reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam i ja,
w nocy do 1 spac nie mogłam obudziłam sie o 9.30 ale żebym wyspana była to nie powiem ale już młody łaził po mieszkaniu to wstałam. U nas od wczoraj praktycznie non stop leje - nie pada tylko leje ale za to oddychac można :)
Co do zakupków ja mam do szpitala jeszcze majtki, skarpetki, wkładki, płyn do higieny i żel pod prysznic do kupienia i wyprawkę (takie 5-6 elementów) dla małego bo mam wsio na 0-3 miesiące a to średnio tak 62 cm wypada a jak sie szykuje malutki to muszę cos na 56 kupić bo nie mam. Ale to w następnym tygodniu bo kaske powinnam z ZUS-u dostać to po wizycie u ginki skoczę z T. na zakupy
 
reklama
Kurcze no zbytnio dziś nie miałam kogo wysłać do piwnicy T. w pracy, mama też , jej facet to samo.
Zwykle z rana mama pali a wieczorem mama lub mój T. jak jest w domu a ja dziś sama a ciepłą wodę mieć wypada dla wczasowiczów choćby bo ja tam w chłodnej się zchlapie pod prysznicem.
Ja tam średnio raz w tygodniu do piwnicy zajrzę, jak akurat nikogo nie ma w domu, aby tam pójść tam mam wykichane. :)
Zrobiłam sobie na obiadek schabowe z cukinii tak na szybko, bo nie mam siły stać z obiadkiem dziś.

U nas niby 22 stopnie chmury wiatr a ja się i tak topię...
 
Witajcie. U mnie kolejny upalny dzień. co prawda wiatr wieje, ale strasznie gorący. Jest ciągle 32 stopnie...Ciekawe co tam u Gizelki..
jeden problem bakterie w moczu i antybiotyk :no::wściekła/y: no ale coz jak mus to mus mam nadzieje ze maluszkom nic nie zaszkodzi ona chyba wie co przepisuje:baffled::dry:
Karolinka, lepiej wyleczyć infekcję dróg moczowych w ciąży. Moja siostra miała i nie wyleczyła i później synek też miał i przez 5 dni kroplówka, więc lepiej leczyć.
... pokupowałam troszkę rzeczy dla dzidziola i dla siebie, a dla młodej żeby nie była poszkodowana kupiłam samochód -jeźdźik bo ona chorowała na niego już jakiś czas a ja nigdy nie mogłam się wybrać do sklepu:rofl2: i tez parę ciuchów letnich!! Jestem lżejsza o parę stówek i dziura budżetowa rośnie:dry:
To teraz córcia będzie miała frajdę, nasz Jasiek na jeździku spędza 1/3 czasu kiedy nie śpi :-D teraz upatrzyłam mu fajny motor-jeździk na allegro
Kurcze no zbytnio dziś nie miałam kogo wysłać do piwnicy T. w pracy, mama też , jej facet to samo.
Zwykle z rana mama pali a wieczorem mama lub mój T. jak jest w domu a ja dziś sama a ciepłą wodę mieć wypada dla wczasowiczów choćby bo ja tam w chłodnej się zchlapie pod prysznicem.
Ja tam średnio raz w tygodniu do piwnicy zajrzę, jak akurat nikogo nie ma w domu, aby tam pójść tam mam wykichane. :)
Pysia, bidulko, ty to masz przerąbane
 
Cześć Mamusie!
Ja jakoś dzisiaj nie mam weny na nic. Od wczoraj pada- zaczęło się od burzy, w końcu jest czym oddychać,a ja jak na złość czuję się tak jakbym za chwilę miała fiknąć. Jest mi niedobrze i słabo- zmusiłam się do zjedzenia kanapki,ale wcale nie jest lepiej:-(. Wczoraj poprałam kolejną turę rzeczy dla Malutkiej i myślałam,że dzisiaj poprasuję,ale jak tak dalej będzie, to jakoś tego nie widzę:no2::unsure:. Zaczynam się na serio obawiać ,że TO może się zacząć lada chwila,a ja nie mam łóżeczka ani wózka...
 
Muszę dziś nadrobi zaległości, komputer mi się wysypał i nie miałam jak was poczytac.:tak:

Miałam wczoraj wizytę u gina.. Wszystko jest o.k, też mówiłam właśnie o tych moich skurczach, no ale powiedzial że na tym etapie to się zdarza, a wszystko jeśli chodzi o ciążę i szyjkę jest o.k co bardzo mnie cieszy!!:tak::-)
Igunia ma 2100 noi powiedział że będzie długonoga :tak::-) Nie chciała pokazac swojej buziuńki bo cały czas ją chowała..

Boże już nie mogę się doczekac kiedy ją przytulę... na szczęście czas dosyc szybko mi leci i wcale się nie dłuży jak to nieraz bywa. Wieczorem będę was dokładniej czyta, idę jeś obiadek bo mi w brzuchu burczy!!:tak:

Trzymajcie się laski, do poklikania wieczorkiem!!
 
Mycha super, Igunia niezły kllocuszek. Ciekawa jestem ile mój synek teraz ma na wadze...to ten sam wiek ciazowy.
Synek mój kochany pokazuje dzis swoje konczyny i nie tylko...tak sie wierci dzis ze chyba mi przez skóre wyjdzie.
 
hej dziewczyny:*
u mnie opadow ciag dalszy..powietrze przyjemne ale nie mozna wyjsc na dwor;/
zjadlam wlasnie zupe szczawiowa i zaraz pekne..cos dzisiaj mam wene do jedzenia a coraz mniej miejsca;/ a jeszcze upieklam ciasto czekoladowe z przepisu Saary i stygnie..
nie mam jak polezec bo na ktorym boku bym sie polozyla to maly wierci sie tak ze az mnie boli..a na plecach brak oddechu..

mysle co tam u Gizeli..mam nadzieje ze wszystko ok.

fajnie ze teraz juz same dobre wiesci z wizyt u lekarzy:) oby tak do konca dziewczyny:)

milej soboty zycze:*
 
Boże jaki fatalny dzień....
od rana sprzatam w szafkach, układam ciuchy itp normalnie zrobiłabym to w godzine ale dzis... sama nie wiem co sie ze mna dzieje, całkowity bark sil- mASAKRA :((
mała dodatkowo tak mnie kopie iz mam identyczne odczucie jak małgosia tzn że zaraz sama wyjdzie....

obiad nie zrobiony, syf w chacie, tragedia...

tez co chwile myślę o Gizeli....
 
reklama
Do góry