reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Ja jeszcze chciałabym wrócić do naszych wczorajszych pogaduszek na temat CC. Widzę że prawie wszystkie jesteście przeciwko, ja jednak nadal podczymuje swoje zdanie..
Jak wspomnę te moje bóle krzyżowe, myślałam że kręgosłup mi wyrwie..
Bolało przeogromnie, nie moglam skoncentrować się na parciu bo rozrywało mi kręgi, a jeszcze położna kazała mi leżeć bokiem - boże tragedia:szok: Gdyby nie to to pewnie inaczej wszystko by się potoczyło. Niestety u nas bole krzyżowe są chyba rodzinne bo każda z naszego rodu je ma.. :tak::-)
Moj G. często robi cesarkę swoim pacjentkom i jest w tym naprawdę dobry. Znieczulenie mialam w kregoslup bylam przytomna, a po cesarce owszem bolalo, jeden dzien chodzilam zgieta , a potem juz bylo oki, po tygodniu mylam podlogi na kolanach itd.. wszyscy byli zdziwieni moja forma po cesarce, blizny nie widac prawie wogóle, jest niziutko i zasłaniają ją majtki.
Z laktacją niemiałam też żadnych problemów, także jak zaczęliśmy cucusiować w szpitalu tak skończyliśmy jak Hubi miał 1,5 roczku.
Nie uważam oczywiście że ten poród jast lepszy a tamten gorszy, ja poprostu wolałabym w ten sam sposób urodzić kolejne dziecko. :tak:;-)​
 
reklama
Zgłaszam się z mega mdłościami..bleeee.....od wczoraj popołudniu tak mnie wzięło i masakra. cały czas jestem głodna i non stop mdłości. Nic mi się nie chce i mogę sobie pozwolić na leniuchowanie bo M jest, ale dzis w nocy wyjeżdża i cały tydzień będę zdana na siebie:-( Jakoś muszę dać rade....
 
dziewczyny a ja mam pytanko czy macie jakiś sprawdzony przepis na babke z majonezem?
wiem ze to nie ten wątek ale może któras jednak coś mi podpowie:-)
w necie jest pełno przepisów ale chciałabym aby wyszła :-D
napewno zdziwione jesteście ze takie pytanie padło na tym forum ale cóż:-D
 
Mój nawet by i coś ugotował, ale on nigdy nie ma pomysłu:baffled::baffled::baffled: pojechał teraz do sklepu z bejbesem więc mam chwikę:tak: Gotuję na szybko pomidorówkę bo na samą myśl o innych potrawach to odechciewa mi się wszsytkiego. Tak było fajnie a od wczoraj katastrofa..ale póki co i tak jest o niebo lepiej niż w pierwszej ciaży:tak: A z babką nie pomogę:no: nigdy nie jadłam:no:
mielone mmmmmmmmoże to i dobry pomysł??:confused::happy2:
 
i tez tak zrobie ,to ja powinnam wypoczywać a nie przy garach latać;-) dobrze ze nie mam mdłosci :-)bo to by dopiero był problem,byśmy z dziewczynkami z głodu umarły:-)
 
Karolina no możesz odetchnąć z ulgą:tak: Ja mdłości jeszcze do zniesienia, ale jak się pogorszy to co moje bejbe będzie jeść:confused::confused::confused::confused: kurcze... Ja dzis się lenię cały dzień a M zabawia Małego i sprząta, gary myje...:-)
 
reklama
Witam niedzielnie:-), mi tez mdłości zdażają sie coraz częsciej blee:-(Wczoraj miałam ochote na pomidorową która potem zrobiłam i owszem zjadlam ale potem takie mdlości mialam ze ho ho. Dziś tez juz głodna byłam więć wczesniej jak zwykle zrobilam obiadek no i cholerka znowu po- mdlości!:szok::szok::szok: No i boje sie ze to chyba początek:zawstydzona/y:;-) No ale cóż , dla dzidzi zniose wszystko:-):happy2:

I postanowiłam wybrac gina, bo ta u której byłam nie zrobiła na mnie dobrego wrazenia. Wybrałam Pana gina, który w sumie jest ordynatorem w szpitalu i wiem ze wrazie co to moze duzo i nie bedzie problemu .
 
Do góry