reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Ja zaczynam się martwić BRAKIEM jakichkolwiek dolegliwości... oprócz lekkiej wrażliwości piersi nie jest mi ani niedobrze, ani nie plamię ani nie jestem jakos specjalnie zmęczona. No dobra, czuję lekkie napięcie w podbrzuszu ale poza tym nic a nic.

No to msdracula dzisiaj obie dowiemy się więcej :)
Naturalnie napiszę jak było :-)
ja też sie pochwalę jak tylko wrócę. Też nie mam żadnych objawów poza piersiami, nawet podbrzusze nie boli, tylko spać nie mogę :baffled: i gotowane jedzenie jakoś zaczyna mi nie podchodzić :sorry2:
A na którą masz wizytę? ja mam na 16.15
 
reklama
Dam znać na pewno.
Ja w sumie najbardziej się denerwuję, że Gin mi powie, że coś jest nie tak... albo, że ten test wprowadził mnie w błąd.
No i chyba bym się trojaczkami nieco przeraziła :) Mam takie schizy bo jeśli naprawdę jestem w ciąży to po cyklu z clo.
 
Cześć dziewczyny! Tak z ciekawości zajrzałam czy istnieje już kolejny wątek wrześniówek... i proszę - jest :-D
Wszystkim Wam gratuluje! Dbajcie o siebie i fasolki :tak:
Ja rodziłam we wrześniu 2009r i jakoś tak pod koniec stycznia ubiegłego roku zaczęłam podejrzewać, że będziemy mieli dzidziusia ;-) Przed Wami cudowny, ale i trochę trudny czas, ale trzymajcie się ciepło i odliczajcie dni do narodzin maleńkiego szczęścia :blink: :happy2:
 
Cześć Dziewczyny! Właśnie wróciłam od lekarza - wg USG termin na 11 września :)
Bardzo się cieszę, to moja pierwsza dzidzia. Mam też wiele obaw i trochę stracha.
Wszystkim Wam Gratuluję!
Razem będzie nam raźniej, tym bardziej że mamy tu doświadczone koleżanki ;)
 
Witam wrześńiówki. Weszłam zobaczyć czy jakiś nowy m-c się pojawił i proszę... miłe zaskoczenie. Nie zamartwiajcie się bo to nic nie da a może tylko pogorszyć sytuację. Bądźcie dobrej myśli, wszystko będzie, a raczej musi być ok. Wiem, że łatwo jest pisać ale gorzej to wszystko znieść. Też przez to przechodziłam, mimo że to moja 3 ciąża. Ciągle czarne myśli miałam, a mąż już ze mną nie wytrzymywał:-(. Trzymam kciuki za was wszystkie i życzę pozytywnego myślenia i żebyście mogły we wrześniu cieszyć się swoimi skarbami tak jak my już zaczynamy:tak:.
 
reklama
dziewczyny za wszystkie trzymam kciuki
tym po wqizytach wielkie gratki
a za te przed wizytą trzymam kciuki:-):-):-)

mnie dzis strasznie mdli od rana,wszystko mi smierdzi,juz 2 razy gadalam z kiblem,i bardzo boli mnie glowa--jak na jeden dzien to za duzo a zaraz jade do pracy:tak:
 
Do góry