reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam, ja dziś na przemian jem i śpię lub leżę, ciągle mi niedobrze, lepiej jest tylko gdzieś na godzinkę jak cos zjem. Właśnie wszamałam musli z mleczkiem. Ale to już na dziś koniec jedzenie. Mam zero ruchu bo dosłownie nie mam siły. A jak sobie pomyślę że jutro wracać czas do pracy to płakać mi się chce. Nie wiem jak z tymi mdłościami i sennością wytrzymam.

Co do nacięcia krocza, w 1 ciąży miałam nacinane a w 2 ciąży już nie ale jakiegoś większego dyskomfortu nie czułam po porodzie. I córka też 3770 g. No ale to zależy od tego który to poród, u nas standardowo przy pierwszym nacinają ;) Teraz może też mi sie uda bez nacięcia i mam nadzieję że poród też godzinkę mi zajmie :)
no to ja juz nie wiem od czego to zależy,no fakt jest taki ze każda z nas jest inna,ja przy pierwszym porodzie byłam nacinana a już przy drugim nie i napewno przy trzecim porodzie będe żądała nacięcia,wiecie po tych moich przejściach juz nie zaryzykuje:-)
twój poród trwał tylko godzinke?:szok:
ja też bym tak chciała:tak:
 
reklama
Ja miałam nacinane krocze przy pierwszym dziecku urodziło się z wagą 3,490kg oraz przy drugim dziecku urodziło się z wagą 4 kg ale po drugim nacięciu jakoś mnie licho pozszywali bo do tej pory czuje ból podczas serduchowania :wściekła/y:
Normalnie nie mam dziś sił. Rano kłótnia z mamą, która ma chyba zespół napięcia przedmiesiączkowego brrr
jeść mi się nie chce zjadłam dziś 3 kawałeczki chleba jabłko i wypiłam pół dużego soku owocowo warzywnego :-( nie mam na nic siły
 
Hej dziewczyny sorki że ja tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale mam problem i chciałam Was prosić o pomoc. Babka ze szpitala zaleciła mi badanie beta HCG i mam pytanie czy to mogę zrobić w przychodni, czy gdzie? Bo jak się zapytałam to mi tylko powiedziała że to się robi z krwi. No i jeszcze jak długo się czeka na wynik. Czy dowiem się od razu czy muszę czekać na wynik.
Z góry Wam dziękuję za odpowiedź.
 
Hej dziewczyny sorki że ja tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale mam problem i chciałam Was prosić o pomoc. Babka ze szpitala zaleciła mi badanie beta HCG i mam pytanie czy to mogę zrobić w przychodni, czy gdzie? Bo jak się zapytałam to mi tylko powiedziała że to się robi z krwi. No i jeszcze jak długo się czeka na wynik. Czy dowiem się od razu czy muszę czekać na wynik.
Z góry Wam dziękuję za odpowiedź.

bete zrobisz w każdym laboratorium, gdzie pobierają krew mówisz że chodzi ci o badanie beta HCG płacisz ok 35zł i po paru godzinach idziesz po wynik:-)
 
Może być badanie jakościowe (wykrywające tylko, czy w ogóle jest ten hormon we krwi) i ilościowe, które określa tydzień ciąży i przy powtarzaniu czy jest dobry przyrost.
Lepiej więc powiedz, że to ma być betaHCG ilościowe, żeby nie było niedomówień (jak ja poszłam pierwszy raz, to mnie się pytały babki na recepcji, czy to ma być z moczu!!!).
Co do czekania na wynik to w niektórych labach jest po kilku godzinach, ja robiąc rano miałam dopiero następnego dnia po południu :baffled: stolica, hehehe :sorry2:

Aha, i ja płaciłam 50 zł za jedną betę plus 7 zł za pobranie krwi :szok:

My dziś pojechaliśmy po zakupy, zachciało mi się jeść, zjadłam frytki w macu i teraz umieram.... bleee........
 
dobry wieczor:tak:

mnie mdlosci powoli sie konczą , ale i tak wszystkiego jeszcze nie moge zjesc:tak:
zimno jak diabli ,juz mam dosc tej zimy:tak:

a co do porodu to popekalam,nacieli mnie i urodzilam

milego wieczoru dziewczyny:-):-)
 
reklama
Mnie też od 3 dni atakują mdłości... a tak się cieszyłam że tym razem ich niema ;-)
Jestem non stop głodna a jak zjem to mnie muli, w nocy jak się przebudzę z bólu piersi to tez mi niedobrze.. rano też ohhh... ale tak w sumie to cieszy mnie to :-)
dzidziuś rośnie i wszystko się tam zmienia i szykuje na jego przyszłe większe rozmiary :tak:


Ja też ostatnio zjadłam mandarynki z bita śmietaną... pychotka!! a potem śledzie z cebulką :szok::tak::-D
No ale w tym stanie możemy wszystko co nie???
 
Do góry