reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

ja termin z pierwsza córcią miałam na 16 września- urodzilam dopiero 28 i szczerze teraz wolałabym te 2 tyg szybciej urodzić, ja juz po 38 tyg moge iść na porodówkę :)
 
reklama
dzieki Beniaminko:)a myslisz , ze moj zastoj w nerce moze powodowac, ze slabiej pracuje?
pewnie tak?bede rozmawiala tez w piatek z polska pania doktor...a jak nie to dieta:)

Eee, to raczej nie zastój. Tylko nerki tak szybko i sprawnie nie moga filtrować. Wczesniej filtrowały tylko nasze płyny, a teraz dzidzia to dodatkowa przemiana materii. Spokojnie, dopytasz lekarza na tej prywatnej wizycie.

Wpadlam na moment na sierpniowki rozpakowaly sie 4 kolejne i to dzien po dniu :) za niecaly miesiac u nas tez tak bedzie :)
No ladnie :-)W wolnej chwili zajrzę poczytac do nich.
Jednak to już można powiedzieć ich terminy, pewnie okoo 37-39 tydzien ciąży jakby nie patrzeć- czyli Ok. Alez ten czas zasuwa :-)
Tosia, wprawiaj się Mamusiu :-) Ciężko tak z własnym brzuszkiem prawda ? :-)

Asiek , ja tez urodziłam po terminie syna, i jeszcze musieli wywoływać, bo wcale sie nie spieszył :-D
 
hey
A ja się dziś źle czuję... wstałam o 10, mega zmęczona, płaziłam i znowu poszłam spać na dwie godziny, masakra jestem jakaś zmęczona w domciu bałagan, na obiad pizza bo nie jestem w stanie gotować, w piątek mam usg 4 d i po wczorajszym poście gai już się martwię czy z moją dzidzią wszystko ok.
nic mi się nie chce....ble
 
no pewnie masz racje Beniaminko:)jak zawsze, wiec poczekam do piatku i nie bede sie na zapas martwic:))))

Tosia - ja mam tez szkole rodzenia od 4 sierpnia i to zawsze wieczorami:)a ja od godziny 18 to juz sie do niczego nie nadaje:)))bedzie mnie KOchanie tam kulac:)

i ja tez wszystkim Mamom z malymi dziecmi oddaje uklon:)WIELKI!ja nie mam zadnych obowiazkow od kiedy przestalam pracowac, tyle co dla siebie, i caly czas mi sie wydaje, ze jestem zmeczona!ale w sumie fajnie jest miec motywacje do robienia czegos!ja sama siebie nie lubie, jak jestem taka "ciamcia rozmemlana":))))

zajrze do sierpniowek:)a za miesiac o nas beda tak pisac Mamy z pazdziernika:)


Monia. gryc -wlasnie dojrzalam Twojego posta!to jest wlasnie tzw. "ciamcia rozmemlana":)ja w ramach kuracji umowilam sie w sobote do fryzjera:)i nie panikuj:)to , ze u Gai jakis problem nie znaczy, ze bedzie u Ciebie:)jak bysmy mialy pozbierac problemy kazdej z nas w jedna osobe, to byloby ciezko:)usmiechnij sie i glowka do gory:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć!

Dzisiaj mam koszmarny dzień. Czuje sie jakbym stoczyła jakąś walke. Wszystko mnie boli i miejsca sobie znaleść nie moge.

Z wieśći od Gizelki to takie że zostawiają ją w szpitalu chyba na dłużej bo powiedzieli że do połowy sierpnia muszą wytrzymać w dwupaku. Dostaje 3 razy dziennie kroplówke na skurcze i są na tyle silne że ma problem ze spaniem. Pozdrawia całe bb.

Miłego dnia brzuchatki!
 
kurcze dziewczynki myślę że znów powinnyśmy spróbować stworzyć wątek zamknięty....
mogłybyśmy wymienić się na nim swoimi telefonami i numerami gg
dodawać bez skrępowania zdjęcia itp....
tu to każdy może wejść i wszystko przeczytać.....
 
Witam wlasnie przebrnelam przez wasze dzisiejsze posty i rzeczywiście maluje sie w nich obraz ciązy typowej a jakze każdej innej! chodzi mi o to, ze wszystkie te nękające nas dolegliwości po prosyu sie zdarzaja w ciązy, a jednak tak mocno sie denerwujemy. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko nawzajem trzymać za siebie kciuki, by dzieciaczki wytrwały jak najdłuzej w brzuchach mamuś i zbyt szybko sie nie wychylały.

pozdrowienia dla wszystkich cierpiacych mamus, gizelko, gaju, małpko, alcia, kerna i oczywiscie wszystkie mamusie:-) udanych wizyt na jutro, miłego wieczoru na dziś:-)
 
reklama
info dla mam cukrzycowych, dostałam czekolade milka kupiona w Niemczech wiec nie wiem czy jest u nas, z orzechami i jest na niej napisane ze jest ona dla diabetyków, zjadłam jej sporo i po godzinie cukier 88 :)))) a samkuje jak normalna czekolada ze az sie zastanawałam czy oby napewno dla osób z cukrzycą.....
 
Do góry