reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

dziewczynki dzieki za odpowiedz w sprawie mojego gardła. Chyba zdecyduje sie na tantum verde. Syrop z cebuli zrobiłam kiedys na poczatku ciazy, jak brało mnie przeziebienie, ale nie chciał mi przejsc przez gardło. Oby obył.o sie bez lekarza

emilia, małpko, ritka gratuluje udanych wizytt i trzymam kciuki za dzisiejsze. Kasius bedzie dobrze, zobaczysz:tak:.

małpko fajnie ze juz po remoncie. A kurz to pewnie jeszcze przez jakis czas bedzie wyłaził. Spróbuj moze dodac troche octu do wody do ostatniego mycia. Powinno troche pomóc. A zmywarki zazdroszcze, bo zmywac nie lubie. Namawiam M., ale najpierw musze pomyslec w którym miejscu zamontowac.
 
reklama
hmm..piszecie o zmywarce a u mnie takiego sprzetu nie ma i ciagle sterta naczyn w zlewie:D dopiero jak juz nie ma gdzie czegos wlozyc to zmywam haha:D

co do piwka to na studiach pilam prawie codziennie:) nie zebym byla alkoholiczka ale zawsze jak ktos mnie odwiedzal to szlo sie po piwko no chyba ze szlysmy na balety to juz kupowalo sie wodeczke..a teraz jak wezme lyczka od mojego to swieto.
 
Ja moją zmywarkę KOCHAM
g040.gif
... polecam każdemu ten wynalazek!
 
Cześć Dziewczynki!
Ja też jak ją kiedyś kupię, to pewnie pokocham ją niemiłosiernie,bo u mnie zmywanie tylko na mojej głowie,a produkują tego od groma!!! Mam nawet na nią szafkę i odpływ zrobiony,ale wciąż kasy brak:-p.
 
hausfrau a gdzie znalazłas takie ikonki, które sa w twoich postach. Fajowe sa:tak:
dorotka miłej pracy
Małgos ja tez zmywam jak pełny zlew, jakos wczesniej rzadko mi sie udaje:-)

czy u Was tez taka duchota? Ze mnie to sie dosłownie leje. Chyba jakas burza z tego bedzie:dry::nerd:
 
cześć dziewczyny,
Od rana jestem w panice, bo mam silne parcie na pecherz i czuje tam takie szczypanie:dry::dry::dry: Bałam sie ze to już sie zaczyna:szok::szok::zawstydzona/y:, ale lekarz mnie uspokoił i kazał przyjsc na wizyte ok 14. Jak sobie pomyslalam ze nie mam nic do szpitala to mi sie slabo zrobiło i obiecalam sobie ze w weekend jade i kupie wszystko co jest mi niezbedne do szpitala, bo wystraszyłam sie nie na żarty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Przepraszam ze tak samolubnie, ale moze wiecej cos napisze po powrocie od lekarza. Prosze, trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze.
Może masz jakieś zapalanie pęcherza, albo cosik Żuravit napewno by przyniósł ulgę.
Ja już sprawy urzędowe mam pozałatwiane i to nawet pozytywnie, ale padnięta jestem brzuch mi twardnieje przy maszerowaniu po mieście w taki upał.
Pot leje sie strumieniem ze mnie.
Idę się pod prysznicem odświeżyć i ubrać jakieś zwiewne ciuchy i położe sie w cieniu podjadając pomidorki koktajlowe.
 
cześć dziewczyny,
Od rana jestem w panice, bo mam silne parcie na pecherz i czuje tam takie szczypanie:dry::dry::dry: Bałam sie ze to już sie zaczyna:szok::szok::zawstydzona/y:, ale lekarz mnie uspokoił i kazał przyjsc na wizyte ok 14. Jak sobie pomyslalam ze nie mam nic do szpitala to mi sie slabo zrobiło i obiecalam sobie ze w weekend jade i kupie wszystko co jest mi niezbedne do szpitala, bo wystraszyłam sie nie na żarty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Przepraszam ze tak samolubnie, ale moze wiecej cos napisze po powrocie od lekarza. Prosze, trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze.
Bez paniki tak sie objawia zapalenie pecherza bardzo czeste w ciazy , a w trakcie upalow to juz szczegolnie. Nie zapominaj duzo pic.

Ja moją zmywarkę KOCHAM
g040.gif
... polecam każdemu ten wynalazek!

Haha dobre.
 
reklama
Do góry