reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Pozwoliłam sobie skopiować z księgi kondolencyjnej...
Pragnę połączyć się z wszystkimi w bólu i smutku.
jako bliska koleżanka Patrycji i jej rodziny pragnę w ich imieniu podziękować za wyrazy współczucia....Jest to ogromna TRAGEDIA DLA WSZYSTKICH .
Patrycja z Weroniką ma być pochowana w jednym grobie- Weronisie ma trzymać w objęciach...:( wtulone w siebie i juz na zawsze razem odejdą w wieczny odpoczynek.
Na pewno patrzą na nas z góry i uśmiechają sie jak bardzo były kochane przez wszystkich opłakujących ich idejście.
Patrycja była oddaną MATKĄ I ŻONĄ mogącą nieść przykład innym kobietą.
Zawsze uśmiechniętą pogodną i TAKĄ JĄ ZAPAMIĘTAJMY!!!
Z wyrazami szacunku:Women23
 
reklama
widzę że nie tylko ja nie mogę się na niczym skupić... czuję się tak jakbym straciła naprawdę bliską mi osobę... Pati była zawsze taka uśmiechnięta pozytywnie nastawiona do świata... z wielką przyjemnością czytałam jej posty... ta tragedia wybiła mnie z rytmu i zaczęłam myśleć co by było gdybym to była ja??

Próbuję się wyluzować i odstresować dla dobra mojego maleństwa ale mimo wszystko ta myśl powraca
Jedyne co mnie pociesza to fakt że Pati już tuli swoją córeczkę...
 
Ja też nie mogłam całą noc spać.... Zastanawiam się nad okrucieństwem losu....
3 lata temu straciłam w wypadku bardzo bliską koleżankę- była w 8 mc i zostawiła 7-letniego synka.... Podejrzewam co teraz przeżywa rodzina Pati.... Brak słów....
 
Pozwoliłam sobie skopiować z księgi kondolencyjnej...
Pragnę połączyć się z wszystkimi w bólu i smutku.
jako bliska koleżanka Patrycji i jej rodziny pragnę w ich imieniu podziękować za wyrazy współczucia....Jest to ogromna TRAGEDIA DLA WSZYSTKICH .
Patrycja z Weroniką ma być pochowana w jednym grobie- Weronisie ma trzymać w objęciach...:( wtulone w siebie i juz na zawsze razem odejdą w wieczny odpoczynek.
Na pewno patrzą na nas z góry i uśmiechają sie jak bardzo były kochane przez wszystkich opłakujących ich idejście.
Patrycja była oddaną MATKĄ I ŻONĄ mogącą nieść przykład innym kobietą.
Zawsze uśmiechniętą pogodną i TAKĄ JĄ ZAPAMIĘTAJMY!!!
Z wyrazami szacunku:Women23

Wybaczcie ze tak wbiłam sie! straszne to co sie wyadzrylo! w ogole brak słow nie do pojecia... te slowa
Patrycja z Weroniką ma być pochowana w jednym grobie- Weronisie ma trzymać w objęciach...:( wtulone w siebie i juz na zawsze razem odejdą w wieczny odpoczynek.
po prostu zalewają łzami każdego kto to przeczyta! Trzymajcie sie cieplo i wiem ze tak ciezko ale starajcie sie nie stresowac w koncu to dla dobra waszych malenstw!
zycze szczesliwych roziwazan.
Grudniowa mama 2009
 
dla Pati
[*] nie dowierzałam aż musiałam sprawdzić to dokładnie ;-(((((((( straszna tragedia.

Niech spoczywają w pokoju Mamusia i ich Aniołek
[*]
[*] :-(
nawet nie potrafię sobie wyobrazić co czuje jej mąż... :( Boże kochany...
 
Dziewczyny zmieniłam naszą listę....myślę że nikogo to nie razi...:confused:
Jej czy nasze forum kiedys odżyje....:-:)-:)-:)-:)-:)-(

Kerna bardzo dobrze
one zawsze w naszej pamieci pozostana

mysle ze nasze forum odzyje z chwila pojawienia sie pierwszego malenstwa
choc Pati na zawsze w naszych sercach pozostanie i to co ją spotkalo
 
reklama
Do góry