reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam:-) kurcze dziewczyny ale mi was szkoda ze spac nie mozecie wspolczuje naprawde... ja dzis wyjatkowo od 7 na nogach bo moj maly budzik cos nie chce spac:-)

kinia1 ja widze ze mezowie z tym zmywaniem to chyba wszyscy tak maja hehe moj jak widzi pelen zlew pelen naczyn to ucieka gdzie pieprz rosnie;-) ostatnio jak zobaczylam co sie dzieje w kuchni to dostalam wrecz ataku histeri...powiedzialam ze jak nie kupimy zmywarki to bedziemy jesc i pic na jednorazowych naczyniach:-) nooo ale wiedomo na moich nerwach sie tylko konczy.... z tymi humorkami to glowa do gory to hormony sa winne poniekad... milego dnia zycze:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny mam termin na 24 września ale modlę się by dotrzymać do końca sierpnia. Będą bliźniaki - 2 dziewczynki. pozdrawiam

Witam nowa mamusie i gratuluje podwojnego szczescia:))

Ritka oby wszystko z ta cukrzyca bylo ok:*

Emilia moj jak ma kupic buty to ja dostaje bialej goraczki;/ ostatnio kupil takie fajne ale z bialym dodatkiem i jak je zalozyl juz w domu to co stwierdzil? ze czuje sie jak pedzio..hmm..i leza w szafce.. a ja tak lubie jak facet nosi biale buty zwlaszcza latem..a dzisiaj jedziemy na zakupy i powiedzial ze musi kupic buty;/ juz nastepne! ale zlosc mi przeszla bo wczoraj jak juz sie polozylismy to wymyslil ze w niedziele pojedziemy na caly dzien nad morze ale do rewala bo najblizej od nas:) ehh..faceci.

Dziewczyny jak ja zle sypiam;/ nie moge znalezc zadnej dogodnej pozycji:(((( czy ten rogal dla ciezarnych sie sprawdza? bo mysle nad kupnem.
 
witam!

Ale naskrobałyście od wczoraj!

Ritka - fajnie, że wszystko OK. Szyjka w porządku, z tego co wiem - powinna mieć 3-4 cm, a więc Twoja w normie :-)

Mysia - ale już masz zaawansowaną ciążę, ale poczekaj jeszcze, termin wg usg lubi się zmieniać :-)

Agatka
- życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Skrzat - ufff, dobrze, ze to nic złego, pomogło po zażyciu APAPu? Trzymam kciuki przed wizytą.

Kalcha - ja mam to samo ze spaniem. Dzisiaj spało mi się wyjątkowo rewelacyjnie, ale obudzili mnie faceci z kosiakrami, którzy od rana piłują wielkimi kosiarami trawniki wokół mojego bloku - zwariować można!

Onionek - cieszę się, że wynik posiewu wyszedł taki dobry. Czułam, że nic nie wyhodują ;-)

Tosia - pozdrów Korbę!

Jak kogoś pominęłam, to przepraszam!

Wczoraj byliśmy na pierwszych zajęciach szkoły rodzenia i jestem zachwycona, poćwiczyłam trochę (małej się podobało) i dowiedziałam się kilku mądrych rzeczy - bo prowadząca położna nie dość, że bardzo wygadana to jeszcze opowiada wszystko z humorem i czas szybko leci.A mój B jaki zadowolony :tak:

Umówiłam się na dzisiaj z przyjaciółką, ma jakąś "depresję" i muszę ją wziąć na spytki. Ostatnio spotykamy się z nią razem z B, więc chociaż raz chcę się z nią spotkać w 4 oczy, wtedy może więcej powie;-)
 
Dziendoberek :-)

QANtUM FINISH




APROPOS szlafoka to ja wczoraj kupiłam w carrafour szlafrok z promocji za 17 zeta, wiecie tak na hali głównej z kosza, jakościowo może i do bani ale wizualnie całkiem ok i nie za gruby idealny na wrzesień , różne kolory, polecam bo zwykle w sklepach za sbyle jaki szlafrok życzą sobie sporą sumkę.


Cieszę się, mam nadzieję ,że u mnie będzie podobnie jutro zadzwonię.

A ja mam małego dołka bo wróciłam od cioci z imienin(halina)która jest po wylewie i od pół roku leży w łóżku, nie mówi ,przy takiej chorobie, wszelkie problemy schodzą na dalszy plan.
Ja bardzo dobrze znoszę upały, dziś jechałam meetrem pół godziny i nikt nie ustapił mi miejsca, cóż.

Monia, przykro mi z powodu cioci... a co do miejsca w metrze to oczywiscie zadne nowum, ludzie chyba zamiast serc maja kamienie..
Ja dzis pojechalam do szpitala z moczem i wprost spytalam kolejki, czy moge tylko kubelek zostawic i zaplacic, bo pewnie stalabym i stala w nieskonczonosc.. Na szczescie nikt sie nie rzucal :-D Zanim wsiadlam do auta przed 8 - spojrzalam na termometr - w sloncu bylo juz 35!! Normalnie parówa sie szykuje taka, ze trzeba sie woda i sokami zimnymi poobstawiac, rolety w dol i moze jakos przezyjemy :-)

Witaj na forum Olis :-) Czyli mamy kolejne bliźniątka i to dwie dziweczynki dla równowagi .
Onionku, uffff :-) Zatem po prostu nerki nie nadążaja za dzidzią i słabiej filtrują, co tez się nam ciężarówkom zdarza, stąd może ta odrobina białka. I niech tak zostanie, bakteriom mówimy STOP ;-)
Monia_gryc , smutne...ale to własnie zycie. Nieustanne koło narodzin, śmierci, cierpienia ale i radości.
Skrzacie, jak dobrze mieć lekarza pod telefonem, no to teraz śpij spokojnie :-)
Agata1985- kuruj gardełko, oby rano było lepiej! :-)
Wam wszystkim, dobrej wyspanej nocki, zdrowych gardełek , miękkich brzuszków, żadnych pobudek i wygodnej podusi :-)


Benjaminko, ja mam nadzieje ze to chwilowy problem i ze to moze, jak piszesz nerki nie nadarzaja..Dzisiejszy mocz w pojemniczku nie byl juz tak metny - wiec ma nadzieje na dobre wiesci.

Trochę późno już! Pewnie słodko śpicie!

Zdam tylko relację z wizyty i też mykam do łózia!

Z grubsza - wszystko ok! Szyjka się trzyma i wynosi 34mm. Nie wiem czy to długa czy krótka, ale gin powiedział, że to ok!
Zostałam skierowana do poradni diabetologicznej. Ze skierowaniem na kasę musiałabym czekać ponad 2 tygodnie, ale prywatnie udało mi się załatwić na wtorek - wizyta 80 zł. No ale cóż, lepiej tak, niż się zamartwiać. Gin też się zmartwił tą cukrzycą, kazał mi się koniecznie po tej konsultacji pokazać. Na szczęście na usg wszystko w normie. Jedna tylko rzecz mnie zmartwiła - już było widać drobne skutki cukrzycy - grubsza linia wokół brzuszka - nie bardzo wiem o co chodzi, gin powiedział, że to reakcja na wysoki poziom cukru, jakieś nagromadzenie płynu, ale uspokoił, że niby to nic strasznego.

Dziś cukier ok - utrzymuje się na niskim poziomie bez skoków. Nie powiem - kosztuje mnie to wiele wyrzeczeń, ale da się wytrzymać i być może przyzwyczaję się do takiego trybu życia?!!



Wielkie gratki Mysiu!!!! Duży synek! Ale nie śpiesz się tak z tym terminem!!!!



Biedulka! Na zapalenie krtani polecam Homeovox oraz pić calcium C 2 tabletki + Tabletka soli emskiej na pół szklanki wody 3 razy dziennie. No i bezwzględny zakaz mówienia!!!!

Ritka - dobrze, ze wszystko ok. Miejmy nadzieje, ze z tym cukrem sie unormuje :-)

Witam nowa mamusie i gratuluje podwojnego szczescia:))

Ritka oby wszystko z ta cukrzyca bylo ok:*

Emilia moj jak ma kupic buty to ja dostaje bialej goraczki;/ ostatnio kupil takie fajne ale z bialym dodatkiem i jak je zalozyl juz w domu to co stwierdzil? ze czuje sie jak pedzio..hmm..i leza w szafce.. a ja tak lubie jak facet nosi biale buty zwlaszcza latem..a dzisiaj jedziemy na zakupy i powiedzial ze musi kupic buty;/ juz nastepne! ale zlosc mi przeszla bo wczoraj jak juz sie polozylismy to wymyslil ze w niedziele pojedziemy na caly dzien nad morze ale do rewala bo najblizej od nas:) ehh..faceci.

Dziewczyny jak ja zle sypiam;/ nie moge znalezc zadnej dogodnej pozycji:(((( czy ten rogal dla ciezarnych sie sprawdza? bo mysle nad kupnem.
Malgos - ja tez sie mecze, ale zwijam koldre miedzy nogi - przez to jedno biodro mam wyzej i troche jakby lepiej..

witam!

Ale naskrobałyście od wczoraj!

Ritka - fajnie, że wszystko OK. Szyjka w porządku, z tego co wiem - powinna mieć 3-4 cm, a więc Twoja w normie :-)

Mysia - ale już masz zaawansowaną ciążę, ale poczekaj jeszcze, termin wg usg lubi się zmieniać :-)

Agatka
- życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Skrzat - ufff, dobrze, ze to nic złego, pomogło po zażyciu APAPu? Trzymam kciuki przed wizytą.

Kalcha - ja mam to samo ze spaniem. Dzisiaj spało mi się wyjątkowo rewelacyjnie, ale obudzili mnie faceci z kosiakrami, którzy od rana piłują wielkimi kosiarami trawniki wokół mojego bloku - zwariować można!

Onionek - cieszę się, że wynik posiewu wyszedł taki dobry. Czułam, że nic nie wyhodują ;-)

Tosia - pozdrów Korbę!

Jak kogoś pominęłam, to przepraszam!

Wczoraj byliśmy na pierwszych zajęciach szkoły rodzenia i jestem zachwycona, poćwiczyłam trochę (małej się podobało) i dowiedziałam się kilku mądrych rzeczy - bo prowadząca położna nie dość, że bardzo wygadana to jeszcze opowiada wszystko z humorem i czas szybko leci.A mój B jaki zadowolony :tak:

Umówiłam się na dzisiaj z przyjaciółką, ma jakąś "depresję" i muszę ją wziąć na spytki. Ostatnio spotykamy się z nią razem z B, więc chociaż raz chcę się z nią spotkać w 4 oczy, wtedy może więcej powie;-)

Dagna - dzieki za pozytywne mysli.
Fajnie, ze szkola rodzenia okazuje sie przydatna. Ja wciaz sie waham... Oby nie za dlugo, bo w koncu bedzie za pozno, zeby sie tam zapisac :-D

MILEGO DZIONKA DZIEWUSZKIII - duzo chlodku, zadnych boli i zero zmeczenia :-*
 
dzień dobry :-) spisałam ładnie wasze pozdrowionka i wysłałam je sms-kiem ;-) korba dziękuje wszystkim, wysyła buziaki i pisze, ze trzyma kciuki za wizyty :-) no ja też oczywiście :-)
Boziu, od rana tak duszno to co będzie później..???
naszło mnie wczoraj i nie tylko na fasolkę szparagową i sobie myślę już odżałuję te 14 zeta i co??? wrednieki zrobili w centrum promocję po jakies 7 zł i jak pojechałam to już nic nie było.. :-( ale mam boczniaki i bób... no może mieszanka nie za dobra, ale i to i to pychota.. :-) miłego dnia Słońca!!!
 
Hej brzuszki ;)

Oj ja dzisiaj koszmarma noc mam za soba, ok 21 zaczely mi si ejakies takie bolesne skurcze, bylo ich kilka az sie wystraszylam, wypilam magnez i nic, pozniej w nocy spac nie moglam bo przy przewracaniu sie na drugi bok tak mnie strasznie bolalo! Na szczescie nospa pomogla i zasnelam, ale ciagle od wczoraj czuje takie klucie w srodku, nie wiem czy to szyjka bo nie wiem jakie to uczucie ale tak mi sie wydaje i nie wiem co robic bo wizyta w poniedzialek, mam nadzieje ze przeczekam i ze sie powtorka z dzisiajeszej nocki nie powtorzy...
Milego dnia Mamusie
 
Witam wszystkie poranne mamusie.
dzien dobry

Agatka kuruj gardziolko

Monia przytulasek

spadam do pracy

odezwe sie pozniej
Milej pracy
Dziewczyny jak ja zle sypiam;/ nie moge znalezc zadnej dogodnej pozycji:(((( czy ten rogal dla ciezarnych sie sprawdza? bo mysle nad kupnem.

W szpitalu dawano nam koce zwiniete w rulon i nawet szlo sie wyspac

A co do spania to ja sie budze gdzies o 3 nad ranem leze 2 godzinki i znow potem zasypiam. Okropienstwo.
 
Misiaaka ja mialam wczoraj to samo.... klulo mnie w prawym boku pol dnia a wieczorem jak sie polozylam to raz poczulam bol jak na okres..fakt ze slaby ale byl..troche sie przestraszylam i cala noc zle spalam..
 
Cześć dziewczyny, dziękuję za baaardzo miłe powitanie. Sympatycznie tu u Was ;) Widzę, że nie tylko ja cierpię na kłopoty ze spaniem :/ Mam to samo dokładnie a nawet więcej (podwójny balast heh) Jak leżę na plecach to jakby mi kto worek ziemniaków położył$ na brzuchu, na bokach da się spać jak dziewczyny śpią jak nie to mi szkoda ich gnieść, tak się dobijają wtedy, więc męczę się na plecach, w sumie wtedy daja największy popis swoich umiejętności w kopaniu. Dziś postanowiłam zrobić dzień lenia, więc kawka zrobiona, komputer na kolanach, łóżko nie złożone, ciekawe ile wytrzymam hehe. Pozdrawiam gorąco albo może lepiej nie w te upały, życzę miłego dnia :)
 
reklama
Witam mamusie :-)
co do kolejek i ustępowania miejsca to już dawno nie oczekuje że ktoś mnie przepuści w kolejce ale wczoraj byłam na zakupach i pani wepchała się przede mnie a jak jej zwróciłam uwagę to się jeszcze obraziła :szok:
Ja już wszystko dla dzidzi wszystko mam kupione teraz poprać , poprasować i czekać :-)
Gratuluję udanych wizyt u lekarzy

a i jeszcze nie pochwaliłam się że 2 tygodnie temu przyszła na świat córeczka mojej siostry taka malusia ślicznotka ważyła 3200 i miała 54 cm - jest urocza a ciocia boi się na ręce ją brać :-( - a mój mąż bez problemu hmm jeszcze nie dawno mówił że on to nie wie jak zajmować się dzieckiem , przewijać i nosić a ja go uspokajałam że jak urodzi się mały to będziemy wiedzieć a teraz to on bardziej odważny :-D
 
Do góry