reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

mam takie pytanko...
moja kumpela jest w ciąży w 34 tc i od samego początku pije piwko..tzn nie żeby się upijała ale z tego co mówiła nieraz nawet 2 wypije redsy malinowe..nie wiem ja sie nie wtrącam ale powiedziałam jejże żle robi ale to nic nie dało ...możecie mi powiedzieć czy szkodzi taki reds dziecku?????/ kurde ja mam taka ochotę na piwko ale naczytałam się tych rzeczy co wtedy maluszek czuje że az bym miała wyrzuty sumienia ...nie mogłabym truć mojej córeczki...co myslicie na ten temat?
 
reklama
mam takie pytanko...
moja kumpela jest w ciąży w 34 tc i od samego początku pije piwko..tzn nie żeby się upijała ale z tego co mówiła nieraz nawet 2 wypije redsy malinowe..nie wiem ja sie nie wtrącam ale powiedziałam jejże żle robi ale to nic nie dało ...możecie mi powiedzieć czy szkodzi taki reds dziecku?????/ kurde ja mam taka ochotę na piwko ale naczytałam się tych rzeczy co wtedy maluszek czuje że az bym miała wyrzuty sumienia ...nie mogłabym truć mojej córeczki...co myslicie na ten temat?

Apropos piwka, niedawno odkryłam piwko bezalkoholowe 0,0 KUPIŁAM W PIOTR I PAWEŁ, nazywa się BAVARIA ma 2 smaki jest suuuper bo te inne polskie mają minimalny ślad alkoholu a dla mnie smak do bani. Alkoholu swiadomie bym się teraz nie napiła, ale jak nie wiedziałam o bejbiaczku to w sylwestra pierwsza z towarzystwa przyliczyłam zwałkę. Potem jak już wiedziałam to kilka lampek winka mi się przytrafiło. Ogólnie zdania nie mam, zwalam to na zdrowy rozsądek.
 
Witam po dlugiej przerwie, podczytywalam was po moim powrocie ale jakos nie mialam weny by pisac. Wstawilam odrazu zdjecie brzuchola :) Tosia, KasikN82 dziekuje za pamiec i melduje ,ze zyje i malenstwo ma sie dobrze bo kopie za trzech ,a co u niego/jej dokladnie zobaczyky jutro :) Bylam na glukozie i powiem wam ,ze przynajmniej dla mnie nie taki diabel straszny najgorszy byl zapach, ale moje kochanie mnie wspieralo i bylo dobrze. Wynikow nie odbieralam bo przeslali je odrazu do mojej lekarki wiec jutro na wizycie sie wszystkiego dowiem i mam nadzieje ,ze poznamy plec i ze sie nie schowa jak ostatnio. W dzien mamy idziemy na 4d wiec tez liczymy na prezent :) Dzis udalo mi sie zrobic pierwszy wiekszy zakup dla malenstwa mianowicie:łóżeczko firmy gluck,materacyk kokos-gryka,pościel firmy gluck,wypełnienie do pościeli firmy gluck,dwa prześcieradełka i poduszeki, a to wszystko uwaga (tam taram tam tam :p ) za 250zl :) Uwazam ,ze mega okazja. No i musze sie pochwalic ,ze na dzien mamy dostalam dla malenstwa body I love kolejorz (poznanskiej druzyny pilkarskiej heh ) i szalik lecha poznan (bo ja wierny kibic jestem :)) Widzialam ,ze pisalyscie tez o promocjach w lidlu ja ustalilam z mama ze jutro idziemy popatrzec i moze troszke poszalec :D Gratuluje wszystkim udanych wizyt, i trzymam kciukaski za dobre wyniki bo widzialam ,ze tam cos z leukocytami nie wesolo bylo u paru z was. A co do piwka to mi lekarz powiedzial ,ze raz na jakis czas male moge wypic jak mam ochote :)
 
Apropos piwka, niedawno odkryłam piwko bezalkoholowe 0,0 KUPIŁAM W PIOTR I PAWEŁ, nazywa się BAVARIA ma 2 smaki jest suuuper bo te inne polskie mają minimalny ślad alkoholu a dla mnie smak do bani. Alkoholu swiadomie bym się teraz nie napiła, ale jak nie wiedziałam o bejbiaczku to w sylwestra pierwsza z towarzystwa przyliczyłam zwałkę. Potem jak już wiedziałam to kilka lampek winka mi się przytrafiło. Ogólnie zdania nie mam, zwalam to na zdrowy rozsądek.

dokładnie BAVARIA to jest to :-) tylko trudno go znaleźć, bo te lechy są do tyłka.. mnie się zdarzyło napić troszkę redsa cytrusowego, bo to przez to, ze go tak reklamują.. smakował nieziemsko.. broniłam się przez miesiąc a potem spróbowałam.. właśnie.. zdrowy rozsądek...to jest to!! choć uwielbiam piwo to nie piłabym go w ciąży tak jak twoja koleżanka Beti.. gdyby coś się stało to nie darowałabym sobie.. i to mnie trzyma :-)
 
Olcia - tez wozek tez spoko, ale jakos tamtem bardziej mi sie podoba. Ja w ogole lubie minimalizm jesli chodzi o takie sprzety, najlepiej zeby calosc byla w jednym kolorze :-)
A do Liedla proponuje sie wybrac Korba - kupilam tam dzis pieluszki tetrowe, pakowane po 3 sztuki za 9.90... sa w trzech kolorach: niebieskim, rozowym i bialym chyba albo zoltym :-) Czailam sie tez na ten spiworek, o ktorym ktoras z Was pisala ze kupila ... ale ostatecznie wyszlam jeszcze z dwupakiem skarpetek. Jak cos to jutro sie jeszcze bujne po ten spiwor..
 
no ja dzis tez bylam na zwiadzie :) ale obiecalam mojemu ,ze nic nie kupie i poczekam do jutra (bardzo liczymy ze nasze male wkoncu sie przedstawi ), wiec z bolem serca bez skarpetek wyszlam :) Tez patrzylam na pieluchy , skarpetki i ten termometr. Ale wlasnie nie wiem czy ten termometr to dobry zakup bedzie ,zastanawialismy sie nad takim ale nie znamy sie za bardzo i nie wiemy czy to np.jakis bubel nie bedzie.
 
reklama
dziewczynki kurde mam problem leci mi śluz taki jakby płodny taki ciągnący i trochę jego jest...co to może być cos złego? bo powoli sie zaczynam martwic..
 
Do góry