reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Hej dziewczyny!!!!!!!!!
Po weekendzie na maxa spędzonym z rodziną:tak: Jestem wykończona przygotowaniami do mojego jutrzejszego wyjazdu do szpitala...
Żegnam się dziewczyny na kilka dni, niestety w szpitalu nie ma internetu, mąż może we wtorek załatwi mi dostęp;-) to się odezwę....
Trzymajcie za mnie kciuki jakiegoś małego nerwa załapałam:-(

Życzę udanych tegotygodniowych wizyt!!!!!!!!!!!!
Trzymajcie się ciężarówki, nie zapominajcie o mnie;-):tak:
 
Hej dziewczyny!!!!!!!!!
Po weekendzie na maxa spędzonym z rodziną:tak: Jestem wykończona przygotowaniami do mojego jutrzejszego wyjazdu do szpitala...
Żegnam się dziewczyny na kilka dni, niestety w szpitalu nie ma internetu, mąż może we wtorek załatwi mi dostęp;-) to się odezwę....
Trzymajcie za mnie kciuki jakiegoś małego nerwa załapałam:-(

Życzę udanych tegotygodniowych wizyt!!!!!!!!!!!!
Trzymajcie się ciężarówki, nie zapominajcie o mnie;-):tak:

Lilu! Oczywiście, że będziemy pamiętać! Zaciskamy mocno kciuki, aby wszystko dobrze poszło! Wracaj do nas szybko!
 
Dziękuję naprawdę Dziewczynki za troskę,ale to się chyba już nie poukłada:-(. Obiecałam sobie,że jeszcze kilka dni nie będę o tym myśleć,ale jak się nie odezwie i jakoś tego nie załagodzi,to podejmę już poważne kroki,żeby to załatwić definitywnie. Pewnych rzeczy po prostu pojąć nie mogę:-:)sorry2:. I chyba nie pozwolę się tak traktować!!! W każdym razie łatwo nie będzie na pewno...

Lilu , całym serduszkiem jestem z Tobą i wracaj szybciutko!!!
Taka ja , zdrówka życzę:-)
Jutro mam wizytę u lekarza, trzymajcie kciuki,żeby zrobił mi usg i potwierdził dziewczynkę;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się od rana. Przede wszystkim powodzenia na dzisiejszych badaniach, Angelus trzymam kciuki za dziewczynkę :)
Lilu trzymaj się, żeby Ci czas w tym szpitalu jak najszybciej zleciał.

Znowu zostałam obudzona o 6 rano... Pogoda narazie dopisuje, mam nadzieję, że tak pozostanie. Miłego dnia życzę
 
A u nas dzis pada be.

Hej dziewczyny!!!!!!!!!
Żegnam się dziewczyny na kilka dni, niestety w szpitalu nie ma internetu, mąż może we wtorek załatwi mi dostęp;-) to się odezwę....
Trzymajcie się ciężarówki, nie zapominajcie o mnie;-):tak:
Kciuki zacisniete, trzymaj sie kochana, korzystaj tam , z tego , ze mozesz odpoczac.
Dziękuję naprawdę Dziewczynki za troskę,ale to się chyba już nie poukłada:-(. Obiecałam sobie,że jeszcze kilka dni nie będę o tym myśleć,ale jak się nie odezwie i jakoś tego nie załagodzi,to podejmę już poważne kroki,żeby to załatwić definitywnie. Pewnych rzeczy po prostu pojąć nie mogę:-:)sorry2:. I chyba nie pozwolę się tak traktować!!! W każdym razie łatwo nie będzie na pewno...

Jutro mam wizytę u lekarza, trzymajcie kciuki,żeby zrobił mi usg i potwierdził dziewczynkę;-)
Wiesz nie rob na razie nic , zostaw to i poczekaj, czas jest czasami najlepszym doradca. Po co masz powiedziec za duzo i potem tego zalowac. Zycze ci , zeby Ci potwierdzil na 200% dziewczynke.
 
Witam się i ja,
dzieć już do szkoły powędrował acz niechętnie bo czuje już wakacje i mu sie nie chce wstawać ;)
Ja zjadłam bułkę i kakao plus witaminki i z głodnym mogę pogadać ;)
U nas z pogodą to chyba dziś burzowo będzie bo tak się zanosi ale przynajmniej nie trzeba będzie na działke jechac podlewać ;) My też w miarę wekend spędziliśmy, fakt że małż pokój malował i ściany zdobił ale w wolnej chwili nad jeziorko skoczyliśmy a wczoraj dzieci nóżki pomoczyły choć ogólnie ludzi było multum a dzieci w wodzie ogrom (myślałam że za wcześnie jeszcze na kąpiele ) ;)

A mój trzeci okruszek wczoraj praktycznie cały dzionek się nie ruszył, zaczął dopiero na wieczórale to wtedy tak dał do wiwatu że 2 godziny ciągiem kopał jak szalony :)

Za wszystkie dziewczyny wizytowe i szpitalne trzymam kciukasy :)
 
dziendberek

boze jak mnie wczoraj zlapalo-bol podbrzusza(caly tez zrobil sie twardy) i mega bol plecow! masakra wzielam nospe to pokims czasie brzuch wrocil do siebie ae te plecy...


Jeszcze raz spytam mamusie alergiczki-wiecie moze ile wapna mozna dzinnie wziasc?


lilu-trzymaj sie ,odpoczywaj ,jak mus to mus


Angelus-tez trzymam kciuki ,zeby sie poukladalo,zwiazek to ciezka praca-dacie rade:)
 
reklama
Mnie gin pozwolil na takie dwie rozpuszczane tablety dziennie. ale starałam sie brac jak najrzadziej. Samo wapno nie powinno Ci zaszkodzic chyba, że jestes jedną z tych ciężarówek które mają kłopoty z żelazem... wtedy nie tyle co zaszkodzi ile po prostu będzie sprawiac, że żelazo z witaminek będzie się słabiej wchłaniac... dlatego nie łącz tych suplementów, bierz ewentualnie w jakims odstepie czasowym:)
U nas dziś niestety pada od rana i coś złośc mi się załączyła na bałagan jaki robi nasza wspollokatorka:( Chyba czeka mnie poważna rozmowa...
Miłego dnia:)
 
Do góry