reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

to teraz nam musisz nadawac:-D. I wiesz co moj mezus tez by pewnie był zadowolony, bo ja z tych duzo gadajacych. A tak na serio to oby przeszło jak najszybcie



Witam nowa mamusie. Mamy taki sam termin, z ta róznica ze u mnie bedzie jeden dzidzius.

Zmykam juz, dobranoc, zycze przespanej nocki:tak:

:-D nie no nie chce zebyscie mialy mnie dosyc:-)a tak powaznie to naprawde straszny bol jak nie mozna gadac,moj maz najlepszy ubaw ma jak ja kicham bo wydaje z siebie wtedy przekomiczne dzwieki:-D
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi!
Dzwoniłam do niego i kazał mi wziąść apap żeby uśmieżyć ból a że jutro mam wizyte to powiedział że wymaca co to jest ale mówi że to pewnie nic poważnego skoro dzidzia kopie i sie bardzo mocno wypycha. Także potwierdził wasze diagnozy że pewnie gdzieś mnie ucisneła i dlatego boli.

Tosia pozdrów Korbe!
Buzia na dobranoc wszystkim.

 
Cześć dziewczyny mam termin na 24 września ale modlę się by dotrzymać do końca sierpnia. Będą bliźniaki - 2 dziewczynki. pozdrawiam
Witaj na forum Olis :-) Czyli mamy kolejne bliźniątka i to dwie dziweczynki dla równowagi .
Onionku, uffff :-) Zatem po prostu nerki nie nadążaja za dzidzią i słabiej filtrują, co tez się nam ciężarówkom zdarza, stąd może ta odrobina białka. I niech tak zostanie, bakteriom mówimy STOP ;-)
Monia_gryc , smutne...ale to własnie zycie. Nieustanne koło narodzin, śmierci, cierpienia ale i radości.
Skrzacie, jak dobrze mieć lekarza pod telefonem, no to teraz śpij spokojnie :-)
Agata1985- kuruj gardełko, oby rano było lepiej! :-)
Wam wszystkim, dobrej wyspanej nocki, zdrowych gardełek , miękkich brzuszków, żadnych pobudek i wygodnej podusi :-)

 
Trochę późno już! Pewnie słodko śpicie!

Zdam tylko relację z wizyty i też mykam do łózia!

Z grubsza - wszystko ok! Szyjka się trzyma i wynosi 34mm. Nie wiem czy to długa czy krótka, ale gin powiedział, że to ok!
Zostałam skierowana do poradni diabetologicznej. Ze skierowaniem na kasę musiałabym czekać ponad 2 tygodnie, ale prywatnie udało mi się załatwić na wtorek - wizyta 80 zł. No ale cóż, lepiej tak, niż się zamartwiać. Gin też się zmartwił tą cukrzycą, kazał mi się koniecznie po tej konsultacji pokazać. Na szczęście na usg wszystko w normie. Jedna tylko rzecz mnie zmartwiła - już było widać drobne skutki cukrzycy - grubsza linia wokół brzuszka - nie bardzo wiem o co chodzi, gin powiedział, że to reakcja na wysoki poziom cukru, jakieś nagromadzenie płynu, ale uspokoił, że niby to nic strasznego.

Dziś cukier ok - utrzymuje się na niskim poziomie bez skoków. Nie powiem - kosztuje mnie to wiele wyrzeczeń, ale da się wytrzymać i być może przyzwyczaję się do takiego trybu życia?!!

Hey mamuśki:*:* Dziś po porannej wizycie u gina dostałam 3 terminy:) 24.08 , 31.08 , 4.09 he he 22.07 dowiem sie juz na 99 %
Mój syneczek waży 1800 gram jestem taka szczęśliwa:) Jest cały i zdrowy:)
ale niestety:( cały czas sie zakrywa i nie mogę zobaczyć słodkiej buźki:-( ech... pewnie sobie myśli co mnie teraz podglądasz zobaczysz jak wyjde;-);-):):p:p

pozdrawiam:*
jestem w 32 tyg ciąży tak mi lekarz wyliczył:tak::tak:

Wielkie gratki Mysiu!!!! Duży synek! Ale nie śpiesz się tak z tym terminem!!!!

ale fajnie blizniaczki:-)trzymam kciuki abys niosila je pod sercem jak najdluzej:-)

dobry wieczorek wszystkim:-)musze podzielic sie moim nieszczesciem ...stracilam glos nie moge nic powiedziec tak mi to gardlo wysiadlo malz to sie chyba cieszy ze mu nie nadaje nad uchem:-D kurcze juz nie wiem czym sie kurowac chyba musze to poprostu przeczekac!

mysia618 ale twoj bobasek duzy gratuluje:-) pozdrawiam wszystkie mamusie dobranoc

Biedulka! Na zapalenie krtani polecam Homeovox oraz pić calcium C 2 tabletki + Tabletka soli emskiej na pół szklanki wody 3 razy dziennie. No i bezwzględny zakaz mówienia!!!!
 
Witam się :)
Od 4 spać nie mogę juz nawet pranie robię bo nie wiem co z sobą począć.
Ritko trzymaj sie dzielnie z tą dietką :)
 
Witam porannie!

Ritka dasz rade z tą dietą wszystkie dajemy tobie też się uda.

gajda23 ja myślałam że to ja wcześnie wstaje, ale ty to już całkiem. Osobiście tez nie wiem co ze sobą zrobić od rana bo wszyscy śpią i nie chcę niekogo obudzić.

Wiecie co sypiam coraz gorzej nie dość że mi się śnią jakieś głupoty to wstaje ze 3 razy w nocy a później pobudka o 6 i koniec snu... A gdzie do września. Miłego dnia wszystkim życzę.
 
Witam się :)
Od 4 spać nie mogę juz nawet pranie robię bo nie wiem co z sobą począć.
Ritko trzymaj sie dzielnie z tą dietką :)

Witam porannie!

Ritka dasz rade z tą dietą wszystkie dajemy tobie też się uda.

gajda23 ja myślałam że to ja wcześnie wstaje, ale ty to już całkiem. Osobiście tez nie wiem co ze sobą zrobić od rana bo wszyscy śpią i nie chcę niekogo obudzić.

Wiecie co sypiam coraz gorzej nie dość że mi się śnią jakieś głupoty to wstaje ze 3 razy w nocy a później pobudka o 6 i koniec snu... A gdzie do września. Miłego dnia wszystkim życzę.

casc dziewczynki
ja tez wstaje o 5 rano i nie wiem co ze soba zrobic ,chociaz jak moj S wstaj do pracy udaje ze jeszcze spie jakos nie mam porannej weny zeby robic mu kanapki:-D
wczoraj poszlismy na zakupy kupic jakies buty dla mojego ,myslalam ze szlag mnie trafi cale miasto obeszlismy i nnic mu sie nie podobalo normalnie gorzej niz ''baba''a to nie ten kolor a to nie taki model a to pol miasta w takich butach chodzi normalnie paranoja wiec dzis zakupy butow ciag dalszy :wściekła/y:
Mysia618 gratuluje duzego chlopaczka

Ritka trzymaj sie z t dieta nie jest tak zle ,moj S kupil mi gazetke ''bede mama'' i tam jet wszystko o diecie ,ale poco ci to skoro ''tu'' mamy tyle slodkich mam i daja ci wspaniale rady.

A i w tej gazecie tez jest wszystko na temat cc i jet taki maly watek JAKI POROD, TAKIE ZYCIE?
a wiec tak :
LUDZIE UROZENI POD WPLYWEM GLEBOKIEGO ZNIECZULENIA ogolnego maja w doroslym zyciu trudnosci w doprowadzeniu planow do konca.
OSOBY,KTORYCH POROD POPUDZONO SZTUCZNIE nie znosza zapedzania na sile do realizacji jakichkolwiek planow,jesli nie sa jeszcze na cos gotowe .
LUDZIE URODZENI PRZEC CC z wyboru trudniej odnajduja wlasne miejsce na swiecie
CI, KTORZY PRZYSZLI NA SWIAT BEZ KOMPLIKACJI ,a po porodzie obchodzono sie z nimi delikatnie maja znaczenie wieksze niz inni poczucie wiary w siebie.

oczywiscie wymyslil to jakis naukowiec mieszkajacy w USA ,ale czy w to wierzyc nie wiem za bardzo;-)

milego dziewczynki ,lece zaraz na pobranie krwi,trzymajcie sie w te upaly i uwazajcie na siebie
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny! Dzisiaj zauważyłam, że to już któryś dzień z rzędu kiedy wstaję w tak strasznie złym humorze, że lepiej, żeby wszystko i wszyscy schodzili mi z drogi, bo wzrokiem zabijam... Ale nawet nie wiem dlaczego. Może ma to coś związek ze snami, których nie pamiętam, albo nie wiem o co chodzi...
Dzisiaj do przedszkola dopiero na 11, więc trochę poodpoczywam do tego czasu, albo i nie, bo jak zwykle mnóstwo sprzątania ;/ Małż znowu wczoraj obiecał, że pozmywa naczynia i co zrobił? Nie pozmywał. Zostawił cały stos na czyń dla mnie na rano!!! Po prostu kiedyś mnie coś trafi. Jak tak to karze mi jak najwięcej odpoczywac, ale w domu to ma się samo porobic, bo łaskawy Pan nie raczy nic posprzątac!! I ja tu miec dobry humor... ehhh...

Mysia jak termin Ci wyjdzie w sierpniu to się ciesz dziewczyno, bo wcześniej swoje maleństwo zobaczysz, a jak we wrześniu to też dobrze, bo będziesz miała więcej czasu na przygotowanie się na przyjście maluszka. Ja mam termin dopiero pod koniec września, więc u mnie jeszcze długa droga...
olis23 witaj i nie martw się. Jak będziesz uważała na siebie to napewno wytrzymasz jeszcze długo. Gratuluję podwojenia radości :))
wstretnamalpa najważniejsze, że już po przeprowadzce :)
Ritka trzymam kciuki, żeby wszystko szło gładko i dbaj o siebie i maleństwo. Mam nadzieję, że tylko dieta wystarczy na ten Twój cukier :)
 
reklama
witam i ja z rana, a co dla niektórych gaju przedpołudnia :-D fajnie że szef docenia twoją pracę, to miłe :tak:
u nas już skwar że ciężko wysiedzieć, a co będzie w południe :szok:
miłego dzionka
 
Do góry