reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

ja znów od 1,5 godz skurczyki co 7-12 minut ale takie pizdryki że szkoda pisać. Też w koszulindzie dzis cały dzionek spędzam :) Zresztą u nas co chwila pada :/
 
reklama
u mnie też niedziela się ciągnie, mieliśmy jechac do moich rodziców ale nie chce się i pojedziemy jutro rano bo mój S. musi pomóc mojemu tacie strzyc żywopłot i kosic trawnik bo już zarosło wszystko.

Ja dziś na obiad nic nie robiłam, S odgrzał mi zupkę a sobie zrobiła zeberka w sosie i miałam spokój, ale juz mi się chce frytek i paluszków rybnych bo wspominałyscie cos o nich:)

ritka czarnina to taka zupa z krwi jakiegoś zwierzaczka , kaczki? hm sama nie wiem- nie jadłam, ponoc bardzo dobra, ale wiem że nigdy jej nie zjem :)

KAROLINA ja często śmigam w pidżamce pół dnia bo mi się nie chce :)
 
Melduję się nadal w dwupaku...
Gratki dla świeżo upieczonych mamuś.
Dorotka cichaczem w nocy ekspresem nas zaskoczyła...
Ja tez tak chcę...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam mamusie i ich pociechy z powrotem na forum.

Mamusie tuz tuz przed spotkaniem z maluszkiem dużo siły i porodu ala Dorotka.

Mamusiom czekającym niecierpliwie na godzinę zero cierpliwości...

Ja wczoraj nie miałam netu cały dzionek.

Dziś mamy mały bal 4 latka siostrzenicy siostra wyprawia bo we wtorek leci do Irlandii a niunia zostaje i urodzinki które ma 11 września spędzała by bez mamy już 2 raz z rzędu więc są troszku przyspieszone.Do tego wiadomo ja nie bardzo byłabym na siłach jej te urodzinki o czasie wyprawić więc dzis od rana skacze po taboretach wieszając ozdoby urodzinowe, a siostra z mama pognały na zakupy,bo za 2 godzinki goście przyjdą.
Resztę siostra z mamą zrobią a ja odpoczywam bo plecki mnie bolą i skurcze łapią a z grażynki to co chwila wycieka wodniste coś, ale to raczej nie wody...
Czy ja dobrze zrozumiałam?? ty skaczesz po taboretach???:szok::szok::szok::szok:Mam nadzieję że jednak nie.
WITAM!!
DOROTKO A TAK SIE ZARZEKAŁAS ZE NIEBĘDZIESZ NASTĘPNA,A TU PROSZE TAKI PSIKUS,,,,MOJE GRATULACJE!!! ZAZDROSZCZĘ CI TAK SZYBKIEJ AKCJI.

MARIETTA,MYSIA TRZYMAM KCIUKI!!!

TRIXI WITAJ W DOMKU,UCAŁUJ KAŚKĘ OD FORUMOWEJ CIOCI:tak:JA WŁAŚNIE PO PÓŻNYM OBIEDZIE POŁOŻYŁAM SIE DO ŁÓŻKA NA MAŁY ODPOCZYNEK,MŁODSZA CÓRKA OGLĄDA BAJKĘ A MĄZ ZE STARSZĄ CÓRKĄ POJECHALI DO KINA NA AVATARA,WIEC PEŁNY RELAX.

WIECIE DZIEWCZYNY ZE JA CAŁY DZIEŃ CHODZĘ DZISIAJ W KOSZULI NOCNEJ:szok:AŻ WSTYD SIE PRZYZNAC ALE NIE MAM SIŁY ZEBY SIE NAWET PRZEBRAĆ:cool:
MI SIE DZISIAJ CAŁY BRZUCHOL NAPINA I NA DODATEK MALUTKA MI TAK WALI PO PĘCHERZU ZE CAŁY CZAS CZUJE PARCIE I TAKIE KŁUCIE(STRASZNE UCZUCIE)
Ja mam podobnie kłucie i parcie , ciągle siusiu i jakaś tak niedobita , snująca się po domu i cały czas czuję na karku taki oddech strachu , że nie zdążymy i zaczynam po cichu chyba panikować:shocked2::shocked2::shocked2: już nawet mi nie do śmiechu jak mój B. chodzi i mówi że on zajebisty jest bo taką fantastyczną łazienkę robi.
vitam
u mnie dziwna pogoda, raz słońce ,raz deszcz, poszłabym na spacer ale samej mi się nie chce a mój P nie lubi spacerów i też nie chcę go zmuszać.
Sara i Trixi - super ,że jesteście w domku, teraz musicie znaleźć system i będzie sielsko i anielsko.
Tośka wszystkiego c najlepsze dla was...aby ta kruszynka dopełniła waszego szczęścia.

Obiad zjadłam, dopchałam krówkami i co tu robić, wieczór z allegro chyba.

hehe ja to bym non stop na BB albo na allegro siedziała, mój b. jak widzi kuriera albo listonosza to ma z deczko czoło zmarszczone ,tylko patrzeć jak mi dostęp do neta utnie:baffled:

Trixi i Sara ale wam fajnie macie swoje maluszki - ale ja to jeszcze tydzień muszę nogi zaciskać tak na wszelki wypadek:tak:
 
U mnie też nudy. Cicho! Nikogo! Córeczka pojechała do teściowej na niedzielny obiad. Z tych nudów nawet pospałam 2 godz.





A co to jest, ta czarninka????

u mnie też niedziela się ciągnie, mieliśmy jechac do moich rodziców ale nie chce się i pojedziemy jutro rano bo mój S. musi pomóc mojemu tacie strzyc żywopłot i kosic trawnik bo już zarosło wszystko.

Ja dziś na obiad nic nie robiłam, S odgrzał mi zupkę a sobie zrobiła zeberka w sosie i miałam spokój, ale juz mi się chce frytek i paluszków rybnych bo wspominałyscie cos o nich:)

ritka czarnina to taka zupa z krwi jakiegoś zwierzaczka , kaczki? hm sama nie wiem- nie jadłam, ponoc bardzo dobra, ale wiem że nigdy jej nie zjem :)

KAROLINA ja często śmigam w pidżamce pół dnia bo mi się nie chce :)


dokladnie - to zupa z krwi kaczej... ja osobiscie tego nie tkne.. ale sa ludzie, ktorzy sie tym zajadaja.. np. w wersji z kluseczkami :-)
 
widze ze nie tylko ja uzalezniona od allegro :))
Wy mi tu piszecie o słodyczach a mnie az skręca....

od 2 tyg mam zachcianke której jak narazie nie moge spełnic :( mianowicie kawałek ciasta czekoladowego z pieca na ciepło do tego 2 gałki lodów waniliowych bita śmietana i brzoskwinie ahhh orgazm.....
 
widze ze nie tylko ja uzalezniona od allegro :))
Wy mi tu piszecie o słodyczach a mnie az skręca....

od 2 tyg mam zachcianke której jak narazie nie moge spełnic :( mianowicie kawałek ciasta czekoladowego z pieca na ciepło do tego 2 gałki lodów waniliowych bita śmietana i brzoskwinie ahhh orgazm.....

to ja mam podobna zachcianke, ale na szarlotke na cieplo z dwiema galkami lodow i bita smietana:tak: i na sama mysl mnie skręca :-D a slinka cieknie na laptopa..
 
dokladnie - to zupa z krwi kaczej... ja osobiscie tego nie tkne.. ale sa ludzie, ktorzy sie tym zajadaja.. np. w wersji z kluseczkami :-)

Też chyba bym tego nie zjadła!:baffled: Nawet wobec flaków mam opory!

To skoro jesteście takie allegrowiczki, to może mi doradzicie - chciałam jeszcze trochę ciuszków dla maluszka dokupić ( w szczególności półśpioszki). Może któraś kupowała i wie, gdzie są dobre jakościowo? Bo ja się na tym nie znam, w szczególności, jak nie mogę zobaczyć na własne oczy.
 
Też chyba bym tego nie zjadła!:baffled: Nawet wobec flaków mam opory!

To skoro jesteście takie allegrowiczki, to może mi doradzicie - chciałam jeszcze trochę ciuszków dla maluszka dokupić ( w szczególności półśpioszki). Może któraś kupowała i wie, gdzie są dobre jakościowo? Bo ja się na tym nie znam, w szczególności, jak nie mogę zobaczyć na własne oczy.


ja kupowalam takie:

polspiochy polspioszki bezuciskowe z bawelny 62 cm (1206322431) - Aukcje internetowe Allegro

sa naprawde fajne. tylko nie pamietam, czy byl do dokladnie ten sam sprzedawca :-)
 
Czernina fleeeeeeeee! Moja babcia i teściowa sie tym paskudztwem zajadają a mi na samą myśl sie niedobrze robi. Nie wyobrażam sobie krwi jeść to jak wampirki jakieś.

Słoneczko u mnie wyszło i odrazu lepiej na duszy człowiekowi. Ale czekam na polepszenie pogody by wyjść na pierwszy spacerek z dzidziusiem. A wiecie gdzie pójde? Zapakuje wózek do auta i pojade do teściów na wieś. Będe paradować przez wioske żeby sie wszyscy napatrzyli i plotkowali o moim maleńkim skarbku.

 
reklama
Do góry