reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kerna - spokojnie!ja tez bylam pewna ostatnio, ze po skurczach mi sie szyjka skrocila, a u lekarza bylo wszystko ok:)tylko lez teraz a nie chodz!!!!!!!i rozumiem, ze sie boisz!jak pomysle, ze lekarka mi zabroni leciec do Portugalii i bede musiala zostac samam w domu, to mnie zimne poty oblewaja!!!!!!!ja tu nie mam nawet zadnej rodziny!wole uodzic z nim w Portugalii, niz sama tutaj!ale mysl pozytywnie:)rodzisz w terminie i najlepiej w weekend:)zrozumiano?;)


Gaja - no ja o czyms takim nie slyszalam:)idz lepiej na konsultacje do innego lekarza...a goscie?trudno, niech sie zajma sami soba, w takiej sytuacji musza zrozumiec!a i Ty musisz odpuscic, nie musisz byc perfekcyjna pania domu...glowka do gory:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ginka moja na urlopie cały lipiec. Wizyta 4 sierpnia. Katastrofa. Obiad trzeba robic, mały się wścieka bo się nudzi:baffled: A ja marze tylko o tym, żeby się położyć:sorry2::sorry2::sorry2:
Gaja kurcze nei wiem co u Ciebie nie tak, ale lekarze cześto gęst osięmylą. Od leżenie dziecko tyje:baffled::sorry2:
alcia dzieki, ale ja mam szew. więc ajk mi sie coś dzieje z szyjką to od razu czuję, bo mi się ta nitka wrzyna.ehhh
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie i kawowo ,patrze ze im blizej wrzesnia tym bardziej zaczynamy sie nakrecac. Dziewczyny wyluzujmy ,myslmy pozytywnie jeszcze mamy tyyyyyyyyyyyle czasu do wrzesnia !!! Milego dnia i udanych wizyt !!
 
Witam!!

Liczyłam na kolejny pochmurny dzień, a tu psikus słońce znowu praży... Ale spacerek z pieskami po lesie zaliczony więc nie jest najgorzej.

Karena będzie dobrze nie panikujmy trzeba do tych skurczy sie przyzwyczaić tak jak pisze Tixi mamy jeszcze czas nie panikujmy :tak:

Juz wtorek czas leci jak szalony. W sobote do domu zwali nam się ponad 20 osób bo robimy imprezę dla babci (85 urodziny) więc roboty co niemiara a leń niesamowity...

gaja mam nadzieję, że chociaż troszkę się już uspokoiłaś i nockę w miarę przespaną miałaś - nasze kruszynyy potrzebują w końcu spokoju :)

aguska ja też bym co chwile jadła, ale to przez to że ostrą dietkę cukrzycową mam i jakoś najeść się nie mogę, jak tylko sobie pozwolę to już cukier leci jak szalony do góry nawet pomimo insuliny, więc w większośći przypadków obchodzę się smakiem niestety.., a podobno ciąża to okres kiedy możemy sobie bezkarnie pozwalać na zachcianki a mi co się zachce to akurat nie mogę ;-)

Miłego dnia dziewczyny
 
Kalcha pamiętaj tylko że nie możesz być głodna...

Kerna mam nadzieje ze dotrwasz jak najdłużej i puki co skurcze juz nie bedą Cię nękać... w ciężkiej sytuacji jesteś bo przecież masz małego łobuziaka... ale dasz rade :) MUSISZ :)
 
Witam sniadaniowo!!
Wy tu brzuszki mowiecie o nadmiaru slonca,a ja dzisaj mam prawie niebo czyste i az humorek dopisuje!!oby tak sie utrzymal caly dzien to chociarz wyrwe sie z domu!!bo ja to deszczu mam dosyc!!!Dzisaiaj juz mi 30 tydzien strzela i jutro kupie proszek i popiore malenstwa ciuszki to przy takiej pogodzie szybko mi na balkonie poschnie!
Zaraz kaweczke trzeba sobie zrobic i poczytac co tam u was!!!
MILEGO DNIA I UDANYCH WIZYT ZYCZE!!!

 
Czesc dziewczyny:*

ja dzisiaj nie poszlam do pracy przez te skurcze i leze..w szoku jestem jak czesto napina mi sie macica;/ maly szaleje na szczescie ale martwie sie;(

Gaja kochanie bedzie dobrze:*

Gizelka ciekawe jak sie trzymasz:*

milego dnia zycze mamusie:) i udanych wizyt:)
 
Witam
Ja wczoraj miałam dośc ........kręgoslup mnie wykonczy a raczej jedna strona lewa więc lewą noga prawie ciągnę ale i tak nie narzekam........ odliczam kazdy dzień do 6 sierpnia bo wtedy mam wizyte a teraz moj lekarz sie urlopuje:sorry2:
duzo leżę ........
 
reklama
Boże pocieszam się że wy też tak macie.. W nocy miałam też twardy brzuchol jak skała a rano lekkie skurcze. Boże co się dzieje? Ta pogoda chyba dała wszystkim popalić. Mam jednak nadzieję że wytrwamy do końca!!!
 
Do góry