nieliczne telefony i zrobie chyba nagranie na poczte jakieś specjalne " biuro prasowe tymczasowo nieczynne, nie udzielamy informacji ":tak:

a teraz siedzę i haftuję literki na imię dziecka ale że do końca nie wiem czy bedzie Łucja czy Franio to haftuje obie opcje:-)
 
Do góry