reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witajcie!! Wpadam na szybko podlukać naszą listę do szpitala bo w głowie 1000 mysli. jutro z rana jedziemy do szpitala i trzymajcie kciuki, żeby od razu zaczął sięporód, bo siedzenia na walizkach i czekania nie zniose:baffled:
dorotka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
MAJA TRUDNO POWIEDZIEĆ CO TO MOGŁO BYC ALE NASTEPNYM RAZEM UDAJ SIE LEPIEJ NA IP,LEPIEJ DMUCHAĆ NA ZIMNE,A ZAPEWNE I TY BEDZIESZ SPOKOJNIEJSZA.

KASIAS JA TEZ TAKA WYRODNA JESTEM BO BARDZO BYM CHCIAŁA ZEBY JUŻ MALUTKA WYSZŁA,ALE JAK NARAZIE NIC SIE NIE ZAPOWIADA:tak:A TAK JUZ BARDZO CHCE!!!!!!!!!
MARBUS ZAGLĄDAJ I ODZYWAJ SIE DO NAS CZĘSCIEJ,JA TEZ NIE ZAWSZE JESTEM W STANIE NADROBIC WSZYSTKIEGO, ALE JESTEM I DAJE RADE,WIEC ZAGLADAJ ZAGLADAJ KOCHANA

KERNA KCIUKI MOCNO ZACIŚNIETE OBYŚ JUTRO JUŻ TULIŁA SWOJE MALEŃSTWO;-)
 
Ostatnia edycja:
nie wiem czy to jakies oslabienie czy przewianie czy brak jakis witamin nie mam pojecia ehhhh:((((((


może cukier Ci spadł?? ja bym panikowała i pojechałabym na ip żeby mi chociaż ktg zrobili

monia odnośnie "czarnej polewki" to jest naprawdę dobra jeżeli ktoś ją umie zrobić... kiedyś mamuśka moja robiła ją często a teraz rzadziej bo składniki muszą być naprawdę sprawdzone i dobrej jakości... a jeżeli chodzi o krew to ona jest przecież przegotowana a nie surowa
 
może cukier Ci spadł?? ja bym panikowała i pojechałabym na ip żeby mi chociaż ktg zrobili

monia odnośnie "czarnej polewki" to jest naprawdę dobra jeżeli ktoś ją umie zrobić... kiedyś mamuśka moja robiła ją często a teraz rzadziej bo składniki muszą być naprawdę sprawdzone i dobrej jakości... a jeżeli chodzi o krew to ona jest przecież przegotowana a nie surowa


moja mama stwierdzila ze to od zbyt niskiego cisnienia jakie dzisiaj bylo bo ona tez tak kiedys miala tyle ze nie byla w ciazy a mala sie wierci jak tylko moze nawet teraz daje czadu takze o nia chyba moge byc spokojna czy nie?????
 
karolina to jesteśmy już dwie wyrodne matki hehhe, któraś jeszcze dolączy??:)
maja jak poczujesz sie gorzej to może faktycznie przejedz sie na ip, będziesz spokojniejsza


no to na pewno jesli sie powtorzy to pojade ale jak naraZIE jest ok jedynie to cos w krzyzu mnie boli tak jakby na jakies skurcze szlo ehhh tylko zeby nie szlo mi jeszcze dzisiaj robic bo moge nie miec sily
 
maja- bardzo dziwne symptomy, jak sie powtorza lec na IP:dry:

uff zwariowany dzien,sprzatalismy dom, spacerki etc
pewnie do porodu trzeba bedzie jeszcze 5rayz sprzatac,znajac zycie:nerd:

teraz miss polonia ogaladamy.bardziej intelektualnue sie juz nie da,L sie cieszy przynajmniej:-D:cool2:
 
kerna trzymam kciuki
karolina kasia ja też bym chciała by mój bobo wyszedł wcześniej tak od 13września może wychodzić:]

dobrej nocki życzę
 
Onionek moze masz racje,że jak sie zacznie to już bedzie to:), a ja taka niecierpliwa jestem i chciałabym zeby Jasio wcześniej wyszedł, podczas gdy mu tam tak dobrze w brzuszku :) wyrodna matka ze mnie:-D

no ja tez bym juz chciala synka przy sobie :-)

O Good!!! ja myślałam ,że tej zupy nie podaje się od ćwierćwiecza...dobrze,że twój mąż jej nie dostał jak przychodził do ciebie na randki bo przecież oznacza ona odmowę zaręczyn. Jacek Soplica, został nią poczęstowany przez Horeszkę, jak poprosił o rękę jego córkę- Ewę, to była tzw. czarna polewka, chętnie bym spróbowała, tak z ciekawości w sumie kaszankę też jadam, a też jest z krwi, niesamowite.


Za mną wczoraj też chodziło ciasto czekoladowe, ale żadnego przepisu fajnego nie znalazłam i upiekłam kruche ze śliwkami, ale dziś wpadłam na pomysł,żeby zrobić blok czekoladowy, lecz nie mam mleka w proszku, przełożę to na jutro.


Ja kupowałam od użytkownika RYS47gdzieś czytałam ,że ma ciuszki dobre jakościowo i faktycznie są ok.


Też to cały czas tłumaczę mojemu P,że w końcu będę miała z kim spacerować....byliśmy w końcu na małym spacerku, ale pod warunkiem, zahaczenia o sklep monolowy.....ehhh faceci

Retty Monia - ale mi przypomnialas Pana Tadeusza hehe... Ale moj K. tak lubi czarnine, zeby jakby mu ja moja mama podala w czasie pierwszych randek to by od nas z mieszkania nie wychodzil :-D Rzeczywiscie, jak pisza laski - czarnina musi byc dobrze przyprawiona. Moj jada taka slodko - kwasna :-) Ja - tak, jak pisalam - nie tkne tego za cholere.. A w ogole w Czechach robi sie taka zupe z krwi świni ( u nas z kaczej ) i nazywa sie "zabijaczkowa" :-D

maja- bardzo dziwne symptomy, jak sie powtorza lec na IP:dry:

uff zwariowany dzien,sprzatalismy dom, spacerki etc
pewnie do porodu trzeba bedzie jeszcze 5rayz sprzatac,znajac zycie:nerd:

teraz miss polonia ogaladamy.bardziej intelektualnue sie juz nie da,L sie cieszy przynajmniej:-D:cool2:

te konkursy miss w tv mnie rozwalaja - ostatnio widzialam kawalek wyborow miss nastolatek - od biedy, bo juz nic nie lecialo - i taka traume przezylam, ze tych dzisiejszych miss polski nawet nie wlaczam :-D
 
reklama
maja co do akcji ze wzrokiem to wiem jedynie że możliwe w ciązy są zaburzenia widzenia rozmywanie obrazu i takie tam więc tyle mogę Ci wyjaśnić mnei bardziej niepokoi to co się później działo więc kobieto następnym razem nie czekaj tylko pędź na IP!!!

kerna kciukaski zaciśnięte!!!

Ja dziś między deszczami zdążyłam iśc z psami na 2 godzinny spacerek ale ciężko było że hoho, później zafundowałam sobie kompiel i już pleckom było lepiej :)
Co do czerniny to kiedyś owszem kosztowałam z ciekawości bardziej bo akurat ciocia zrobiła i powiem wam że taka kwaśna zupa i tyle nie najgorsza
 
Do góry