reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam porannie Brzuchatki. Moje Maleństwo tak mocno kopie, ze muiałam juz wstac. A dzis jedziemy do mojej przyjaciolki ogladac nowy dom, wiec przezywam i spac nie moge. Wczoraj prawie caly dzien na spacerku i w ogrodku u szwagierki spędzilismy, staram sie wykorzystac kazdą słoneczną chwilę.

MIŁEGO USMIECHNIĘTEGO DNIA ŻYCZĘ :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj avalko!!
Ja oczywiście od rana na nogach, 6.30 i mój wewnętrzny budzik tak głośno dzwonił, że musiałam wstac... Jakoś nie umiem dłużej spac... I co tu robic w niedzielę o tej porze? Zjem zaraz jakieś śniadanko i się pomyśli wtedy ;] Miłego dnia
 
dziewczynki lekarz powiedział że to może być np.stan zapalny zębów temu leukocyty sa wysokie....no albo inny stan zapalny...a i przes stan zapalny może wyjść zakażenie a to już zagraża dziecku no to są słowa lekarza ...i pewnie za 2 tyg jak zobaczy wyniki i wyleczę zęby i zobaczymy ten posiew z szyjki to będzie coś wiadomo...

to z krwi te leukocyty nie z moczu ;) pomylilo mi się ,pewnie już z tych nerwów nie myslę :(

owszem we w krwi mogą byc zeby przyczyną leukocytozy,ale to najprosciej powiedziec ze od zebow,po pierwsze sama ciaza jest stanem ktory sprawia ze leukocyty rosną,u mnie w pierwszej ciazy urosly do 18,6mln ,a zeby mialam zdrowe
mysle ze najpierw powinien dac Ci skierowanie na ob lub crp zeby sprawdzic czy nie toczy sie stan zapalny gdzies w organizmie,jesli tak to szukac dalej co to
a zeby powinnas i tak i tak wyleczyc gdyz są potencjalnym zdrodlem zakazenia i do kazdej operacji powinna byc przeprowadzona sanacja zeby wykluczyc jakikolwiek stan zapalny w organizmie

Angelus - nie podejmuj decyzji pod wpływem chwili i emocji! Rozumiem, że się wkurzyłaś, ja też pewnie bym pogoniła cholerę, ale spokojnie - emocje opadną i będzie dobrze ;-)

A ja chciałam ponarzekać - czuję się jak locha, hipopotam. Abu!

Angelus tulaski i mniej stresow

Przyjmiecie dziewczyny jeszcze jedną wrzesniówke do swojego grona??:) Jeśli tak to się polecam:)

witaj i zaparaszamy do pisania

Gosia 112 ogromne gratki ciesze sie ze Ty sie cieszysz ze juz wiesz co nosisz pod serduszkiem i ze jest to chlopiec


dzien dobry
spadam niedlugo na cmentarz potem do kosciolka i na obiad z okazji pierwszej rocznycy slubu mojego malza siostry
wpadne jeszcze wieczorem
a i jutro jade do diabetologa wiec trzymajcie kciuki
 
Dzień dobry :-)
Ale z Was ranne ptaszki, mnie wyrwał ze słodkiego snu bezlitosny budzik. Niestety, dzisiaj jeszcze zajęcia na uczelni, ostatni zjazd w tym semestrze, ale jechac trzeba.
Angelus, rozumiem Twoje rozterki....mnie też zastanawia , jakim tatusiem będzie mój P, jest po trzydziestce i to jego pierwsze dzieciątko, bardzo chciał i chce maluszka, ale czasem jak patrze na niego, to myślę sobie, że będę miała dwoje, a właściwie troje dzieci w domu. Ot, no swiat mu się przestawi o 180 stopni, czy podoła. No wyjścia nie ma ;-) I tego się trzymajmy Angelus, Oni nie są jeszcze całkiem gotowi na takie zmiany w życiu, nam łatwiej bo przez 9 miesięcy poznajemy, czujemy i utożsamiamy się z własnym dzieckiem, które rośnie pod naszym sercem. Im trudniej, co nie znaczy że nie stana na wysokości zadania. Spoko :cool2:
I fakt, szkoda że nie spotkałyśmy się na kawce w Cz-wie, może będzie jeszcze okazja? Ode mnie to tylko 70 km, a może gdzies po środku ? Całe lato przed nami :-)

Dorotko, udanego obiadku dzisiaj :-) I mnóstwa ciepełka słonecznego na dzisiaj i w sercu tez , niech lato zagości. !
 
Witam z ranka, moja rodzinka jeszcze smacznie śpi, ja pranko robię - niestety w niedzielę bo mam całą pralkę i poza kosz wystaje następna porcja. Nie było mnie 3 dni w domku a tu roboty !!! Wczoraj na szybko ogarnęłam pokoje i podłogi, dzis musze skończyć bo wołają o pomstę do nieba :/

Co do samopoczucia też czuję się jak loszka ;) Zwłaszcza że w te upały możemy troszke puchnąć i wtedy nie dość że ruszamy sie jak ślimaki to jeszcze nogi, buzia i dłonie mogą być właśnie spuchnięte :/
A upały dopiero maja nadejść z następnymi dniami teraz to pikuś :/
 
Dziendoberek z rana , u nas znowu upal
Witam wieczornie!
Nastrój mi tylko psuje P. Nie wiem,może my nie powinniśmy być ze sobą???:zawstydzona/y::-(
Ci Faceci! Sa gorsi od dzieci, a najgorsze, ze to czesto oni maja humorki a nie my.
Zgadzam się z Dagną!

Witaj w klubie! Też wolę na siebie nie patrzeć w lustro! Boję się nawet spotkania ze znajomymi z powodu swojego wyglądu!
Oh jak ja nie cierpie lustra!!!!!! A dzis ide na urodzinki do kolezanki i nie wiem w co sie ubiore.

Przyjmiecie dziewczyny jeszcze jedną wrzesniówke do swojego grona??:) Jeśli tak to się polecam:)
Witamy i zapraszamy napisz cos wiecej o sobie.

a i jutro jade do diabetologa wiec trzymajcie kciuki
Kciuki zacisniete mocno!
 
Angelus - tak sobie myślę, że jak się człowiek uniesie, wkurzy to mówi czasami rzeczy, których w normalnym stanie emocjonalnym by nie powiedział i tak jest pewnie z Twoim chłopem. To, że powiedział, że z Tobą nie wytrzyma i, ze chyba nie możecie ze sobą być to na pewno emocje a nie to, co w danej chwili naprawdę myślał! Fajna z Ciebie babka - pomyśl obiektywnie - jak mógłby nie chcieć z Tobą być? ;-)I głowa do góry, cyc i biust do przodu (u mnie brzuch również na boki ;-)) - dzisiaj jest nowy dzień i na pewno lepszy niż wczorajszy!

Ja wstałam rano w lepszym humorze, może mi się zepsuje jak wyskoczę z piżamy i będę się musiała zaraz w coś wbić, ale postanowiłam nie marudzić. U mnie to jest tak, ze szalenie mi się podobają kobiety w ciąży, nawet takie z super dodatkowymi kilogramami a sama siebie nie akceptuje.
 
Cze kochani!
Wlasnie sniadanko zjedzone nalesniczki z srem i smietanka,i popijam herbatke,a pozniej chyba mala kaweczke sobie walne.U nas jak narazie ladnie i fajnie to w domu czlowiek siedziec nei bedzie musial hehe:)
Milej niedzieli mamusie!

 
reklama
Miło mi, że moge się u Was rozgościc, postaram się ponadrabiać wcześniejsze posty by byc w miare na bieżąco:)
O mnie-latek 24, w pierwszej ciąży, poznanianka, terminek na 23 wrzesnia i będzie córeczka:) lekarz mowi że duza bo tydzien temu miała 810g i dłuuuugie nogi:)
Angelus nie jestem za bardzo w temacie ale ci powiem, że i u mnie ostatnio było podobnie, tez usłyszałam coś podobnego i jak dziewczyny mówią bylo to pod wpływem emocji. Nie chce jeszcze zapeszać że wszystko wróciło do normy ale bardzo staram sie by tak było. Nie wiem jak Tobie ale mnie szaleją totalnie hormony i wiem, że ciężko sie ze mną dogadać:( U kobiety podobno tez jest inaczej, czujesz w sobie dzidzie itd a faceci tego nie odczuwają i mają z psychologicznego punktu widzenia taki właśnie problem że wymaga sie od nich od razu bycia tatusiem a oni tego mogą po prostu nie czuc:( A przynajmniej sie zapominac... Na pewno temu Twojemu też pusciły nerwy i wszystko wróci do normy jak sobie spokojnie pogadacie:)

Miłego dnia:)
 
Do góry