reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Beniaminko dzieki za wiadomosci od agusski!!!! a tak sie o nia martwiłam....no to kolejny chłopczyk na BB
Gratulacje dla mamusi i duzo zdrówka dla malutkiego Szymcia:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Ale super! Agusska urodziła i to w dodatku zdrowego Szymonka! Martwiłam się o nią. Beniaminko - dzięki za takie miłe informacje! A swoją drogą to jak na razie to przeważają u nas cc a nie sn ;-)
 
Dzięki. Własnie tak zrobię ;)
Ty miałaś 18 dni po mnie a niby mamy ten sam termin ;O
Witaj Gugalove :-)
Mój termin z OM to wlasnie 19 wrzesie, ostatnia miesiaczka u mnie byla 13 grudnia. I tak wskazywalay wczesniejsze USG, ostatnie 2 USG oceniaja ciaze na mlodsza i teramin mi sie przesunal niby nawet na 25 wrzesnia, ale tak naprawde to teraz juz nie jest wiarygodne ocenianie wieku ciazy i daty porodu. Co najwyzej stwierdza sie czy dziecko jest duze czy mniejsze, jak moja malutka- jest po prostu kruszynką.
I nadal trzymamy sie terminu tego z OM.
Ja poszlabym na konsultacje do innego prywatnego ginka , ktory ma dobry sprzet i ewentualnie pozostalabym juz u niego, to kwestia 2-3 tygodni przeciez.
Nie kazdy lekarz na NFZ tak byle jak traktuje pacjentki, ale i Ci prywatni tez nie zawsze spisują sie dobrze, takze spokojnie :-)

gugalove dobrze dziewczynki radzą też bym się wybrała do innego gin.

widzę że większość z nas ma jakiś kiepski dzień dziś mniemam że to ta pogoda bo ja też jakaś rozbita i osłabiona

udanych wizyt
beniaminka znasz już wynik na paciorka ?? i któraś jeszcze pisała że nie wie czy coś wyhodowali??
Nie zadzwonil mi lekarz z wynikiem, czyli wyglada na to ze nic nie wyhodowali. Mial dzwonic we wtorek jakby wyszedl paciorek. Wizyte mam we wtorek 1 wrzesnia, zobaczymy...

Dziewczyny Agusska urodziła Szymusia :-)
 
Aga26ka dziekuje bardzo ;-)
widze ze kolejna gwiazdeczka sie rozpakowała;-) no to moje gratulacje!!!
Gugalove na tym etapie ciazy termin porodu z usg jest szacowany w zaleznosci od wielkosci dziecka,widocznie twoje maleństwo bedzie drobne i dlatego temin sie tobie wydłuzył.
Ja np mam termin z om 12.09 a z usg mam 2.09 a to dlatego ze moja malutka to klocuszek póki co;-)
 
Hej dziewczyny!
Dziekuje za słowa wsparcia i otuchy w walce z hormonami!
Mężuś zrobił nam obiadek. Widać że chłop stara sie jak może choć dziś ma ciężki dzień bo go brzusio boli. Blady jak ściana i zgięty w pół chodzi. Nic mu nie mówie ale podczas porodu jak mnie bolało to hojraczył. Mnie bolało to sie darłam a on nie krzycz tylko oddychaj. Teraz miałam ochote mu powiedzieć "kochanie głęboko oddychaj" ale sie ulitowałam i zrobiłam mu miętki.

Gugalove tak jak dziewczyny mówią szukaj innego gina!
Haszi no to powodzenia i dużo siły na wielki finał życze!
Emillia biedna ta dziewczyna. A nasze nie rozpakowane mamusie teraz to stracha na maksa przez tą historie mają.
Asiek do lekarza idź. Lepiej teraz na końcóweczce szybko zaleczać wszystkie infekcje.

 
Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Troche się uspokoiłam i umówię się jak najszybciej na wizyte ;)
Moja dzidzia waży 3kg czyli wcale nie jest taka malutka ;))
Spanikowałam troche z tym terminem bo nastawiłam sie na to że urodze małą w najbliższych dniach a tu tyle znowu tyle trzeba czekać. W sumie teraz to może się odbyć w każdej chwili więc bedę spokojnie czekać aż znudzi jej się siedzenie w brzuszku ;))
 
gugalove ja sie sugeruje terminem wg om. A i tak wyjdzie kiedy bedzie jego czas...a widzisz dzidzia duza wiec nie ma co sie martwic teraz terminem, bo czy dzis czy za 2 tyg to i tak da sobie rade.
 
gugalove i takie podejscie jest OK. Sama pisałaś, że lekarze byli zajeci, wiec pewnie dlatego tak sie zachowali...co ich nie usprawiedliwia jednak, bo zadnej ciężarnej takie nerwy są w ogóle niepotrzebne! Trzymam więc kciuki za pozytywna wizytkę, jak juz sie umówisz to daj znać co i jak!
pozdrawiam
 
reklama
oj dziewczynki ja nadal się źle czuje :(( jak mi nie przejdzie to jutro ide do lekarza... temp mam 37,5 wiec nie jest wysoka ..

nawet nie mam sił poczytać co u Was :(( taki egoizm :((

wchodze właściwie po to żeby zobaczyc czy mamy jakąś kolejną szczęśliwą mamusie :)

SKRZAT tak czytam Twój post i sobie myślę że z całego serca Ci ZAZDROSZCZE- strasznie boje sie porodu a Ty szczęsciaro masz juz to za sobą ...

bardzo pokłóciłam się z moim P i juz miałam Wam pisać że to nie porozumienia ze jestesmy razem itp ale..chłop sie otrząsł i przeprosił i wchodzi mi w tyłek wiec chyba nie jest tak źle.....
 
Do góry