reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Juz sie nie moge doczekac:tak:
Ale z drugiej strony diwne to bedzie o zawsze miala mplaski brzuch (no moze procz okresu otylosci)
Ale w momentach gdy dbalam siebie i pilnowalam wlasciwej wagi to plasciutko zawsze bylo...

Narazie to sie modle zeby wszystko dobrze bylo i zeby na nastepnej wizycie lekarz byl w stanie powiedziec mi dobre informacje..
Z drugiej strony dlaczego mialo by byc zle;-)?
Przeciez tylu znajomym dookola mimo ze wpadli to bez problemow uropdzilo sie zdrowe dzieciatko.
Nam sie udalo w pierwszym cyklu, mam szerokie biodra wiec predyspozyzje naturalne sa:tak:
 
reklama
ja w pierwszej ciąży rozpaczałam ze jestem w zaawansowanej ciąży zimą i nikt nie widzi mojego brzuszka :blink: więc teraz będę go dumnie eksponować, mam tylko nadzieję, ze nie będę wielka jak wieloryb :szok:
 
Ja najlepiej to nawet teraz przerzuciłabym się na legginsy, bo w spodniach to się nie mogę dopiąć. :nerd:
Stanik też już powoli ciasnawy. :szok: Normalnie coraz bardziej tyje i się powiększam, a to dopiero początek. :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja jak tak dłużej bede jadła jak jem to napewno będe wyglądac jak małe wielorybiątko:-) ale mam nadzieje ze juz po wszystkim szybko wróce do formy;-)
 
Dziewczynki uciekam bo jakos literki mi sie zamazuja przed oczami:-(

Milego wieczorku zycze;-)
Mnie jutro jeszcze przedd praca latanie do weterynarza czeka.
Nawet disiaj bylam tam z psiakiem bo cale ocko ma pod ropa:baffled:
 
ja jak tak dłużej bede jadła jak jem to napewno będe wyglądac jak małe wielorybiątko:-) ale mam nadzieje ze juz po wszystkim szybko wróce do formy;-)

Mi zazwyczaj wszystko idzie w brzuszek. Więc na początku tyje i tyje, a potem reszta przelewa się na brzuch. :tak:
Chociaż wiadomo, nie będę wyjątkowo szczupła. ;-):-D
 
reklama
mój M już mi dokucza ze jak tak dalej pójdzie to będe musiała sobie nowe łóżko sprezentować bo na jednym sie nie pomieścimy:-D jak narazie też mi tylko brzuszek rośnie a co będzie dalej zobaczymy:szok: teraz waze 62kg
 
Do góry