reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
A ja mam ochote na jakis deser z bita smietaną, wsumie juz chodzi za mna od kilku dni:-D
oooo ja jużtruskawy rozmrażam:tak::tak::tak:
A co do nacięcia ja jestem przeciw, bo kto lubi mieć porozcinane ciało. Udało mi się urodzić bez nacięcia ale też pewnie dlatego że mały ważył 1600. Jednak mimo wszystko jak trzeba ciąć to trzeba. Dobrzeże udało Ci się wrócić do formy:tak::tak::tak:
A ja też chciałam dodatkowy suwak z pregnology ale mi się nie mieści:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Kerna spróbuj pobrać kod dla tej mniejszej rozdzielczości (masz do wyboru dwie) a jak nie wejdzie to moze któryś z tych co juz masz suwaków musisz zmniejszyć lub usunąć
 
wiesz co innego jest urodzić 1600 a co innego 3740 ,mi moja gina powiedziała ze moje mięśnie sa tak potrzaskane jak schab na kotlety,ze przy takiej wadze dziecka jest to nie do przyjecia:tak: ale co lekarz to inne twierdzenie:-)
 
no właśnie dlatego ja się aż tak nie dziwę, że mnie nie nacinali. a co do suwaka to nawet jak jeden tylko zostawiłam to i tak nie chce wejśc żaden:dry::dry:
 
reklama
Witam, ja dziś na przemian jem i śpię lub leżę, ciągle mi niedobrze, lepiej jest tylko gdzieś na godzinkę jak cos zjem. Właśnie wszamałam musli z mleczkiem. Ale to już na dziś koniec jedzenie. Mam zero ruchu bo dosłownie nie mam siły. A jak sobie pomyślę że jutro wracać czas do pracy to płakać mi się chce. Nie wiem jak z tymi mdłościami i sennością wytrzymam.

Co do nacięcia krocza, w 1 ciąży miałam nacinane a w 2 ciąży już nie ale jakiegoś większego dyskomfortu nie czułam po porodzie. I córka też 3770 g. No ale to zależy od tego który to poród, u nas standardowo przy pierwszym nacinają ;) Teraz może też mi sie uda bez nacięcia i mam nadzieję że poród też godzinkę mi zajmie :)
 
Do góry