reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

info dla mam cukrzycowych, dostałam czekolade milka kupiona w Niemczech wiec nie wiem czy jest u nas, z orzechami i jest na niej napisane ze jest ona dla diabetyków, zjadłam jej sporo i po godzinie cukier 88 :)))) a samkuje jak normalna czekolada ze az sie zastanawałam czy oby napewno dla osób z cukrzycą.....
A czym słodzona? Dla daibetyków sa specjalne słodycze, ale nas mamus w ciazy one niestety nie dotycza, zawieraja sztuczne słodziki, ja sama kilka razy uzywalam, ale sie dowiedzialam ze nie powinno sie, wiec jesli slodze to fruktoza ( cukier owocowy). Moze nam wolno te czekolade z milki , zajrzyj na skladniki, oj zjadlabym czekolade:tak:

Tosia, zdjęcie odlotowe :-D Wygląda mna młodego terrorystę ;-)
Skrzaciku, trzymaj sie i ode mnie proszę przeslij pozdróweczka dla Gizelki.
Mnie plecy bolą jak długo stoję czy się schylam, ale odpukac , nic ostrego jak rwa kulszowa w I ciąży, ze az bralam serie zastrzykow z biostymina i witaminami bo mnie w pół zgięło. Oby nie, bo to paskudnie boli, współczuje Wam tych bolących plecków.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka

dziekuje za odpowiedzi

bylam w sobote w szpitalu dokladnie (jak na UK) nas sprawdzli i wszystko jest ok.

My (a raczej moj B) szalejemy i urzadzamy pokoje dzieci jak skonczymy wkleje fotki,i pewnie wiecej popisze

pozdrawiam :)
 
Hejka ale jestem pomęczona!!! Fenoterol działa -skurcze mniejsze:-) naczekałam sie w przychodni jak głupia prawie tam zasnęłam zanim mi zrobili badanie:dry:jutro idę jeszcze raz ale to juz ostatni bo widać poprawę!:tak:
Gizelko trzymaj się kochana!!!!szybkiej poprawy!!!
GAja niczym się nie przejmuj u mnie poprzednim razem też wypatrzył lekarz dziwne rzeczy i mnie tylko nastraszył a było wszystko oki!!!!!
...nie mam mocy nawet skrobać....do jutra...idę klepnąć tyłek na kanapę i spróbuje temu mojemu niejadowi wcisnąć naleśnika :-ppaaaaaaaa
 
hey
A ja się dziś źle czuję... wstałam o 10, mega zmęczona, płaziłam i znowu poszłam spać na dwie godziny, masakra jestem jakaś zmęczona w domciu bałagan, na obiad pizza bo nie jestem w stanie gotować, w piątek mam usg 4 d i po wczorajszym poście gai już się martwię czy z moją dzidzią wszystko ok.
nic mi się nie chce....ble


tak to jest, z dzidzia pewnie wsio w pariaatku ale twoj organizm alarmuje "slow down" mamuska:tak:
kumuluje sile, energie nie tylko na porod, ale na to bys fizycznie i psychicznie miala sile na to co cie czeka:tak:

korzystaj z tego przuywileju i wypoczywaj, spij, lez jak najwiecej;-);-)tego wlasnie potrzebujesz ty i twoje dziecko

ja dzis tez sie wyspalam jak mops po poludniu(niedawno wstalam),L sie urwal z pracy wczesniej i pojechal z niunia do zoo pokarmic osiolki i inne:-)


asia-mojajuz idzie od sierpnia,prwatne ma i psycholog odradzila ten wrzesien,ze moze sie poczuc odrzucona.
bo to jednak duzy stres dla dziecka i dla mamy.
takze od 1 sierpnia bede ja wdrazac.zobaczymy wiec jak to bedzie


mamy wiec dodatkowy stres
 
Ostatnia edycja:
Alcia dzięki trzymam sie jakoś. Ty sie też nie przejmuj wynikiem może to od jedzenia przed badaniem a ciesz sie że z bąblem ok.

Tosia zdjęcie supeeeeer!!!

Troche mi sie polepszyło. Na obiadek wciągnełam papryke faszerowaną i chyba zaraz wciągne jeszcze jedną. Narazie pije kawusie bo mnie kryzys spania złapał choć te kryzysy mam od jakiegoś czasu. Pewnie żelazo mi spadło ale nie ma co myśleć do przodu bo w czwartek pojade do laboratorium a w piątek mam wizyte to sie zobaczy.

 
GIZELKA POZDROWIENIA I BUZIAKI
hej!
to ja po wizycie i tez niezadowolona..cukier w moczu!wg. ich testow paskowych 2+, nie wiem co to oznacza, ale lekarka powiedziala, ze duzo i trzeba zrobic badanie krwi..jednak poszla pogadac z polozna i zmienial zdanie...mam isc za tydzien do rodzinnego z porannym moczem i jesli bedzie znowu cukier to wrocic do nich za kolejny tydzien!co najlepsze lekarka chciala robic to badanie teraz, bo to juz pozno, ale polozna zmienila jej zdanie!!!!!cyrk!dobrze, ze w piatek mam wizyte prywatna u ginekologa!wiecie to nie byl mocz na czczo, ale zjadlam tylko 2 kromki razowca z samym maslem, wiec nie wiem czy takie jedzenie moglo byc przyczyna cukru w moczu?
)
Ja w pierwszej ciazy mialam cukier w moczu w 35 tyg, wiec zrobiono mi test glukozy .
na czczo mialam 72
po godz. 188
po dwoch 123
Powiedziano mi , ze wynik prawidlowy i nie mam cukrzycy i nie musze stosowac diety. Wiec moze u ciebie tez tak bedzie.

Wpadlam na moment na sierpniowki rozpakowaly sie 4 kolejne i to dzien po dniu :) za niecaly miesiac u nas tez tak bedzie :)

To sie u nas zacznie. A ja ide w przyszlym tyg do szpitala ustalac termin na cesarke. Synka urodzilam w 37 tyg ( wazyl 3505g) wiec teraz tez musze sie liczyc z tym , ze moge wczesniej.

Czesc dziewczyny
u mnie juz tez coraz ciezej masakra przeczytalam ze niektore z was tez maja problemy z plecami a wlasciwie to boli mnie tak jakby krzyż po lewej stronie czasami tak promieniuje ze jak chodze to ciezko mi noge podnosić

wszystkim zycze milego dzionka powodzenia na kolejnych wizytach
ps pozdrowienia dla Gizelki!!!

Mnie tak strasznie bolal kregoslup ale odkad spie dosc wysoko ulozona ( na dwoch poduszkach ) mojebole zmalaly do minimum. Tak mi poradzila polozna.
 
poćwiczyłam trochę i mi lepiej, ale w chacie bajzer aż sobie stopy brudzę...
w piątek mam małą imprezkę- mój mąz kończy 30 lat chciałabym zrobić jakąś sałatkę, tylko taką dobrą na upały, macie jakiś przepis?

Strasznie mi mleko smakuje...jak nigdy, mogę pić litrami.
Napiszcie mi ile macie w pasie to sobie porównam, bo jakiś mały ten mój brzuchol się zdaje.
 
Monia co do wymiarow brzuszka to zajrzyj na watek waga nasza i naszych maluszkow tam dziewczyny podaly.
A co do salatki to wrzuce grecka z serem feta na kulinarny. A ja mam ochote na twoje ciacho lemonkowe , musze zrobic na weekend oczywiscie jak dostane w jakims polskim sklepie galaretke cytrynowa.
 
reklama
Monia, sałatka Sary super, właśnie taką w sobotę robiłam... możesz też zrobic owocową i tu pełna dowolność, co ci wpadnie w łapki, skropić białym winem i do lodówki na 2 godzinki... smacznego :-) A ja zaraz ocipieję, zabieram sie do tych zakupów i zabrać się nie mogę..
 
Do góry