reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

A ja pomimo faktycznie ostrych mdłości przez prawie cały czas, miałam dziś w nocy pierwszą okazję nie wytrzymać i wstać z łóżka do lodówki :-p o wpół do czwartej w nocy po prostu musiałam coś zjeść... fasola głośno krzyczała, że nie zaczeka do rana... :-D
 
reklama
magi oczywiscie mieć gina który jest ordynatorem w szpitalu to juz pół sukcesu,wiadomo ze poprowadzi cie do końca a może i nawet przy porodzie będzie ,ja mam rewelacyjną ginke ale jest ona już na emeryturze i nie pracuje w rzadnym szitalu,także też o tym myśle aby poszukać sobie jakiegos mądrego do kórego chodziłabym prywatnie aby tylko w razie porodu było wszystko oki;-)
 
A ja pomimo faktycznie ostrych mdłości przez prawie cały czas, miałam dziś w nocy pierwszą okazję nie wytrzymać i wstać z łóżka do lodówki :-p o wpół do czwartej w nocy po prostu musiałam coś zjeść... fasola głośno krzyczała, że nie zaczeka do rana... :-D
ja tak miałam w trzech pierwszych tygodniach teraz ten nocny głód zaniknął,
ale za to w dzień mam takie dziwne napady apetytu ze ho ho:szok:
w spodniach w których chodziłam na codzień już sie niestety nie mieszcze w pasie,
niby waga mi spadła ale brzuszek sie znacznie zaokrąglił:-D
 
Karolina84 w naszym szpitalu jest tak ze rzadko przy porodzie jest ten lekarz który Cie prowadzi przez ciąże, chyba ze ma akurat dyzur. Ale panie połozne i pielęgniarki, które są przy porodzie sa wszystkie super z tego co słyszałam, wiec obawy nie mam.Teraz wazne zeby ciąza była dobrą i fachową opieką:tak:
 
Karolina84 w naszym szpitalu jest tak ze rzadko przy porodzie jest ten lekarz który Cie prowadzi przez ciąże, chyba ze ma akurat dyzur. Ale panie połozne i pielęgniarki, które są przy porodzie sa wszystkie super z tego co słyszałam, wiec obawy nie mam.Teraz wazne zeby ciąza była dobrą i fachową opieką:tak:
u nas też tak jest ze lekarz nawet nie może byc przy porodzie gdy nie ma dyżuru,ale wiadomo ze jak dostanie coś w prezencie to zawsze sie znajdzie wyjście z sytuacji, wnioskuje tak poniewaz moja koleżanka rodziła w grudniu i tak też ta sprawe załatwiła,ale w gruncie rzeczy to przecież najważniejszą role przy porodzie pełnią położne wiec po co kase wydawac na wizyty prywatne jak mam super ginke na kase chorych,musze sie nad tym głęboko zastanowić:tak:;-)
 
ja przy drugim porodzie położne miałam super ale skrzywdzili mnie strasznie ponieważ namówili mnie na poród bez nacięcia,mi sie wydawało ze super nie bede musiała być i szyta itp.tłumaczyli mi ze sie wszstko tak pięknie przygotowało do porodu ze dziecko wyjdzie bez problemu nawet jak nie będą mnie nacinac,ja sie ucieszyłam,rzeczywiście po porodzie super chodziłam i siadałam juz normalnie po kilku godzinach,ale moja męka zaczeła sie kilka miesięcy po porodzie jak zaczęliśmy sie z mezem kochć,to była poprostu tragedia ,ja miałam wszystko w środu tak lużne ze stosunek wogóle mi nie sprawiał przyjemnosci poprostu nic nie czułam,byłam totalnie załamana,gdy tylko dochodziło do sexu miedzy nami to ja płakałam ,płakałam i płakałam. gdy moja ginka to wszystko zobaczyła była zdruzgotana,stwierdził ze powinnam ich oskarżyć,ale cóz zaleciła mi ćwiczenie miesni kegla, doiero wszystko wróciło do normy po dobrym roku,także położna była szcześliwa i usatysfakcjonowana bo odebrać poród bęz nacięcia to jest coś,ale z kolei dla mnie w tamtym czasie całe życie straciło sens,wiec dziewczyny uwazajcie i nie dajcie sie namówić:-)
 
reklama
dziewczyny gdzie sie wkleja ten kod suwaczka żeby widniał przy każdej mojej wypowiedzi? męcze sie i męcze i uznałam ze lepiej sie zapytać:-)taki ze mnie komputerowiec:baffled:
 
Do góry