reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam dziewczynki!

Mialam straszna noc okolo 3 obudzil mnie bol brzucha taki jak na okres, dosc mcny...do tego skurcze co 10 minut plus silne kopy moich maluchow myslalam ze bede rodzic do 4,30 siedzialam i czeklam co sie wydarzy, skurcze jakos minely brzuch dalje bolal potem udalo mi sie zasnac...teraz w maire ok ale bez szalu, moj O pojechal ze swoja mama po lozeczka, materace- bo tesciowa stawia i lampe do pokoju dzieciecego, chcialam jechac z nimi ale sie balam ze mnie znow chwyci cos takiego, teraz leze i chyba przeleze caly dzien, tak sie wystraszylam wczoraj ze normalnie plakac mi sie chcialo i modlialam sie zeby to jeszcze nie bylo to..

Gizelka 3maj sie!
 
reklama
Hej Dziewczyny :-)

Monia seredczne gratulacje, udanej wizyty- niezły pulpecik z Twojej dzidzi, najważniejsze że wsio OK :-)
Dagna ja biore od samego poczatku z małymi przerwami FEMINATAL ( teraz feminatal z DHA) ale co drugi dzien, i odpukac ani razu nie mialam anemii, nawet spadku Hemoglobiny czy erytrocytów, wyniki mam naprawde idealne. Nie wiem czy to zasługa preparatu, ale przy diecie cukrzycowej trzeba suplementowac, bo jednak sie ogranicza wiele rzeczy.
u Ciebie remoncik c-d, u nas to sao. Zabrakło farby, jedziemu dokupic i jazda dalej, ja pomaluje kolejna framuge - na spokojnie , mam cały dzien ;-) Panele juz położone, teraz reszta.
Zmykam sie ogarnac i bede wieczorkiem , papapa . Uważajcie na siebie i miłego dzionka!
 
Witam
Gratki udanych wizyt.
Wyjeżdżającym udanego wypoczynku.

Ja jestem dziś jak kapeć.
Zero sił. siedzę i mi słabo i kręci mi się w głowie.
Przed 9 poszłam do piwnicy napalić w piecu na ciepłą wodę myślałam,że tam padnę, ledwo doczłapałam sie po schodach na górę.
Idę się położyć bo sie boję,że padnę tak mi słabo i zimne poty mnie oblewają :(
Trzymajcie się...
 
Witam pochmurnie:)wiec u mnie z pogoda nic nowego,a wam reszcie kobitki chlodniej-ciesze sie bardzo!
Wlasnie pojadlam nalesnikow z serem i ze smietana i cukrem i mysle o kawusi!
Corka jeszczce spi,jak wstanie wskakuje pod prysznic i chyba dzisaj ugotuje zupke pieczarkowa,bo pomyslu brak!
Zycze milej i spokojnej soboty!!!

 
witam deszczowo kolejny dzien:) pogoda swietna do spania hehe

dzisiaj sobota a ja nie mam planow na dzien i w sumie go przeleze..pozniej tylko upieke ciasto.

dziewczyny super ze wizyty udane:*

kasiona wspolczuje nocki bo niezle musialas sie martwic:* odpoczywaj sobie.

Pysia Ty tez uwazaj na siebie skoro slabo sie czujesz.

co do witamin zaczelam brac od dwoch miesiecy Falvit mama i poki co wyniki mam b.dobre bez anemii..ale tez jem duzo owocow i warzyw.
 
Dagna - ja tak, jak Benjaminka biore Feminatal z Dha..

Pysia - mi wczoraj bylo tak slabo, normalnie reki podniesc nie moglam.. Moze zmierz cisnienie i wypij kawke, jesli jest za niskie.. Ja mialam wczoraj 90/60..

Dzis nie robie nic, nie sprzatam, nie gotuje.. full relaks.. mam do obejrzenia mnostwo polskich filmow na dvd: "Zero", "Mniejsze Zlo", "Jeszcze nie wieczor", "Moja krew" - kino z 2009-2010.
 
Hej dziewczynki!!!
Mi wczoraj też było słabo..takie mroczki przed oczami miałam ale chyba poprostu za dużo się nalatałam i w tym czasie nic nie jadłam!
Ale pokupowałam troszkę rzeczy dla dzidziola i dla siebie:-)majtaski,pampy,podpaski,osłonki na cyce a dla małej perę sztuk śpioszków i koszulek,termometr do wody,ręczniczek a dla młodej żeby nie była poszkodowana kupiłam samochód -jeźdźik bo ona chorowała na niego już jakiś czas a ja nigdy nie mogłam się wybrać do sklepu:rofl2: i tez parę ciuchów letnich!! Jestem lżejsza o parę stówek i dziura budżetowa rośnie:dry:
Skurcze nadal czuję i mam tylko nadzieję, że leki nie pozwolą im się bardziej rozwinąć! Cały czas myślę o Gizelce!! Co tam u niej czy się trzyma jeszcze w dwupaku bidulka czy maluch się uparł, że chce wyjść!!:sorry2:
Wczoraj też piekłam babkę i taka dobra mi wyszła, że szybciej ją zjedliśmy niż zdążyła wystygnąć..jak dobrze pójdzie to dzisiaj zrobię jeszcze raz chociaż niezbyt mi się chcę...bo mam leczo do zrobienia i pizze(drożdże już leżą trochę w lodówce i trzeba je wykorzystać:-p)
 
dzien dobry:)

Monia -gratuluje zdrowej panienki i milego weekendu:)

Kasiona - ja juz tez mialam takie "czarne noce" i poki co, wszystko ok, czego i Tobie zycze:)ale lez i odpoczywaj:)

Pysia - do tej piwnicy to juz chyba musisz kogos innego gonic;)wiem, ze latwo sie mowi, ale nie wariuj i dbaj o siebie:)

Dagna, Beniaminka - milego remontowania:)

Malgos, Wstretna_malpko - jak juz zrobicie te ciasta, to kurierem do Irlandii po kawalku, bo ja mam 2 lewe rece:)

Skrzacie - nie narzekaj na deszczyk, bo powiem "a nie mowilam", dla pocieszenia u nas od miesiaca tak samo...

Onionek- milego filmowania:) ja tez ostatnio nadrabialam zaleglosci ..calkiem mily sposob spedzania czasu...


na pewno o kims zapomnialam, przepraszam...ale zycze Wam wszystkim udanego weekendu:)))

ja dzisiaj ide do fryzjera, po 2 latach wzielo mnie, zeby wrocic do blondu...bo wlosy do formy po tych rozjasniaczach wrocily, wiec trzeba im dokopac znowu...ale co tam, czuje sie gruba, brzydka i aseksualna:)to chociaz tak sobie humorek poprawie...
 
Dziewczyny witam.
U nas ciagle leje od wczoraj wieczorem chyba wcale nie przestało.
A ja miałam ciezka noc....bolał mnie brzuch jak na @ i w krzyzu tez. ale chyba skurczy nie miałam, ja taka zielona w tych sprawach ze nie mam pojecia jeszcze jak te skurcze sie odczuwa, ale to dobrze bo sie mniej stresuje. No i zaczełam sie strachac troche ze sie zaczyna cos i u mnie dziac ....Przez kilka dni tak samo mnie pobolewało ale na troche i przestawało a dzis w nocy dosyc długo. No i wziełam nospe bo juz za długo mnie tak pobolewało. Nie wiem czy to przez ta pogode czy cóś?
Gratuluje wizyt kochane, ale duze juz dzidzki Wasze.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za informacje o tabletkach, muszę się jutro wybrać do apteki i wreszcie coś zakupić!

Wstrętnamałpo, Kasiona, Pysia - uważajcie na siebie!

Beniaminka
- łączę się z Tobą "w bólu" ;-)Miło tak popatrzeć jak się prace posuwają. Żałuję tylko, że nie mamy jakiejś extra gotówki, wtedy można byłoby zrobić dużo więcej, ale musi wystarczyć tyle, ile mamy.

Alcia - to jak wrócisz to wklejaj zdjęcie, ciekawa jestem jak będziesz wyglądać!

Onionek - ja też bym sobie chętnie zrobiła taki dzień filmowy, mam strasznie dużo zaległości, ale teraz mam w mieszkaniu jak "u Rumunów" i nie ma nawet jak i gdzie sobie wygodnie usiąść.

Jak byłam kilka dni w aptece, to kobieta opowiadała mi o programie dla młodych mam i kobiet w ciąży - wystarczy wyrobić sobie kartę (w aptece lub zamówić przez www) i można kupować wiele artykułów ze zniżkami. Ta karta rabatowa honorowana jest przez ponad 1500 aptek (Apteki Dbam o Zdrowie). Jak chcecie to zerknijcie na linki, może któraś z Was się tym zainteresuje.

http://www.dlamamyimalenstwa.pl
katalog promocyjny, aktualny do sierpnia - http://www.doz.pl/grafiki/v3/tagi/malenstwo_n1/katalog_sierpien.pdf
 
Do góry