reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

A ja dzis mego szefa spotkałam w skepie i dowiedziałam sie , że następna dziewczyna (trzecia z kolei) już po 2 tyg pracy na zwolnienie im zwiała
icon_razz.gif
I że tylko ja im sie trafiłam taka robotna i ze mną żadnych problemów nie mieli
icon_razz.gif
No i dostałam komplement, że wyjątkowo dobrze wyglądam w ciąży i zdecydowanie mi służy
 
reklama

Dziewczyny pomóżcie co to może być. Boli mnie podbrzusze mniej więcej na wysokości pęcherza ale brzuszek jest miękki i Anielcia kopie. Co to może być?



Na moje oko dzidzia zaczyna naciskać mocniej na pecherz tak jak jest to u mnie, możliwe że zmieniła pozycje, albo są to skurcze jeśli jest to chwilowe. Jeżeli masz wątpliwości to zadzwoń do gina to on cię na pewno uspokoi. Myślę jednak że to tylko nacisk na pecherz lub się przedźwigałaś troszkę dziś.

Ja zjadłam obiadek poleżałam troszke w basenie aż mnie nosek troszke pali bo sie zaróżowił a teraz znowu buszuje przed kompem i popijam zimną wode błogie leniuchowanie :). Męża wygoniłam do sklepu po huśtawkę ogrodową żeby na tarasie postawić bo nie chce mi się schodzić na ogród i teraz skręca ją...
 
Witam kochane ! Dorwałam neta tylko na chwilke i nie jestem wstanie nadrobić wszystkiego co pisałyście. Melduje ,że z małym ok (kopie cały czas) tutaj w Ślesinie gdzie jestem na tym obozie słońce praży jak nie wiem ale najwidoczniej małemu to nie przeszkadza. Ja dziś gorzej się czuje ale profesorowie są bardzo wyrozumiali i pozwolili mi cały dzień spędzić w domku i odpoczywać. Mam nadzieję ,że u Was wszystko dobrze. Ściskam mocno i trzymam za Was kciuki. Buźka

fajnie, ze sie odezwałas. Byłam kiedys w Ślesinie, moj M. ma tam rodzinke. Ślicznie tam jest:-)


A ja dzis mego szefa spotkałam w skepie i dowiedziałam sie , że następna dziewczyna (trzecia z kolei) już po 2 tyg pracy na zwolnienie im zwiała
icon_razz.gif
I że tylko ja im sie trafiłam taka robotna i ze mną żadnych problemów nie mieli
icon_razz.gif
No i dostałam komplement, że wyjątkowo dobrze wyglądam w ciąży i zdecydowanie mi służy

dopiero teraz Cie docenił, piernik jeden. Dobrze mu tak:tak:

marbus nic nie słyszałam o takim dniu. Ale jak mówili w radiu, to moze i prawda. W telewizji raczej nie beda mówic.

kalcha to bedziesz sie zaraz wylegiwacc na tarasie. Ja hustawke mam w ogródku, ale za ciezka, zeby przestawiac np. do cieniu. I dlatego kupiłam lezak w Biedronce i teraz przestawiam tam gdzie mam ochote:happy2:

Tez zaraz zmykam do ogródka na lezaczek. Moze troche chłodniej sie zrobi...
 
Witam!

ja caly dzien zalatany...ale teraz wszystko zalatwione:)bylam w pracy z papierami i na wizycie kontrolnej u lekarza rodzinnego!na pytania o twardniejacy brzuch, pomacal (oczywiscie w tym czasie byl miekki) i stiwerdzil, ze to zwykle nic zlego!i tyle:)jak bym liczyla na irlandzka sluzbe zdrowia i nie chodzila prywatnie, to bym chyba zwariowala!!!!a swoja droga jak pol dnia spedzilam na miescie, to nawet nie mialam czasu sie zastanawiac czy mi sie brzusio napina czy nie!bo narmalnie ja tego nie odczuwam, tylko jak reka dotkne!wiec chyba lepiej nie dotykac, bo sie niedlugo siniakow dorobie!

Skrzat - ja w nocy nie spalam przez tak bol podbrzusza, a dokladnie jakby pod brzuchem, pchwiny, spojenie, sama nie wiem?ale przeszlo i lekarz stwierdzil, ze dziecko naciska na pecherz, a gdy ten dodatkowo jest pelny, bol moze utrzymywac sie dluzej i nie przechodzic po oddaniu moczu!mysle , ze u Ciebie moze byc podobnie!a jak sie bardzo niepokoisz to dzwon do gina!co tam?takie nasze prawo!

moje Dzidzi dzisiaj sie wierci okropnie i chyba mnie rozsadzi!ale niech sie wierci:))))nawet jak boli - to lubie:)

Dziewczyny - gratki z wizyt i powodzenia na kolejnych:))))
 

Dziewczyny pomóżcie co to może być. Boli mnie podbrzusze mniej więcej na wysokości pęcherza ale brzuszek jest miękki i Anielcia kopie. Co to może być?

]
Ja trafilam z takim bolem do szpitala, bo ginka mowila , ze to moze byc zapalenie drog moczowych, zapalenie pochwy, albo akcja skurczowa macicy. Porobilam wszystkie badania i wymazy i sie okazalo ze maly uciskal mi gdzies na zyly i stad ten bol.
A ja dzis mego szefa spotkałam w skepie i dowiedziałam sie , że następna dziewczyna (trzecia z kolei) już po 2 tyg pracy na zwolnienie im zwiała
icon_razz.gif
I że tylko ja im sie trafiłam taka robotna i ze mną żadnych problemów nie mieli
icon_razz.gif
No i dostałam komplement, że wyjątkowo dobrze wyglądam w ciąży i zdecydowanie mi służy
No widzisz jaka bylas dobra pracownica, a Twojemu szefowi dobrze tak , niech doceni wreszcie co ma.
 
wpadam tylko na chwilkę przekazać, ze mam kontakt sms-owy z Korbą i prosiła mnie żeby Was serdecznie pozdrowić i zdawać Jej relację z tego czy u nas wszytko oki :-) milusio :-) a więc pozdrawiam Mamuśki :-)
 
Toska odemnie też Korbę pozdrów.
Ja od wczoraj na necie bezprzewodowym z routerem i śmiga jak ta lala.
Zmienili mi nadajnik na antenę, kabelek tez nowy pod router już to od razu router wzięliśmy co będzie net na cały dom i git.
Teraz nawet z telefonu z wi-fi można pod neta się podpiąć znając hasełko do sieci, bo inaczej lipa.Hasełko musi być co nam się obcy nie podłączy pod nasz net.
Zasięg mam nawet w ogrodzie , ale wtedy router musi stać na parapecie :-D
Teraz to ja śmiało mogę powiedzieć,że mam net :happy2:
 
Hey mamuśki:*:* Dziś po porannej wizycie u gina dostałam 3 terminy:) 24.08 , 31.08 , 4.09 he he 22.07 dowiem sie juz na 99 %
Mój syneczek waży 1800 gram jestem taka szczęśliwa:) Jest cały i zdrowy:)
ale niestety:( cały czas sie zakrywa i nie mogę zobaczyć słodkiej buźki:-( ech... pewnie sobie myśli co mnie teraz podglądasz zobaczysz jak wyjde;-);-):):p:p

pozdrawiam:*
jestem w 32 tyg ciąży tak mi lekarz wyliczył:tak::tak:
 
reklama
A ja dzis mego szefa spotkałam w skepie i dowiedziałam sie , że następna dziewczyna (trzecia z kolei) już po 2 tyg pracy na zwolnienie im zwiała
icon_razz.gif
I że tylko ja im sie trafiłam taka robotna i ze mną żadnych problemów nie mieli
icon_razz.gif
No i dostałam komplement, że wyjątkowo dobrze wyglądam w ciąży i zdecydowanie mi służy

Hihi, nareszcie docenił dobrą pracownicę :-D Noooo i ten komplement, niebezpodstawny !Fajnie :-)

Hey mamuśki:*:* Dziś po porannej wizycie u gina dostałam 3 terminy:) 24.08 , 31.08 , 4.09 he he 22.07 dowiem sie juz na 99 %
Mój syneczek waży 1800 gram jestem taka szczęśliwa:) Jest cały i zdrowy:)
ale niestety:( cały czas sie zakrywa i nie mogę zobaczyć słodkiej buźki:-( ech... pewnie sobie myśli co mnie teraz podglądasz zobaczysz jak wyjde;-);-):):p:p

pozdrawiam:*
jestem w 32 tyg ciąży tak mi lekarz wyliczył:tak::tak:

Mysia, to Ty właściwie jesteś sierpniówka :-) Ale wiesz co, jeszcze spokojnie, bo róznie może być z tymi terminami. Najważniejsze są obliczenia z 11 do 18 tydzien, tak mi doktor mówił, potem kiedy były ruchy maluszka- te pierwsze.Bo u pierwiastki pierwsze ruchy liczy sie jako 20-21 tydzien ciąży. Później te dzieciątka różnie juz rosną, kiedys pisałam chyba na wątku wagowym. Dltego ważne jest - OM i i wlekość płodu w 11- 18 tygodniu. Jak było u Ciebie ?Bo na dzisiaj dzidziuś duży już- gratuluję serdecznie! :-)

Tosiu pozdrów Korbeczkę, ja w zeszłym roku byłam na pierwszych wczasach z moim P wlasnie w Ślesinie, to niedaleko Lichenia, nad fajnym jeziorkiem.
Skrzaciku, mnie tez dół pobolewa, zwlaszcza jak siedze dlugo czy stoje, ale to tak jakby pachwiny nie srodek brzuszka. Gdy poleze przechodzi. Moze sie poloz z nogami do gory? I telefon do ginka.
Pysiu ja tez mam teraz wi-fi i bardzo sobie chwalimy :-)
Nie umiem sie zdecydowac, jaki chce zestaw z Drewexu, coh to moje niezdecydowanie....Jak to waga .
 
Do góry