reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Lilu chętnie wbije sie na rogalika.
Hausfrau pisałam wcześniej ale pewnie umkneło że u nich coraz lepiej i Michałek z apetytem wciąga mleczko oraz że kupka już doszła swojej prawidłowej konsystencji.

A ja coś sie źle poczułam i nie wychodze jednak z domu. Pewnie to przemęczenie i poprostu musze sie wyspać. Więc ja korzystam i Męża z kumpelą na spacer z Malutką wygnałam a sama zawijam sie w łóżku w koc i ide spać.



 
reklama
witam w niedzielne popołudnie:-)
Anja prosze zdradz mi tą słodką tajemnice kiedy przyjdzie na mnie pora:tak:
Betti a jak twoje samopoczucie?
Sara nigdy nie słyszałam o takiej szczepionce ale brzmi całkiem zachęcająco.
Lilu ale mi smaka narobiłaś tymi rogalikami,ah.....
Justynko a małzonek o której godzinie wraca? weż sie połz kobieto a napewno bedzie wszystko dobrze.
Onionku moje gratulacje!!!to żes nam zrobiła niespodziankę,tak po cichaczu,czyzbyś sie z Dorotką umówiła?

U MNIE DZIEWCZYNY SAMOPOCZUCIE DZISIAJ ZDECYDOWANIE LEPSZE NIŻ WCZORAJ,MIMO TEO ZE PODBRZUSZE MI DZISIAJ DAJE W KOSC OD SAMEGO RANA,NO ALE NIC NA TO NIE PORADZĘ TRZEBA TO PRZEZYĆ,,,,A JA JUŻ TAK BARDZO CHCE MIEC MALUTKĄ KOŁO SIEBIE:tak::tak::tak:JUTRO MAM WIZYTE I ZOBACZYMY CO MI LEKARKA POWIE,JESTEM CIEKAWA PO ILU DNIACH SIE TERAZ WYWOUJE PORÓD,CZY TAK JAK BYŁO JESZCZE 6 LAT TEMU CZYLI PO 2
TYGODNIACH?
 
to ja tylko dolacze na razie do klubu tych ktorym chyba odszedl czop:0i boli mnie juz od rana brzuch ...zobzczymy pozdrowionka

Olcia, no to trzymamy teraz za Cebie kciuki! :-)

Ee spoko ja sie czuję na przenoszenie, bo nic a nic sie nie dzieje, choć siostra mówi mi że 8 się wypakuję - wątpię , zresztą nie wiem czemu taką datę wybrała.

Beniaminko
dużo zdrówka, ja dziś tak w sumie pierwszy raz się lenię i nie robię nic , gazetki, komputer, przegryzka itp , cudnie:tak:
A mój chłop babę ziemniaczaną piecze , ciekawe czy wyjdzie bo to jego debiut .

Gaja ty sobie żadnego jogurtu nie aplikuj w grażynę , możesz bubę sobie zrobić, mi już dwaj lekarze kiedyś wspominało że bakterie w jogurtach to zupełnie inne od tych grażynowych

Dziękuję, dziękuję - kurowanie w toku :-D Ty również odpocznij, bo potem...nie będzie nawet kiedy ;-)
Racja z tymi jogurtami.
Co do tamponu, to w ciąży najlepiej nic nie pakowac do srodka, co nie jest globulka od lekarza. Z tym jogurtem to jest dosyc znany przepis, z tym ze ja wiem o podpasce na noc namoczonej w naturalnym jogurcie- ale nie takim, co to ma 2 miesiace waznosci, bo tam na pewno paleczki kwasu mlekowego juz niezywe. Pamietam , ze produkty z firmy Maćkowy mialy prawdziwe jogurty krotkoterminowe z kilkoma rodzajami pałeczek. Wiekszosc to pic na wode, wiec do "Grazynki" lepiej nie wpychać ;-)

Witam dziewczyny.
Nie dam rady poczytać wszystkim wiadomości.
Gratulacje dla
Mcdraculi i Onionka:-)

Beniaminko - zdrówka!

Dziękuję wszystkim za dobre słowa dotyczące mojej Ani:) i jej pierwszych dni w przedszkolu.

Ja już dzisiaj odczuwam wielki stres.
Jutro rano idę do szpitala, we wtorek mam nadzieję będę już z moim Kamilkiem.
Strasznie się tym razem boję...

Buziaki dla wszystkich, szybkich i szczęśliwych rozwiązań!!!!!
Powinnam wrócić za tydzień. Mam taka nadzieję!
dziękuję :-) I Tobie także zdrowia i trzymam kciuki za wtorek, wlasciwie juz jutro!
A Kamilki...wiesz, to łobuziaki, żywe sreberka, Mnie ostrzegali jak wybralam to imię, i nie wierzyłam, ale to wiercipiętki, rozrabiaki :-D Ciekawe, jaki bedzie Twój Kamilek- ale uwielbiam to imię :-)

Skrzaciku- wyspij sie, korzystaj ile sie da :-)
Kalcha- chyba w koncu i na Ciebie wypadło, czyzby dzisiaj ?
Olgadom- kurcze, nie powinnas miec takiego wysokiego cisnienia w ciąży, obserwuj brzuszek, czy ruchy sa Ok i sama siebie ogladaj czy nie puchniesz na buzi, jak z moczem, regularnie siusiasz? Nie za mało? Oliwka wlasnie z wysokim cisnieniem wyladowala w szpitalu, dzisiaj ja maja przewieźć do wysoko specjalistycznego szpitala w Wa-wie, i biedna sie martwi ze daleko od domu, ale cisnienie to nie żarty, nie wolno bagatelizowac Kochana.
 
wykąpałam się, najadłam, spakowałam torbę do szpitala i idę spać może skurcze rozejdą się po kościach albo chociaż poczekają do 22 na mojego męża....
 
karolinko u mnie troszkę lepiej chociaż czasami poboli brzuch jak na okres tylko ten krzyż mógłby nie boleć bo idzie ocipieć hehe ;) pewnie w nocy będzie lipa heh ;)
olcia no to jak cie odczopowało to może będziesz następna :)
 
Olga strasznie wysokie te Twoje ciśnenie, uważaj na siebie kochana i nie przemeczaj się żeby tfu tfu nic sie nie stało .
i jutro szybciutko na IP niech zobaczą.

Olga bardzo wysokie masz to ciesnienie
to naprawde nie zarty
uwazaj na siebie
i koniecznie jutro do lekarza
a Ty lykasz cos na to cisnienie

ja też bym chciała poród "na dorotkę" dzisiaj zostałam sama w domu bo mój mąż pojechał do pracy... ja miałam zgłosić się do rodziców a że nic od rana porodu nie zapowiadało zostałam w domu a teraz żałuję bo pojawiają się skurcze... mam nadzieję że to jeszcze nie to bo nie ma mnie kto do szpitala dowieźć :-(

dobre okreslenie--porod na dorotke

ale glowa mnie boli
juz 3 apapy od rana lyknelam i nic
 
maju888 Witaj :) Planujemy rodzić w Wejherowie, tam też chodziłam do szkoły rodzenia i sobie chwalę. Gdynia jakoś kompletnie do mnie nie przemawia ;/
 
oj dziewczynki padam na pyszczek

byłam z niunia na winobraniu- ale poszalała w wesołym miasteczku :)))) ale Pana z deseczkami i napisami nie było :((((

DOROTKO my wszystkie Tobie zazdrościmy tak szybkiego porodu, ja Julie tez zaczełam rodzic o 2 w nocy ale skończyłam o 17-45 :/ az sie boje jak teraz bedzie.....
 
Wpadam w wolnej chwili moja niunia z babcia na spacerku.

Olga śmignij jutro do lekarza naprawdę dobrze ci tu mamusie radzą. Lepiej sprawdzić czy wsio ok teraz niż potem mieć wyrzuty sama na siebie...

Ja jakoś sie czuję licho a to brzuch boli a to plecy, ale pewnie moja myszka znowu robi mi psikusa więc wrzucam luz puki wody nie odejdą albo parte mnie nie zaskoczą :p

Może będziemy zakłady robić która następna?

Trzymajcie się dziewuszki a jakby która rodziła w nocy na Dorotkę to powodzenia...

Za te co mają jutro wizyty kciuki mocno zaciśnięte.

Ide przyszykuje sobie i małej kolację i zrobię wyrko jak wróci to zje umyje się poczytamy baję i po 20 jak zwykle zaśnie ledwo głowę do podusi przyłoży...
Oj chciałabym tak jak ona szybciutko zasypiać, ale co tam wrzesień wracają seriale więc w razie co jest na czym oko zawiesić przed snem...

Spokojnej nocki dla was.
 
reklama
coś tak czuję pysia że ten sms od wróżki może rzeczywiście trafnie przepowiadać przyszłość ... czyżbyś i Ty szykowała się na nocny poród??
 
Do góry