reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

w końcu przeczytałam wszystkie zaległe posty ale niestety nie pamiętam co miałam komu odpisać :-( W każdym bądź razie gratuluję wszystkim udanych wizyt... mamy z małymi smutkami głowa do góry problemy kiedyś znikną ... trzymam kciuki za wszystkie ważne sprawy

U mnie nic się nie zmieniło pozatym że mam coraz większego doła ale tym to nie będę Was zadręczać bo i tak nie ma rozwiązania na moje problemy... niestety... strasznie chce mi się płakać dlatego żeby nie przynudzać znikam na pewien czas...
 
reklama
Hey mamuśki:*:* Dziś po porannej wizycie u gina dostałam 3 terminy:) 24.08 , 31.08 , 4.09 he he 22.07 dowiem sie juz na 99 %
Mój syneczek waży 1800 gram jestem taka szczęśliwa:) Jest cały i zdrowy:)
ale niestety:( cały czas sie zakrywa i nie mogę zobaczyć słodkiej buźki:-( ech... pewnie sobie myśli co mnie teraz podglądasz zobaczysz jak wyjde;-);-):):p:p

pozdrawiam:*
jestem w 32 tyg ciąży tak mi lekarz wyliczył:tak::tak:

Super duzy Twoj synus :-) Musisz teraz zmienic suwaczek skoro to 32 tydzien :-)

Ja juz mam wstepny wynik mojego posiewu.. po pierwszej dobie nie wyhodowano zadnych bakterii, w drugiej dobie ktora sie rozpoczela tez nie.. Laborantka powiedziala, ze do rana nic juz nie powinno byc. Postanowilam, ze jutro z rana powtorze to zwykle badanie moczu.

Pozdrowionka.
 
Hey mamuśki:*:* Dziś po porannej wizycie u gina dostałam 3 terminy:) 24.08 , 31.08 , 4.09 he he 22.07 dowiem sie juz na 99 %
Mój syneczek waży 1800 gram jestem taka szczęśliwa:) Jest cały i zdrowy:)
ale niestety:( cały czas sie zakrywa i nie mogę zobaczyć słodkiej buźki:-( ech... pewnie sobie myśli co mnie teraz podglądasz zobaczysz jak wyjde;-);-):):p:p
pozdrawiam:*
jestem w 32 tyg ciąży tak mi lekarz wyliczył:tak::tak:

gratuluje udanej wizyty i duzego juz szkraba. Ja tyle wazyłam jak sie urodziłam.
Jesli by brac pod uwage ten pierwszy termin, to az cały miesiac przede mna:szok:. A Beniaminka ma racje, z tymi terminami to róznie bywa.


Cały dzien w głowie siedzi mi moja daleka kuzynka. Był u mnie dzisiaj jej tata, i opowiadał o jej córci. Urodziła sie zdrowa, a po szczepieniu (prawdopodobnie) zapadła w śpiaczke, i dopiero po miesiacu sie wybudziła. Teraz ma roczek, a jest na etapie 5-miesiecznego malca. Cały czas jest rehabilitowana. Z tego co mówił to dostała 3 zastrzyki w jeden dzien, bo nie miała kaski, zeby zapłacic za skojarzona szczepionke. Powiem Wam, ze jestem przerazona tymi szczepieniami.

A moj dzidzius kopie jak szalony, uwielbiam to uczucie:-):tak:.

Skrzacik co tam u Ciebie, dzwoniłas do gina w sprawie tego bólu?

Onionek super, ze posiew wyszedł ok.

85justyna nie znikaj kochana. Wyzal sie, to Ci sie lzej na duszyczce zrobi.
 
ja z Olką miałam też termin na wcześniej bo duża a urodziłam 2 tygodnie po terminie to ie zmienia w sumie terminu porodu ale świadczy o tym, że zdecydowanie dzidzia będzie duża :) Ale Mysiu nastaw sie na dziecko około 3800-4 kg :)

A co do szefa to mnie w sumie taki obrót sprawy cieszy bo jakbym miała wrócić (o co mnie pytał i chciałby) to mogę negocjowac warunki czyli podwyżkę :)
 
Mysia ale masz fajnie ze to juz ten tydzien:)

Justyna kobietko nie zadreczasz nas! po to jestesmy na forum zeby sie wspierac i mysle ze jezeli z nami zostaniesz to bedzie lepiej:*

Onionek swietne wiesci i oby do jutra nic sie nie ukazalo:)

ja powoli zmykam spac bo jakas zmeczona jestem a w dodatku pol dnia cos mnie kluje po prawej stronie brzuszkal;/
milej nocy zycze:*
 
Cześć dziewczyny mam termin na 24 września ale modlę się by dotrzymać do końca sierpnia. Będą bliźniaki - 2 dziewczynki. pozdrawiam
 
tosiu pozdrów korbeczkę:-)

pozdrowionka

Hey mamuśki:*:* Dziś po porannej wizycie u gina dostałam 3 terminy:) 24.08 , 31.08 , 4.09 he he 22.07 dowiem sie juz na 99 %
Mój syneczek waży 1800 gram jestem taka szczęśliwa:) Jest cały i zdrowy:)
ale niestety:( cały czas sie zakrywa i nie mogę zobaczyć słodkiej buźki:-( ech... pewnie sobie myśli co mnie teraz podglądasz zobaczysz jak wyjde;-);-):):p:p

pozdrawiam:*
jestem w 32 tyg ciąży tak mi lekarz wyliczył:tak::tak:

to gratki duzego synka
a z tym terminem to bym sie tak nie nastawiala mimo wszystko bo z usg wychodzi blad plus minus 2 tyg wiec mozesz byc sierpniowka ,a mozesz wrzesniowka
ale udanej wizyty gratuuje

Cześć dziewczyny mam termin na 24 września ale modlę się by dotrzymać do końca sierpnia. Będą bliźniaki - 2 dziewczynki. pozdrawiam

o jak super,witaj i zapraszamy do pisania

spokojnej nocy dziewczyny
 
Cześć dziewczyny mam termin na 24 września ale modlę się by dotrzymać do końca sierpnia. Będą bliźniaki - 2 dziewczynki. pozdrawiam

ale fajnie blizniaczki:-)trzymam kciuki abys niosila je pod sercem jak najdluzej:-)

dobry wieczorek wszystkim:-)musze podzielic sie moim nieszczesciem ...stracilam glos nie moge nic powiedziec tak mi to gardlo wysiadlo malz to sie chyba cieszy ze mu nie nadaje nad uchem:-D kurcze juz nie wiem czym sie kurowac chyba musze to poprostu przeczekac!

mysia618 ale twoj bobasek duzy gratuluje:-) pozdrawiam wszystkie mamusie dobranoc
 
dobry wieczorek wszystkim:-)musze podzielic sie moim nieszczesciem ...stracilam glos nie moge nic powiedziec tak mi to gardlo wysiadlo malz to sie chyba cieszy ze mu nie nadaje nad uchem:-D kurcze juz nie wiem czym sie kurowac chyba musze to poprostu przeczekac!

to teraz nam musisz nadawac:-D. I wiesz co moj mezus tez by pewnie był zadowolony, bo ja z tych duzo gadajacych. A tak na serio to oby przeszło jak najszybciej.


Cześć dziewczyny mam termin na 24 września ale modlę się by dotrzymać do końca sierpnia. Będą bliźniaki - 2 dziewczynki. pozdrawiam

Witam nowa mamusie. Mamy taki sam termin, z ta róznica ze u mnie bedzie jeden dzidzius.

Zmykam juz, dobranoc, zycze przespanej nocki:tak:
 
reklama
hej laseczki!! my już po przeprowadzce!!:-) Masakra normalnie:szok: ja nie wiem skąd te pierdoły się mnożą...ogarnąć tego całego bałaganu nie mogę:-p ale trudno, juz mi się nie chce sprzątać i zostawiam tak jak jest może kiedys posprzątam porządnie-mam plamy i zacieki na meblach, podłoga wcale nie lśni mimo ciągłego ścierania i kropki po farbie też z niektórych powierzchni wcale nie chcą łatwo schodzić a ja mam dosyć tarcia na siłę więc zostają z nami na stałe;-):sorry2:okna też mimo starannego mycia jakieś takie trochę zamaziane:-pno i kurz jakiś upierdliwy tutaj- ścieram a on i tak jest!!:baffled:
w poniedziałek byłam u gina, pogrzebał, zaglądnął i powiedział ,że wszystko się trzyma kupy:-) więc spokojnie czekam do nastepnej wizyty zrobi mi ktg to zobaczymy jak tam akcja skurczowa;-)
buziaki dla was i fasolinek!!!!
aha mam pytanko co ja mam kupić do zmywarki bo wcześniej nie miałam do czynienia z owym sprzętem i nie wiem jakich środków użyć!!???HELP!!!!( a specjalnie nazbierałam juz brudnych garów żeby ją wypróbować:-D)
QANtUM FINISH



Hej dziewczyny! Ja dzisiaj znacznie lepiej znoszę upał niż wczoraj - chodziłam z mamą po sklepach przez pół dnia, a mimo to, nie czuję się taka wykończona jak wczoraj, kiedy tylko leżałam i stękałam na temperaturę... Mam dobry humorek, bo kupiłam 3 fajne bluzeczki ciążowe i wreszcie coś dla mnie do szpitala: dwie piżamy i dwie pary klapek :D Tylko nie znalazłam nigdzie szlafroka - chciałam taki do zapinania na zamek i nie znalazłam niczego dla mnie :(

Acha, czy słyszałyście coś o tym, że jutro jest jakiś Dzień Ciężarnych...??? :confused: :-) Mama mi dzisiaj powiedziała, że babcia słyszała gdzies w radiu czy telewizji i kazała mamie kupić coś dla naszej małej, bo w tym dniu trzeba podobno coś kupić dla dzidziusia... No i z tej okazji nasza maleńka dostała już dzisiaj uroczy śliczniaczek od mojej mamy :-) Szukałam czegoś w necie, ale nigdzie nie znalazłam nic na temat takiego święta... A moja babcia głucha nie jest, więc chyba dobrze słyszała... Jeśli coś wiecie, to dajcie znać! :-)
APROPOS szlafoka to ja wczoraj kupiłam w carrafour szlafrok z promocji za 17 zeta, wiecie tak na hali głównej z kosza, jakościowo może i do bani ale wizualnie całkiem ok i nie za gruby idealny na wrzesień , różne kolory, polecam bo zwykle w sklepach za sbyle jaki szlafrok życzą sobie sporą sumkę.

Super duzy Twoj synus :-) Musisz teraz zmienic suwaczek skoro to 32 tydzien :-)

Ja juz mam wstepny wynik mojego posiewu.. po pierwszej dobie nie wyhodowano zadnych bakterii, w drugiej dobie ktora sie rozpoczela tez nie.. Laborantka powiedziala, ze do rana nic juz nie powinno byc. Postanowilam, ze jutro z rana powtorze to zwykle badanie moczu.

Pozdrowionka.
Cieszę się, mam nadzieję ,że u mnie będzie podobnie jutro zadzwonię.

A ja mam małego dołka bo wróciłam od cioci z imienin(halina)która jest po wylewie i od pół roku leży w łóżku, nie mówi ,przy takiej chorobie, wszelkie problemy schodzą na dalszy plan.
Ja bardzo dobrze znoszę upały, dziś jechałam meetrem pół godziny i nikt nie ustapił mi miejsca, cóż.
 
Do góry