reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam!
A ja z rana jakiegos lenia mam,troche glowa mnie pobolewa(myslalam ze po kawie przestanie a tu nic)U nas pogoda taka sobie,dobrze ze nie pada,
Zaraz jade na male zakupki.Milego dnia!

A wiesz , ze wczoraj czytalam, ze bol glowy w ciazy jest wywolany za mala iloscia plynow wypijanych. Wiec strzel sobie 1 literek wody, to powinno byc lepiej.
 
reklama
Witam kochane ! Dorwałam neta tylko na chwilke i nie jestem wstanie nadrobić wszystkiego co pisałyście. Melduje ,że z małym ok (kopie cały czas) tutaj w Ślesinie gdzie jestem na tym obozie słońce praży jak nie wiem ale najwidoczniej małemu to nie przeszkadza. Ja dziś gorzej się czuje ale profesorowie są bardzo wyrozumiali i pozwolili mi cały dzień spędzić w domku i odpoczywać. Mam nadzieję ,że u Was wszystko dobrze. Ściskam mocno i trzymam za Was kciuki. Buźka
 
Dzień dobry :-)
OOO fajnie, że nas poodwiedzałyście dziewczyny :-D
Udanych wizyt dzisiaj, dobrych wyników, i miłego popołudnia dziewczyny!
Ja zmykam szybki obiadek zrobić, bo mój P wpadnie glodny najeść się i dlej do malowania mieszkanka leci, ja tylko folie pomagałam zakładać, nic wiecej nie pozwolił mi robic, wiec wróciłam do obecnego domku i piorę( znaczy sie pralka ;-) ) i gotowanie, potem poleze na tarasie.
Do wieczora , papa
 
Hej , a u nas nawet fajna pogoda nie za ciepło nie za zimno i lekki wiaterek. W domciu trwaja porządki poremontowe tym razem w piwnicy, mąż pilnuje tego tym razem a ja odpoczywam i robie pranko. Wczoraj miałam zabiegany dzień, bo był tzw. dzien otwarty w przedszkolu, do ktorego zamierzam posłać Małą juz od sierpnia. Teraz tez chodzi , ale do innego, które przestało sie nam podobać. Za to w tym nowym zostalismy przedszkolu zostalismy przyjeci:-) i jest pieknie ha!
 
Witam ponownie. Ja już po praktykach i było nadzwyczaj fajnie. Nawet się nie spodziewałam...
Co do pogody to u mnie duszno, a ja przez to mam zawroty głowy, więc staram się dzisiaj nie przemęczac w domu, bo nie chcę gdzieś paśc na podłogę...
Idę trochę poleżec, miłego popołudnia
 
Hej dziewczyny! Ja dzisiaj znacznie lepiej znoszę upał niż wczoraj - chodziłam z mamą po sklepach przez pół dnia, a mimo to, nie czuję się taka wykończona jak wczoraj, kiedy tylko leżałam i stękałam na temperaturę... Mam dobry humorek, bo kupiłam 3 fajne bluzeczki ciążowe i wreszcie coś dla mnie do szpitala: dwie piżamy i dwie pary klapek :D Tylko nie znalazłam nigdzie szlafroka - chciałam taki do zapinania na zamek i nie znalazłam niczego dla mnie :(

Acha, czy słyszałyście coś o tym, że jutro jest jakiś Dzień Ciężarnych...??? :confused: :-) Mama mi dzisiaj powiedziała, że babcia słyszała gdzies w radiu czy telewizji i kazała mamie kupić coś dla naszej małej, bo w tym dniu trzeba podobno coś kupić dla dzidziusia... No i z tej okazji nasza maleńka dostała już dzisiaj uroczy śliczniaczek od mojej mamy :-) Szukałam czegoś w necie, ale nigdzie nie znalazłam nic na temat takiego święta... A moja babcia głucha nie jest, więc chyba dobrze słyszała... Jeśli coś wiecie, to dajcie znać! :-)
 
reklama
Do góry