reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Myszka trzymaj sie kochana. Moja sis w poprzedniej ciązy brała fenoterol. Wiec jak lekarz zalecił brać, to ja bym brała.
Pati
gratki udanej wizyty
Pysia zycze powodzenia na jutrzejszej rozprawie
Korba fajnie, że wróciłaś:-)
Beti nie pomoge. Ale może teraz miałabyś środek cyklu!?

Ja juz gotowa do łóżeczka, ale nie wiem, czy zasne, bo w dzionek sobie drzemke zrobiłam:-)
 
reklama
beti-sluz nie ma prawa leciec,saczyc sie,moze byc go duzo ale...az tyle,:eek:
wiec moe wyslij meza do apteki po specjalne wkladki ktore pokazuja czy to sluz czy wody sie sacza, sa w kazdej aptece.;-)

jezeli do jutra bedzie tak sie saczyc przejechalabym sie na twoim miejscu do lekarza;-)
nie ma zartow, uplawy to wilotne, moke wkladki ale nie tak,ze az cieknie:zawstydzona/y:
wlaasnie docyztalam,ze twoj jest lepki i cignacy =tzn wszytko oki,po prostu masz wiglotny dzien:)))
 
beti-sluz nie ma prawa leciec,saczyc sie,moze byc go duzo ale...az tyle,:eek:
wiec moe wyslij meza do apteki po specjalne wkladki ktore pokazuja czy to sluz czy wody sie sacza, sa w kazdej aptece.;-)

jezeli do jutra bedzie tak sie saczyc przejechalabym sie na twoim miejscu do lekarza;-)
nie ma zartow, uplawy to wilotne, moke wkladki ale nie tak,ze az cieknie:zawstydzona/y:
wlaasnie docyztalam,ze twoj jest lepki i cignacy =tzn wszytko oki,po prostu masz wiglotny dzien:)))

ja mam go troszke więcej ale nie zeby mi po nogach leciał haha :) to nie sa napewno wody ale ja taka panikara że szok jestem ;)
i na dodatek ciągnie mnie po lewej stronie w pachwinach aj jak nie jedno to grugie..
 
no ja dzis tez bylam na zwiadzie :) ale obiecalam mojemu ,ze nic nie kupie i poczekam do jutra (bardzo liczymy ze nasze male wkoncu sie przedstawi ), wiec z bolem serca bez skarpetek wyszlam :) Tez patrzylam na pieluchy , skarpetki i ten termometr. Ale wlasnie nie wiem czy ten termometr to dobry zakup bedzie ,zastanawialismy sie nad takim ale nie znamy sie za bardzo i nie wiemy czy to np.jakis bubel nie bedzie.
Ja kupiłam ten termometr, bo jak sprawdziłam ceny na Allegro, to jest o wiele tańszy. Mój mąż właśnie od godziny się nim zajmuje. Ustawia wszystko i sprawdza jak działa. Jest skomplikowany dosyć. Kupiłam go, bo jak moja Ania była w styczniu chora, to strasznie Mnie prosiła, żebym nie mierzyła jej temperatury w pupie. Pod pachą nie potrafię jej dokładnie zmierzyć, paskowy na czoło wskazuje tak orientacyjnie, więc mam nadzieję, że ten trochę mi pomoże. Mierzy się temperaturę w uchu, na czole wskazuje orientacyjnie powierzchniową temperaturę i pisze, że najlepiej mierzyć w uchu. Wskazuje datę, godzinę, pozwala mierzyć temperaturę pomieszczenia i cieczy, np. butelki z mlekiem. Jak się sprawdzi, to zobaczę dopiero w praktyce.

Kupiłam też śpiworek, Ania długo spała w śpiworkach więc mam nadzieję, że tym razem też mi się przydadzą. Pojechałam dopiero wieczorem do Lidla i musiałam odwiedzić aż trzy sklepy, bo w pierwszym już nic nie było. Dopiero w tym ostatnim było jeszcze parę rzeczy.
 
dobry wieczór;-)

dorotka..gratuluje dorodnej Córci:-))

chciałam zameldować ze po dzisiejszym połówkowym wszystko si;-)
maleńka machała do nas łapkami,
wszystkie narządy posprawdzane
i ogólnie mega banan na buzi:-)
Córeńka moja waży 544 gr

buziolki

gratulacje

W szkole rodzenia było extra.
Położna przypadła do gustu mojemu T.
Było kameralnie 5 par więc spoko.
Dostaliśmy 3 reklamówki gadżetów.
Książeczki, gazety, próbki chusteczek, oliwek, płynów do kąpieli, kremów dla mam, i dla dzieci no i maszynka jednorazowa wilkinsona dla taty :)
Powiem wam,że warto było pójść, dwie godzinki zleciały raz dwa.Pani Basia teoria jechała a ja jako jedyna wieloródka jechałam z praktyka co do tego jak wyglądał poród, ile trwał i gdzie się odbywał.
Myśle,że to cenne dla przyszłych rodziców wiadomo położna klepie to co ja w szkole uczyli trochę z praktyki w szpitalu, a ja taka weteranka porodów to opowiadam to co sama przeżyłam.
Laski zrobiły oczy jak się dowiedziały,że przy 2 porodzie wody mi odeszły na 2 dni przed akcja porodowa hihi
Myślały, że tak jak w książkach wody odejdą przyjdą skurcze i hop siup urodzimy a to zonk.:-DNic mykam się wykąpać, zjeść cosik i zagłębiam się w moje ciążowe lektury przed jutrzejszym stresem na sali sądowej:)
Jutro już o 9 mam pociąg w domku będę koło 16-17.
Miłej nocy brzuchatki

Pysia super ze Ci sie podobalo

dziewczynki kurde mam problem leci mi śluz taki jakby płodny taki ciągnący i trochę jego jest...co to może być cos złego? bo powoli sie zaczynam martwic..

ja uzywam zwyklych wkladek i są wilgotne,zreszta nietylko one bo i majtki tez,
po usg ilosc wod prawiedlowa--wiec to chyba norma ze jest bardziej wilgotno
a co do takiego gluta to tez co ktorys dzien troszke mi wychodzi
a zwlaszcza rano po przytulanku wieczornym
ale jesli sie niepokoisz to kup te wkladki jak Anja napisala


spadam do pracy
milego dnia
 
Też witam się z rana :)
Moja córka od czwartej nie spała i teraz sobie usnęła - normalnie ręce opadają, oj jak pójdzie do przedszkola to już se nie pośpi ;)
A ja chyba zaczynam puchnąć co bardzo mnie martwi bo waga np w ciągu jednego dnia o 2 kg skoczyła a to raczej niemożliwe :/ Mam nadzieję że to jakis zastój a nie woda :( Bo będę jak świnia wyglądać :(
 
reklama
witam i ja z rana, z pracy oczywiście.
gaja u mnie też waga podskoczyła w ciągu ostatniego tygodnia, może dzidzia zaczyna solidnie rosnąc??
idę sobie otworzyc okno bo mimo kawy cos mnie muli :confused: i wiecie co dzis pogoda nie najlepsza ale mi jakos humorek dopisuje :-)
miłego dnia...
 
Do góry