reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

A ja bym tylko słodkie "żarła" :) Wczoraj byliśmy w kinie i nawet popcorn mi nie podchodził. Na widok mięsa mam mdłości. Zresztą mdłości mam prawie non stop. Ale na szczęście nie mam bliskich spotkać z kibelkiem.

Miłego wieczorku :)

ps dziś 5 tydzień i 1 dzień ciąży. Z suwaczkiem jeszcze poczekam, żeby nie zapeszyć.
 
reklama
cześć dziewczyny,
udało mi się dzisiaj dostać do lekarza (u nas straszna zawieja). Założył mi kartę ciąży, zlecił wszystkie badania i mam sie zjawić za 2 tygodnie. USG zalecił trzy razy w czasie ciąży, w 9 tc, 11-13 tc i nie pamietam kiedy.
Polecił witaminy prenatal i omega3.
Cały dzień mnie mdli, kręgosłup boli, bo Antka trzeba dźwigać. MAm nadzieje ze to przedzie, od dziś zaczynam ćwiczyć na piłce. Jutro basen.

Olgadom, a jak Twój kręgosłup? Jak sie czujesz?
 
czarodziejska, dzieki za pamiec... mój kregosłup miewa się strasznie... wczoraj wybrałam się z wózkiem do sklepu, przebrnięcie przez zaspy zajęło mi ponad godzinę, a później do wieczora nie mogłam sie ruszyc. Mój maluch juz swietnie chodzi, ale to nie zmienia faktu że trzeba go nosić. Mam wyrzuty sumienia, że musiałam odstawić go od piersi :-( i nie chcę mu odbierac wszystkich przyjemności z powodu maleństwa, choć wiem, że jej zdrowie jest teraz najważniejsze, ale rozczulać nad sobą mozna sie tylko w pierwszej ciąży, niestety w kolejnych trzeba być twardą :-)
 
czarodziejska, a w pierwszej ciąży tez brałaś prenatal? bo ja tak i cały czas miałam niedokrwistość. teraz biorę falvit mama
 
To prawda, Olgadom, że w kolejnej ciąży trzeba być twardą, jak wspominam pierwszą ciążę, mozliwości odpoczynku nieograniczone, luz blues (teraz tak mi się wydaje, choć wtedy uważałam ze jest ciężko).
Mi szkoda będzie tego, że będę mnie czasu poświęcała Antkowi, niż teraz. Postaram się to jakoś dobrze zorganizować, pogodzić. Jestem przekonana, że w ciągu pierwszych sześciu lat życia człowiek rozwija się w galopującym tempie. Po szóstym roku życia proces ten już est zakończony i czerpie z doświadczeń z pierwszych sześciu lat życia. I z tego powodu zrobię WSZYSTKO co możliwe, aby dalej pokazywać Antosiowi świat, rozwijać go.

Nigdy wcześniej nie podejrzewałam, że rozwój dziecka mnie tak zafascynuje, i nie mam tu na myśli mojego dziecka, ale dziecka jako człowieka.


Acha, i dziś zaszalałam na wyprzedaży i kupiłam sobie pierwszą bluzkę ciążową (w poprzedniej ciąży dostałam kilka rzeczy od koleżanki i nosiłam co popadnie, ale teraz zamierzam ubierać się pięknie, poczuć się bardzo kobieco w ładnej odzieży).

ps. nie wiem jak wstawić suwak, bo wstawiła mi to pewna tajemnicza dla mnie osoba (nie wiem kto to bo nie znam się na tych sprawach)

acha, Olgadom, zobacz ile zyskają nasze starsze maleństwa - towarzystwo i przyjaciela na całe życie (to od nas w dużej mierze zależy jakie relacje będą mieć dzieci między sobą)
 
czarodziejska, a w pierwszej ciąży tez brałaś prenatal? bo ja tak i cały czas miałam niedokrwistość. teraz biorę falvit mama

brałam evital, teraz sprawdzę co tańsze - oszczędności, oszczędności, oszczędności:blink:

też miałam niedokrwistość, brałam żelazo, takie różowe, nie pamietam nazwy - na receptę
 
reklama
Do góry