reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

witam :)
my po wizycie...malutka nadal dziewuszką zostaje hehe ;) rozwija się prawidłowo ale jestem załamana bo mam bardzo wysokie leukocyty :( pobrał mi gin posiew z szyjki i koniecznie od poniedziałku zaliczam dentyste no bo strasznie zaniedbałam zęby ajjjjjj ale ja głupia teraz boje sie o dziecko :( jest mi smutno i przepraszam że nie odniosę się do waszych postów bo nie czytałam nawet....
dostałam znowu wielką torbę ciuszków dla niuni tym razem uniwersalne :) bo ostatnio dała cała torbe różowych :) no i jeszcze ze 2 wielkie siaty ma dla mnie :) moja niuinia mało aktywna ale gin powiedział że ruchy ma w porządku poprostu tak się układa że nie czuć....
robię pomidorówke bo nie mam na nic koncepcji na obiad ...
 
reklama
Cześć dziewczyny!
U nas nareszcie też pieknie! Już po pysznym obiedzie i chyba też wybiore sie na spacer!

Beniaminka! Fajnie, że jesteś! Jak ty to robisz z tą wagą? Ale chyba głodna nie jesteś! Też bym tak chciała!

Pysia! Dzielna jesteś z tym malowaniem łóżeczka! Też może bede musiała to robić! Mam nadzieje, że twoje foty bedą natchnieniem dla mnie!

witam :)
my po wizycie...malutka nadal dziewuszką zostaje hehe ;) rozwija się prawidłowo ale jestem załamana bo mam bardzo wysokie leukocyty :( pobrał mi gin posiew z szyjki i koniecznie od poniedziałku zaliczam dentyste no bo strasznie zaniedbałam zęby ajjjjjj ale ja głupia teraz boje sie o dziecko :( jest mi smutno i przepraszam że nie odniosę się do waszych postów bo nie czytałam nawet....
dostałam znowu wielką torbę ciuszków dla niuni tym razem uniwersalne :) bo ostatnio dała cała torbe różowych :) no i jeszcze ze 2 wielkie siaty ma dla mnie :) moja niuinia mało aktywna ale gin powiedział że ruchy ma w porządku poprostu tak się układa że nie czuć....
robię pomidorówke bo nie mam na nic koncepcji na obiad ...
Beti! Najważniejsze, że z dzieckiem wszystko dobrze! A te leukocyty to w moczu czy w posiewie z szyjki? I czy gin coś ci na to dał? Nie załamuj sie! Bedzie dobrze!
 
ritka to w moczu :( dzis dopiero zrobil posiew z szyjki i kazał mykac do lekarza bardzo szybko zrobic zęby powtórzyc badania na dzien przed nastepną wizytą czyli za 2 tyg .... powiedział że moze wyjsc z tego jakies zakażenie a to juz za
graża dziecku :(

a nie dał nic bo powiedzial ze musze pierw isc do dentysty zobaczyc czy to nie od zebow
 
ritka to w moczu :( dzis dopiero zrobil posiew z szyjki i kazał mykac do lekarza bardzo szybko zrobic zęby powtórzyc badania na dzien przed nastepną wizytą czyli za 2 tyg .... powiedział że moze wyjsc z tego jakies zakażenie a to juz za
graża dziecku :(

a nie dał nic bo powiedzial ze musze pierw isc do dentysty zobaczyc czy to nie od zebow

Nie wiedziałam, że nie leczone zeby mogą mieć taki wpływ na mocz! Jestem przerażona!
Jak w poprzedniej ciąży miałam leukocyty to robiłam posiew moczu! I brałam urosept, a potem furagin. No nic, musisz wyleczyć zeby i może faktycznie bedzie lepiej!
 
ritka to w moczu :( dzis dopiero zrobil posiew z szyjki i kazał mykac do lekarza bardzo szybko zrobic zęby powtórzyc badania na dzien przed nastepną wizytą czyli za 2 tyg .... powiedział że moze wyjsc z tego jakies zakażenie a to juz za
graża dziecku :(

a nie dał nic bo powiedzial ze musze pierw isc do dentysty zobaczyc czy to nie od zebow

po pierwsze gratki wizyty

a co do leukocytow w moczu to napewno nie od zebow,chociaz proponuje je poleczyc bo jeszcze bardziej niestety moga sie sypac

ja w poprzedniej ciazy doszlam do 18,6mln we krwi czyli prawie 2 razy niz norma--to w ciazy normalnie ze rosna
 
Ja się witam po pracowitym dniu.
Posprzątałam mieszkanie, ugotowalam obiad i 2 gęste zupy do zamrożenia dla Daniela, byliśmy na spacerku,wyprałam wózek i padam na pyszczek. Najchętniej poszłabym spać.
Wczoraj bylam na wizycie. I w końcu znam pleć na 100% :) CHŁOPIEC :) Cieszę się ale w pierwszej chwili byłam zawiedziona bo bardzo chciałam mieć parkę ale jednak najważniejsze żeby było zdrowe i urodziło się o czasie. Szyjka jest długa, mocno trzyma wszystko jest ok choć skurcze nadal się zdarzają. Ginka idzie na urlop za tydzien i wróci 23 więc wrazie gdyby skórczy było więcej to mam wykupić Fenoterol i Isoptin (czy jakoś tak)Nie odezwałam się wcześniej bo z M. się pokłóciłam i miałam humor do niczego.

Ritka - dzieki:) wiesz...jak będzie drugie dziecko to siłą rzeczy będę Danielowi poświęcać mniej czasu niż dotychczas. Wiem, że jeżeli teraz nie podejmę konkretnych kroków to będzie mi ciężko. Powiem ci, że ta druga metoda nie jest taka zła. Dziś rano miałam okazję sprawdzić reakcje Danielka i nie było tak źle. Wprawdzie nie zostawilam go samego z placzem bo byłam obok i próbowałam go uspokoić nie tuląc go a nawet nie dotykając. Chwilę popłakał, pomarudził ale uspokoił się i podszedł do mnie sam się przytulić...juz na spokojnie. Myślę że Danielek nie poczuł się nie kochany a może nawet zrozumiał że takie wymuszanie jest złe, że na mnie już nie działa.

A co do wyprawki to ja mam bardzo mało. Wszystko wydałam siostrą bo u nas wszystko krąży. Dla dziewczynki miałabym większość (bo wszystko różowe) Musze z nimi pogadać i się zorientować. Narazie mam łóżeczko, śpiworek, skarpetki, kołderki, prześcieradła, przewijak. Czyli niewiele. Butelki, pieluchy tetrowe,czapeczki, smoczki,rożek,gruszkę,termos, ręcznik kupuje na allegro bo wychodzi taniej.

Dagna - ja też nie mogę patrzeć na swoją bladą skórę. Zawsze lubiłam się opalać. A latem zawsze obowiązkowo malowałam paznokcie u nóg.to sobie mogę odpuścić ale wiecie czego najbardziej będzie mi brak? Pływania w jeziorze:(
 
Gosiu! Super, że na wizycie wszystko ok! O dziewczynke postaracie sie nastepnym razem!:-)
No i że z synusiem sie wszystko udaje! Musisz tylko być konsekwentna! Powodzenia dla ciebie!

Dorotka! Też mi sie wydawało, że leukocyty nie mają za wiele wspólnego z zebami. Ale ja sie na tym nie znam!
 
Gosiu! Super, że na wizycie wszystko ok! O dziewczynke postaracie sie nastepnym razem!:-)
No i że z synusiem sie wszystko udaje! Musisz tylko być konsekwentna! Powodzenia dla ciebie!

Dorotka! Też mi sie wydawało, że leukocyty nie mają za wiele wspólnego z zebami. Ale ja sie na tym nie znam!


dziewczynki lekarz powiedział że to może być np.stan zapalny zębów temu leukocyty sa wysokie....no albo inny stan zapalny...a i przes stan zapalny może wyjść zakażenie a to już zagraża dziecku no to są słowa lekarza ...i pewnie za 2 tyg jak zobaczy wyniki i wyleczę zęby i zobaczymy ten posiew z szyjki to będzie coś wiadomo...

to z krwi te leukocyty nie z moczu ;) pomylilo mi się ,pewnie już z tych nerwów nie myslę :(
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki lekarz powiedział że to może być np.stan zapalny zębów temu leukocyty sa wysokie....no albo inny stan zapalny...a i przes stan zapalny może wyjść zakażenie a to już zagraża dziecku no to są słowa lekarza ...i pewnie za 2 tyg jak zobaczy wyniki i wyleczę zęby i zobaczymy ten posiew z szyjki to będzie coś wiadomo...

to z krwi te leukocyty nie z moczu ;) pomylilo mi się ,pewnie już z tych nerwów nie myslę :(

Najważniejsze Beti, żeby nastepne wyniki były lepsze! A zęby przyda się wyleczyć tak czy siak! Ja też muszę się udać z moją ósemką!
Trzymam kciuki za lepsze wyniki!
 
reklama
Witam,
jestem studentką Wydziału Psychologii UW i chciałam zwrócić się z serdeczną prośbą do wszystkich Pań spodziewających się dziecka o wypełnienie ankiety do mojej pracy magisterskiej. Ankieta dotyczy myśli i uczuć, jakie towarzyszą kobietom w ciąży, jest niedługa i, mam nadzieję, przyjemna :)

Przyszłe mamy, które chciałyby mi pomóc, bardzo proszę o kontakt pod adresem magisterska@interia.eu - prześlę wówczas ankietę.

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość za wtrącenie się do wątku. I oczywiście zapraszam do kontaktu, każde zgłoszenie jest dla mnie nieocenioną pomocą:)
 
Do góry