reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Onionku, słodki maluszek...oj będziemy godzinami patrzeć na nasze maluszki, zwłaszcza jak śpią są takie rozkoszne :-)
Asiek 1000- bo lody ...to mozna , ale ciiiii ;-) ja jem prawie codziennie , byle nie czekoladowe i jest cukier Ok, oczywiscie w przyzwoitej ilości i podparte zdrowym , zbilansowanym obiadem i nigdy cukier nie skoczył :-) Dobre wieści, prawda ? :-)

Słodkich snów Dziewczyny ! :-)
 
Hej :-)

Chyba pierwsza dzisiaj tu zagladam, bo jakos spac nie moge, i to od 4. Mezus znowu pochrapuje, a ja przewracam sie z boku na bok:sad:. Jak to jest, ze Ci co musza wstawac nie moga zwlec sie z wyrka, a Ci co moga spac, nie spia:hmm:. Jakies to wszystko pogmatwane.


Trixi rzuc sie tymi gołabkami, to bym obiadku nie musiała robic

Aga fajnie ze przedszkole załatwione.

Udanych wizyt I miłego dnia Wam zycze mamusie:-)
 
Witajcie Brzuchatki:-)

Zapowiada się dziś śliczny dzień i mam nadzieję, że wszystkie spędzimy go w radosnych nastrojach bez nękających skórczy:-)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i wszystkie obolałe i zmartwione mamusie:-)
Skrzaciku pozdrów Gizelke ode mnie:-)

Trixi narobiłaś mi smaka na gołąbasy:-) Prześlij proszę wałówkę do Wrocława:-)
 
Witam :)
Ja tez musiałam się zwlec z wyra bo ten mocz musze zanieść do labolatorium, więc skonsumowałam kanapkę i witaminy i mi niedobrze :/ Jakos rano nigdy jeść mi się nie chce. Ale jem bo wiem że to dla małego a nie dla mnie.
Pogoda to u nas raczej upalna sie zapowiada, od czerwca zero kropli wody spadło - mam dosyć. Co prawda małż dzieci po pracy nad jeziorko bierze ale za to goście przyjeżdżają i muszę mieszkanie ogarnąć :/
A wiecie co? Wczoraj ma szwagierka przegięła - napisałam jej co i jak po wizycie, potem ona wydzwaniała ale nie miałam ochoty rozmawiać i nie odbierałam a ona do moich rodziców poleciała i powiedziała co jest z małym (dodam że im nie mówiłam aby ich nie martwić) i przyjechali biedni zestresowani :/ No jak tak można, wiedziała że nie chcę mówić to sama poleciała bo telefonu nie odebrałam :/ Tylko dziwi mnie to dlaczego do swoich (czyli moich teściów) nie poleciała, bo co? Bo czasami musieliby trochę zainteresowania okazać? Co im ciężko przychodzi.
Ach szkoda pisać.
Oczywiście moi rodzice od razu zabrali dzieci do siebie i kazali odpoczywać, nakupowali owoców itp bo twierdzą że za mało jem. Ach.
 
Dzień dobry :-)

I ja już spać dzisiaj nie mogę, obudził mnie ból brzuszka, mocno trzymający skurcz, ale już wzięłam nospe i fenoterol i puszcza, ale najważniejsze że opróżnienie pęcherza także przynosi natychmiastową ulgę. Chyba się tam cisno robi ;-)

Aga- super, że udało się załatwić z tym przedszkolem :-)
Gaja- rodzice się najzwyczajniej martwią, zachowali się super, może ta szwagierka trochę nadgorliwa, ale pewnie sama byłaś zmartwiona opowiadając jej wtedy po wizycie u ginekolog. A jak już wiesz, sporo paniki narobiła ta lekarka, teraz powolutku wszystko sie uspokoi. A tesciom nie mówi, bo pewnie Oni nawet nie w temacie z tego , co piszesz słabo się interesują, niektórzy tak mają, nic na siłe :-/
Życzę Wam pięknego dnia i u mnie ślicznie za oknem( byle nie upały:szok: ) O 17 mam wizyte u ginekologa i ide z wynikami, i moze posiew na paciorkowca zrobimy.
 
Witam się z rana :-)
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi wypróbuje chyba ten sposob Sary z poduszkami moze to faktycznie cos da bo jak tak ma byc do porodu to masakra dzis nie moglam wstac tak mnie bolalo kurcze przy synku nie mialam zadnych boli niczego biegalam cala ciaze jak szalona a teraz to spanie mnie ciagle meczy i do tego wysypalo mnie na plecach jakies takie dziwne plamy ciemne:szok: kolezanka mozwla ze to niby od ucisku wątroby takie wychodza takze ciagle cos nowego :no:
milego dnia dzewczynki i powodzenia dzis na wizytach:tak:
 
Hejo dziewuszki..

Ja tez juz nie spie, od rana pod oknem jakies akcje budowlane.. Slysze przeklinajacych robotnikow i ładowanie jakiegos zelastwa na przyczepy az mi sie maluszek przekreca na lewo i prawo..
Tez mam tak Benjaminko, ze jak pelny pecherz albo zoladek to brzusio twarde, ciezkie .. stad to wrazenie, ze miejsca juz w nim brakuje :-)

Mam nadzieje, ze u Giezlki wszystko ok. Ja dzis najchetniej polatalabym po sklepach, ale gdzie z ta pileczka i w ten upal... :-)

Pozdrowionka :-)
 
Witam z rana , u nas podobno ostatni dzien upalow,OBY.
Gizelko co tam u ciebie?
Toshi jak Ci nie przejdzie ten bol po poduszkach to popros twojego lekarza rodzinnego o skierowanie na akupunkture. Ja w poprzedniej ciazy mialam i naprawde pomoglo ( kasy chorych refunduja).
 
reklama
Beniaminko ja wiem, że rodzice się martwią ale bym im powiedziała dopiero po kolejnym USG a tak wszyscy wsio wiedzą tylko nie ode mnie :/ Wiesz cieszę się że choć w moich mam wsparcie. Mój mąż stwierdził że jego rodzice to świnie i nie ma co sie po nich za dużo spodziewać. Więc w sumie sie nie spodziewam cudu.

No ale dość już o mych problemach im mniej tym lepiej :)

A tak w ogóle poszłam do lab i poczekam do 15 na wyniki, cos czuję że teraz lepsze będą ;)

onionku ja też nie mam siły a zakupy, dzis ledwo z labolatorium sie dowlekłam do domu, a mam tak z 5 min drogi
 
Do góry