reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
No to byłam u Gina i mam potwierdzoną fasolkę :-) 5 tydzień 5 dzień.
Mam nawet zdjęcie małej kropki. Na serducho jeszcze za wcześnie.
Gin, a właściwie Ginka, powiedziała, że wszystko jest normalnie ale przepisała mi progesteron dopochwowo żeby polepszyć rozwój malucha.
Na miejscu pobrali mi krew i zrobili wypytkę o choroby i uczulenia i takie tam.
No i dostałam wielką torbę z gazetami informacyjnymi dla ciężarówek (oraz dla tatuśków).
Termin wstępny mam na 1. września ;-) a następna wizyta 28 stycznia.

nie wierzę :shocked2: masz wszystko identycznie jak ja :-D 5 tydzień i 5 dni, następna wizyta 28 stycznia :-D mi jeszcze zrobiła cytologię, zważyła mnie i zmierzyła ciśnienie, na razie tyle, reszta na kolejnej wizycie. Usg mi nie zrobiła bo stwiedziła że co najwyżej kropka będzie i lepiej się nie stresować i zrobić jak już będzie można powiedzieć coś więcej i zobaczyć serduszko :tak:opowiadał o diecie w ciąży, zbadała jeszcze piersi no i pogratulowała :-D
 
Gratuluję wszystkim wrześnióweczkom!!! Sama jestem mamą wrześniową - moja córeczka ma już 3 miesiące. Wrzesień to piękny miesiąc na urodziny - chyba najpiękniejszy, tylko letnie upały daja się we znaki.
Życzę Wam żeby dolegliwości ciążowe jak najmniej dokuczały a za 9 miesięcy łatwych porodów i zdrowych maluszków :happy2:
 
Hej Kobietki:-)witam i gratuluję wszystkim wrzesnioweczkom!!! do gina sie dodzwonic nie moge, @ nie ma a testy uparcie pokazuja II kreseczki. bede probowac usilnie jutro sie dodzwonic do lekarza i umowic wizyte. jak mi sie juz wszystko oficjalnie potwierdzi to zaloze suwaczek ciazowy. na razie wg moich obliczen wychodzi polowa wrzesnia.
 
Witam, też jestem wrześniowką, chociaż jeszcze oficjalnie niepotwierdzoną. To moja pierwsza ciąża, trochę późno bo jestem po 30tce, ale do tej pory nie potrafiłam się zdecydować. Jeżeli mowa o objawach to trochę brzuch pobolewa i co ciekawe jedna pierś się zrobiła o jakiś jeden numer większa od drugiej, czy to normalne???
 
hej Mamuśki :) Zrobiłam wczoraj drugą betę. Pierwsza, dla przypomnienia, wynosiła 236,60. Wczorajsza, czyli po 2 dniach, 509 :) Przyrost ponad 100% :) Do lekarza idę dopiero 28 stycznia. Nie mam pojęcia jak wytrzymam te 3 tygodnie.... Poza tym, mam dylemat. Mamy z mężem kupione bilety na lot do UK na 20 stycznia. Planowaliśmy krótką wizytę u znajomych. Ale podobno kobiety w pierwszym trymestrze nie powinny latać, zwłaszcza, gdy wcześniej poroniły. Jestem w kropce :( jak nie polecimy, stracimy ponad 1000zł, bo nie dostaniemy zwrotu za bilety :(
 
Jej ale się tu ruch zrobił :)
Ja nadal nie zapisana, ale może dzis w końcu mi się uda dodzwonić jak nie będę zmuszona iść do innego lekarza :/
A do dziewczyn pracujących - kiedy mówicie w pracy o ciąży i czy zamierzacie korzystać ze zwolnienia i w którym m-cu. Ja tak do maja - czerwca bym chciała pracować a potem nie wiem, różne są opinie na ten temat
 
reklama
Dzień Dobry!

Hausfrau jak pamiętasz jeszcze stare grono staraczek to jako stara staraczka strasznie się ucieszyłam jak Cie tutaj ujrzałam :-):-):-) ogromne gratulacje :tak::tak::tak::tak::tak:
Hejka Puchatka! A wiesz, że nawet kiedyś Cię wspominałam. Zafasolkowałaś w ostatnim cyklu po którym miałaś iść do lekarza. Pamiętam jaka byłaś szczęśliwa!

nie wierzę :shocked2: masz wszystko identycznie jak ja :-D 5 tydzień i 5 dni, następna wizyta 28 stycznia :-D mi jeszcze zrobiła cytologię, zważyła mnie i zmierzyła ciśnienie, na razie tyle, reszta na kolejnej wizycie. Usg mi nie zrobiła bo stwiedziła że co najwyżej kropka będzie i lepiej się nie stresować i zrobić jak już będzie można powiedzieć coś więcej i zobaczyć serduszko :tak:opowiadał o diecie w ciąży, zbadała jeszcze piersi no i pogratulowała :-D
Hi, hi... no to jest dopiero coś! Rzeczywiście wszystko to samo :-)
Mnie Gin nie badała piersi i nic nie mówiła o diecie... ale na wadze w gabinecie wyszłam o kilka kg cięższa niż w domu.

trochę późno bo jestem po 30tce, ale do tej pory nie potrafiłam się zdecydować. Jeżeli mowa o objawach to trochę brzuch pobolewa i co ciekawe jedna pierś się zrobiła o jakiś jeden numer większa od drugiej, czy to normalne???
Ja jestem krótko przed ... w czerwcu skończę 29 lat więc chyba nie ma się czym przejmować. Coraz więcej kobiet decyduje się na dziecko później.
A co do piersi to też zauważyłam, że jedna zrobiła się większa od drugiej, może nie o jeden rozmiar ale też tak mam :cool2:

za niecałą godzine bede juz wiedziec :-):-):-):-):-):-) trzymajcie kciuki :-):-)
TRZYMAM!

Jej ale się tu ruch zrobił :)
Ja nadal nie zapisana, ale może dzis w końcu mi się uda dodzwonić jak nie będę zmuszona iść do innego lekarza :/
A do dziewczyn pracujących - kiedy mówicie w pracy o ciąży i czy zamierzacie korzystać ze zwolnienia i w którym m-cu.
Ja sama nie wiem jak to u mnie będzie ... ale myślę, że kiedy praca stanie się dla mnie zbyt męcząca. Jak w czerwcu zaczną się upały to na pewno ...

A powiedziałyście już wszystkim o Fasolinach?
 
Do góry